Strona 1 z 724
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz

Skarby sierpnia 2017

Zakładam wątek dla przyszłych sierpniowych mam

Wspólnie możemy dzielić się swoimi obawami, radościami jak i nawzajem doradzać sobie i wspierać się.
    Byłam już uczestniczką w takim wątku w 2013 roku, do dziś mam kontakt z jedną z forumowiczek Więc po za samymi wpisami, może nawiążą się jakieś przyjaźnie..
    Wczoraj na Mikołaja zrobiłam dwa testy ciążowe, choć dwa dni przed spodziewaną miesiączką - pozytywne. Taki oto prezent świąteczny
    Wstępnie sama obliczając termin, to będzie 18 sierpień. Zobaczymy co na to lekarz
    Pozdrawiam wszystkie mamusie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witam sie ja
    I ostrzegam, ze zaniedlugo zjawi sie tu sporo dziewczyn z watku starajacych sie
    Przezylysmy wysyp grudniowych dwoch kresek
    moj cud jest jednym z nich.

Nie wiem co o sobie napisac, staralam sie prawie 1,5 roku, mam na koncie jedno poronienie zakonczone lyzeczkowaniem i jedna ciaze biochemiczna. Strasznie sie boje teraz...
    W tym miesiacu mielismy sprawdzac droznosc i nasienie meza, udalo sie tego uniknac

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Gratulację i życzę wam kochane donoszenia "grudniowych skarbów" i, bezproblemowej ciąży i szczęśliwych rozwiązań
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    ja również dołączam

jestem również mama syna 04.2015 - potwierdzam, że można nawiązać przyjaźnie i to nie tylko wirtualne

https://forum.parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html bardzo fajna rzecz

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Np to i ja rownież witam ! Mam 3 letniego synka, o druga Ciąże staraliśmy sie tak na poważnie pół roku wcześniej cp poronienie i ciąża obumarła. Według kalendarza internetowego termin na 13 sierpień . Chociaż wole sie nie nastawiać jeszcze na Ciaze bo jeśli o nią chodzi jestem pesymistka przynajmniej do 13 tyg ale to chyba po tym co przeszłam. Macie już zaplanowane 1 usg ?

O mnie
    Mnie sie dzis nie udalo bo przychodnie zamkneli ale z rana dzwonie i sie umawiam, moj gin jak mu napisalam jaka mam bete zaprosil mnie na przyszly tydzien

O mnie
    Wedlug tego kalendarza powinnam urodzic 14 sierpnia
    A z koncem stycznia zaczne 2 trymestr i wtedy tez zaczne byc bardziej pewna tej ciazy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No to jestem i ja. Jedna ze „staraczek”.
    Starałam się prawie rok, mam za sobą nieudaną inseminację nasieniem dawcy, w ciąże zaszłam cudem podczas chwili uniesienia. Drugą kreskę zobaczyłam w Mikołajki.
    Dzisiejsza beta 113, więc melduję się jako sierpniówka.
    Kalkulator pokazuje termin porodu na 16.08, pierwszą wizytę lekarską mam od razu po Świętach, 27.12.

Hej,
    Miałam jeszcze trochę poczekać z dołączeniem do sierpniówek, ale jak już jesteście to i ja się melduje
    O mnie tyle, z mężem teoretycznie staraliśmy się od 6 cykli, praktycznie i z większą dokładnością od 4. W tym czasie prawdopodobnie jajeczko dwa razy nie pękło, raz na pewno, w ost, 4 cyklu gin na monitoringu nie był pewien czy pęcherzyk się cofnął czy pękł, ale już wiem, że pękł Według apki dziś zaczynam 6tydzień, termin porodu na 11-12.08. Pierwsza wizytę mam umówiona na 15.12, mam też na 19.12, bo namawiam sama siebie, żeby poczekać do 19.12 i wtedy będzie większe prawdopodobieństwo, że zobacze "all inclusive"- ale jestem też w gorącej wodzie kąpana i może być, że pójdę 15.12

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Lolcia masz ten sam dylemat co ja . Tylko ze ja muszę iśc 22 bo leki mi sie kończą akurat na święta. Tylko nie wiem czy robić wtedy usg czy nie czy dopiero po świętach ... Chciałabym na świeta powiedzieć rodzicom no i być już spokojniejsza!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów