Strona 680 z 724
Pokaż wyniki od 6,791 do 6,800 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    U mnie szyjki nie ma, małe rozwarcie jest, dziecko waży 3 kilo, pcha się na świat, ale mają dylemat czy ciąć bo to jeszcze w sumie wcześniak. Jeszcze mają mi zrobić KTG i zdecydują co dalej.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    U mnie szyjki nie ma, małe rozwarcie jest, dziecko waży 3 kilo, pcha się na świat, ale mają dylemat czy ciąć bo to jeszcze w sumie wcześniak. Jeszcze mają mi zrobić KTG i zdecydują co dalej.
    A który masz tydzień? Dzidziuś już niecierpliwy ale nie ma się co martwić na zapas No faktycznie coraz bardziej nerwowo jest! Kurczę ja cały czas nie umiem uwierzyć ze to już! Tak szybko ta ciąża przeleciała. Wam tez? Oby wszystko dobrze się skończyło a ja dzisiaj jestem od 5 na nogach nie da się spać... śniadanie zjedzone kawa wypita dwie pralki wyprane i zostaje odpoczynek przy basenie bo u nas już jest 25stopni w cieniu!

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Magdalena, do cc mam wskazanie kardiologiczne. Właśnie był obchód i niestety kwasy podskoczyły mi do 28 i ordynator zaleca amniopunkcję....już skonsultowałam się tez z moim gin prieadzącym i się zgodziłam... bardzo się boje ale muszę to zrobić... oprócz sprawdzenia czy nie ma zielonych czy żółtych wód, sprawdza tez czy płucka dziecka są już wykształcone. Wtedy zdecydują/ albo cięcie już, albo czekamy na płucka bo wody będą Ok.
    Lekarze wiedza co robią! Glowa do góry! Jesteśmy z Tobą :*

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Golka - nawet nie mów. Dziś w nocy tak gorąco było, że masakra. Śpimy chwilowo w dużym pokoju (łóżko inne i lepiej mi się tu śpi), balkon na oścież całą noc, wentylator, a ja się budzę co chwilę spocona, piję wodę, siedzę tak na łóżku i aż płakać mi się chce bo taki gorąc.
    Jak do tej pory spałam jak dziecko, tak drugą noc nie mogę zasnąć, budzę się w nocy i nad ranem się rozbudzam.

Tusziba - wszystkiego najlepszego kochana :*

Ilusive - czekamy na wieści. Kiedy masz mieć to badanie? Na wyniki długo będziesz czekać? Myślisz, że w tym tygodniu wszystkiego się dowiesz?

Kasiak - mam jeszcze jedną wizytę 1.08. Ale lekarz jak zapisywał mnie to sam to jakoś bez przekonania mówił. 'w razie czego'. No i jakbym jej doczekała to mam najpierw zrobić ktg i dopiero iść na wizytę (on raz w tygodniu jest w szpitalu i tam przyjmuje).

Trzymam kciuki za Was dziewczyny

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Zbliżający się poród i wizja tej wielkiej odpowiedzialności za dziecko już na zawsze faktycznie wywołuje mega emocje. Choć u mnie ciężko je określić nawet, bo zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wczoraj gdy mały ruszał się, kopał i przetaczał czułam, że zaraz coś stracę. Ciąża była super i jakoś mi szkoda, że już koniec bo nigdy już nie będę tak blisko z dzidzią i nie będzie tylko mój:P z drugiej strony już nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę i przytulę, a z trzeciej ten wielki strach i chęć odsunięcia porodu i późniejszych obowiązków jak najdalej:P czasami czuję się jakbym cierpiała na rozdwojenie jaźni:P

Dziewczyny będzie dobrze! Najważniejsze, że jesteście pod fachową opieką. Lekarze na pewno zrobią wszystko co będzie najlepsze dla Was i dzieciątek. Trzymam mocno kciuki

Jejku, ta końcówka ciąży to tak nerwowy okres, że jakaś tragedia. Chociaż ja wam powiem, że całą ciążę mam tak nerwową, że szkoda słów. Jak miałabym się wyżalić to musiałabym ze dwa dni pisać tylko o sobie i swoich problemach...
    Teraz czekam tylko na moment, kiedy maleństwo będzie z nami i mam nadzieję, że wtedy będziemy mogli zająć się naszą małą rodzinką, a nie tymi wszystkimi problemami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tusziba wow spory dzidziusmi nie wazyl malej teraz powiedzial ze za 2 tyg sobie zwazymy bo bedzie ostatnia wizyta i wstepnie jestem umowiona 5 sierpnia na cc mam juz skierowanie w razie gdyby cos sie wczesniej zaczelo dziac,a poki co z szyjka nie jest jeszcze tragicznie tylko troche sie skrocila od ostatniej wizyty wiec oszczedzanie cos pomoglogbs ujemny mam,a co do dodatanich gbsow to nie martwcie sie bo trzeba tylko pamietac o antybiotyku przed porodem i dlatego jak odejda wody to predko do szpitala bo dziecko bez ochrony jest;(i jak jest gbs dodatni to sprawdzaja dziecko po porodzie czy nie zalapal bakterii a jesli zalapal to wiadomo antybiotyk musza podac.
    Urszulen bedzie dobrze wazne ze jestes pod opieka

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    No duży ten mój Dzidziuś ale Mamusia też duża...hehe

Ilusive Ty tez sie nie martw lekarze wiedza co robia i bedzie na pewno ok,trzmam mocno za Was dziewczynki kciuki i wierze ze bedzie ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów