Strona 674 z 724
Pokaż wyniki od 6,731 do 6,740 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Agnes gratulacje!!! fajnie ze nowe mamusie dolaczaja ja mam biegunkę od dwóch tygodni i brak apetytu... ale poza tym żadnych objawów i czuje sie świetnie. jutro zaczyna się 37tydzien mała cały czas głowa w gorze wizyta dopiero w poniedziałek także zobaczymy... Nie wiem czy ustali mi termin cesarki czy jeszcze będziemy czekac. Panna a Ty na kiedy masz cesarkę? Bo oczywiście nie potrafię znaleźć przy tych wszystkich wpisach :/
    Też mam w poniedziałek wizytę i również nie wiem co lekarz zadecyduje, szanse na obrót naszych dzieciaczków maleją z każdym kolejnym dniem, nie wiem jak Ty ale ja się już oswoiłam z myślą o cc. Panna ma chyba termin na 31.07. W moim szpitalu cc planowane są we wtorki i czwartki, więc termin 01.08 jak znalazł ! :-)

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Judith Zobacz posta
    Cześć dziewczyny, widzę że nastąpił prawdziwy wysyp nowych mam, co i mnie skłoniło w końcu do ujawnienia się. Już dawno się zbierałam do tego żeby do Was napisać,bo jestem w ukryciu na forum już dłuższy czas ale zawsze jakoś tak brakowało odwagi. W głównej mierze zmotywował mnie fakt, że przeniesiecie się na prywatne forum, do którego mam nadzieję, że i mnie przyjmiecie.
    Jeśli chodzi o mnie mam na imię Judyta i mam 28 lat to moja pierwsza ciąża. Spodziewam się synka, imię już od dłuższego czasu mamy wybrane i będzie to Szymuś. mimo stanowczych protestów teściowej,która niemal przy każdym spotkaniu wprost mówi że jej się nie podoba. jak się zapewne domyślacie mnie to doprowadza do białej gorączki.
    termin porodu z OM to 15.08 jestem świeżo po wizycie, dziecię ułożone jak należy, główka jest już bardzo nisko choć po badaniu szyjki nic nie wskazuje aby coś się miało wcześniej zadziać, bynajmniej nadzień dzisiejszy.
    Ah te teściowe :-) Z moją było to samo, wkręciła sobie, że ładnie było by nazwać nasze dziecię Agnieszka i z premedytacją przekręcała imię, zamiast "Dominika" to "Agnieszka, oj co ja mówię - Dominika", jeszcze czasem się jej to zdarza, że niby przez pomyłkę - biała gorączka u mnie także ;-) i te pytania w stylu: "a nie zastanawiacie się jeszcze nad zmianą imienia?" :-))))))))))))))

Kasia tak ja dokladnie z Wolborza jestem a Ty?ja rodze w łodzi w medeorze,Piotrków omijam szerokim łukiem

O mnie
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Judith Zobacz posta
    przyłączam się do gratulacji dla Anulki i Agnes, życzę zdrówka dziewczynkom a mamom dużo siły i szybkiego powrotu do formy

Ja pochodzę z mazowieckiego zamierzam rodzic w szpitalu w Pułtusku. może jest tu jakaś mama z moich okolic?
    do lekarza chodzę na nfz, wczoraj miałam wizytę,ale w ciąży jestem tak nierozgarnięta, że zapomniałam poprosić lekarza o wystawienie l-4. zagadaliśmy się o porodzie i jakoś to i jemu i mi umknęło. więc co? idę dziś znowu, tyle tylko że już nie jestem umówiona... proszę czekające kobietki żeby mnie wpuściły bez kolejki bo ja tylko z pytaniem czy mnie doktor przyjmie. i zaraz się rozpoczęła jatka, że jak to tak? że one wszystkie czekają itp. a dodam że tylko ja tam byłam w ciąży!! na szczęście lekarz sam mnie poprosił do gabinetu a one mało co wzrokiem mnie nie zabiły. i to kobiety..., nie mieści mi się w głowie że można być takim chamskim dla kobiety w zaawansowanej ciąży.
    Ja już przyzwyczaiłam się do znieczulicy w każdym miejscu użyteczności publicznej. W marketach to babsztyle potrafiły mnie popchnąć, żeby tylko przede mną w kolejkę się wbić jak nową kasę w Biedrze nagle otworzyli. W Lidlu niby kasy pierwszeństwa, ale nigdy nie odważyłam się przejść na początek kolejki i zacząć wypakowywać swoje zakupy na taśmie na której i tak nie ma miejsca - bo gdyby wzrok mógłby zabić, padłabym na miejscu :-)
    Od początku ciąży nie nastawiałam się na jakieś specjalne traktowanie, tym bardziej że bardzo dobrze znoszę ciążę, ale nie spodziewałam się, że będzie tak tragicznie z dobrymi manierami zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn..

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Ja z jednej strony chciałabym mieć już córeczkę przy sobie, z drugiej marzy mi się jakiś fajny termin porodu. U mnie właśnie też planowane cesarki są we wtorki i czwartki, więc o ile nie każą mi rodzić jeszcze w lipcu, to maluszek będzie sierpnióweczką, jak mamusia Jutro o 13 mam wizytę, mam nadzieję, że to już będzie ostatnia i lekarz pozwoli mi się umawiać na cesarke.

O mnie
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Ja z jednej strony chciałabym mieć już córeczkę przy sobie, z drugiej marzy mi się jakiś fajny termin porodu. U mnie właśnie też planowane cesarki są we wtorki i czwartki, więc o ile nie każą mi rodzić jeszcze w lipcu, to maluszek będzie sierpnióweczką, jak mamusia Jutro o 13 mam wizytę, mam nadzieję, że to już będzie ostatnia i lekarz pozwoli mi się umawiać na cesarke.
    Myślę, że będzie to Twoja ostatnia wizyta i mam nadzieje, że moja poniedziałkowa też. Może wszystkie szpitale w lubuskim tak mają że cc we wt i czw :-) Daj znać na kiedy Ciebie umówili, mi się marzy wtorek i wyjście ze szpitala na weekend jak mój Tomasz będzie w domku :-) Przy opcji czwartkowej wyjście w poniedziałek i będę sama w domkuuuuu :-( nie licząc oczywiście nalotów babć :-) ale Tatuś się nawet nie nacieszy widokiem dzidzi.

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Niunia ja z Uszczyna więc naprawdę blisko siebie mieszkamy Ja mam zamiar rodzić tutaj bo nie wiadomo kiedy się zacznie więc mam 10 minut do szpitala. A poza tym jestem umówiona z ciocią, która jest położną, że jak zadzwonie do przyjedzie więc jestem spokojniejsza, że będzie przy mnie
    A do lekarza też do Łodzi chodzisz? Może pisałaś, ale teraz nie odnajde:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Dicentra Zobacz posta
    Dziewczyny, mam głupie pytanie Pstryka Wam w brzuchach? Od kilku dni słyszę takie pstrykanie jakby pękały bąbelki, albo ktoś strzelał kostkami w dłoniach. Myślałam, że mi się wydaje, ale wczoraj tata Małego też to usłyszał kilka razy. Co to może być? Możliwe, że to bąbelki powietrza pękają? Pyka zarówno jak Mały się rusza, jak i wtedy gdy leży spokojnie.

Dicentra, miałam to w pierwszej i drugiej ciąży - teraz już nie, bo skóra na brzuchu jest już dostatecznie rozciągnięta
    Tak, tak, to włókna kolagenowe w skórze pękają. Jeśli teraz nie widzisz cieniutkich niteczek rozstępów (bo notabene to rozstęp będzie), to zobaczysz je po porodzie
    Ale spokojnie, ja mam tylko w okolicach pępka i to tak mało i takie delikatne, że spokojnie mogłam nadal po porodzie paradować w bikinii na basenie A nawet jak będą większe, to cóż, nie przeszkadzałoby mi to - posiadanie dziecka jest cudowne, a mąż nadal ubóstwia moje ciało, więc co tam jakiś rozstęp

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Renata&Dominisia Zobacz posta
    Ja już przyzwyczaiłam się do znieczulicy w każdym miejscu użyteczności publicznej. W marketach to babsztyle potrafiły mnie popchnąć, żeby tylko przede mną w kolejkę się wbić jak nową kasę w Biedrze nagle otworzyli. W Lidlu niby kasy pierwszeństwa, ale nigdy nie odważyłam się przejść na początek kolejki i zacząć wypakowywać swoje zakupy na taśmie na której i tak nie ma miejsca - bo gdyby wzrok mógłby zabić, padłabym na miejscu :-)
    Od początku ciąży nie nastawiałam się na jakieś specjalne traktowanie, tym bardziej że bardzo dobrze znoszę ciążę, ale nie spodziewałam się, że będzie tak tragicznie z dobrymi manierami zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn..

Renata, przypomniałaś mi tym wpisem moją sytuację z Biedronki sprzed miesiąca.

Stoję z wózkiem i dzieciakami przy kasie, która miała być zaraz otwierana. Mąż jeszcze biegał po sklepie i dobierał ostatnie produkty, bo nam zawsze przy kasie sie przypomina, że czegoś brakuje i gdy kasa została otwarta, to ludzie z kasy obok wyrwali do tej, przy której stałam. I jakaś baba (młoda!) pcha mnie, ciężarną, wózkiem, bo ona z drugiej kolejki idzie! Ja jej mówię, że stała tam, a ja stoję w kolejce do tej kasy, a ona tylko ostentacyjnie "super", ja na to chamskim tonem "no super". Ludzie naprawdę potrafią być bezczelni i w pewnych sytuacjach nie zawahają sie skopać konającego :/
    Ostatnio edytowane przez maminka3 ; 19-07-17 o 11:00

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    godzinę mnie na forum nie ma i już tyle wpisów :P
    Moja teściowa też cały czas gada o imieniu i próbuje nam wciskać jakieś. Bo to które wybraliśmy to jej się nie podoba. Moja mama też, ale jej powiem, że nie. Zresztą jest już babcią i mówiła, że Zosia też jej się nie podobało, a teraz już się przyzwyczaiła więc można
    Co do kolejek i znieczulicy, to fakt, stałam wczoraj w kolejsce w biedrze, jedna kasa, z browarem :P i nagle otwiera się druga kasa, wszyscy się rzucili, a pani kasjera to najpierw Panią poproszę- tak do mnie. A tam facet przepuszcza jakaś babeczke, która stała i tak za mną ale się wkleiłam i poszłam. Głupio mi było z tym piwskiem i brzuchem, no ale jak skończyli remont tata i mąż to im się należało
    W ogóle tak z koleżanką rozmawiałam, że jak stoisz w kolejce z chlebem to nikt cię nie widzi, ale jak kupujesz piwo czy papierosy to odrazu milion wzgardzonych spojrzeń...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów