Strona 665 z 703
Pokaż wyniki od 6,641 do 6,650 z 7023

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Pochodzę z centrum Polski – dokładniej z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Niestety od połowy tamtego roku tylko jeden szpital w mieście ma porodówkę Wszystko co dotyczy dzieciaczków przenieśli do jednego szpitala – gorszego. No, ale tam będę rodzić bo co tu szukać gdzieś dalej jak nie wiadomo kiedy maluszek zechce przyjść na świat
    Do lekarza chodzę prywatnie. Jestem jego pacjentką odkąd tylko zaczęłam chodzić do ginekologa więc jego się trzymam. Ale jest na tyle w porządku, że pierwszy pakiet badań zrobiłam tam gdzie przyjmuje na NFZ bo stwierdził, że na początku jest najwięcej badań więc żebym na jedną wizytę przyszła tam i zleci je żebym nie musiała płacić
    Sylwka, patrząc, że to już 38 tc to chyba musisz mieć się na baczności i być gotowa w każdej chwili
    Burzujka, tak to już jest z facetami, że mówią, że mamy to czego chciałyśmy – ale taka prawda I mimo tego, że chciałabym żebyśmy chociaż na początku byli razem, to nawet jeśli nie wyjdzie to tak jak planowaliśmy to przecież i tak będzie to najwspanialszy czas w naszym życiu
    Dzemik dobrze, że napisałaś o tym prywatnym forum bo widzę, że dużo z Was jest za przeniesieniem się tam. Gdyby nie to, to chyba nigdy bym do Was nie dołączyła tylko nadal Was podczytywała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Cześć dziewczyny, witaj Kasia

Ja tez nie mam nic przeciwko prywatnemu forum

U mnie 38 tydzień a mały se urządza dyskoteki wieczorami....także nie wierze, ze im dalej tym maja ciaśniej i mniej sie ruszają

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Niunia ja mam na 17.10 a Ty?

Sylwka skąd dokładnie jesteś?

Dziewczyny ja na obserwacji w szpitalu na pare dni mnie zatrzymali. Nic mnie nie bolalo, poszlam do wc na '2' a tu krew i di dosc sporo. Pojechalam do szpitala a tu plamienie tylko, na fotelu mnie zbadala i mowi ze duzo tej krwi ale nie wie skad bo dzieci zyja i lozysko ok a szyjka 3.8cm. Takze ppbrali krew, dali sterydy na plucka i zostaje minimum 2doby. Szczerze to zostalabym juz do porodu bo dzisiejsza trasa do szpitala gdzie malo czulam ruchy dzieci i korki di tego to straszne przezycie. Czlowiek czuje sie taki bezradny. Takze wolalalbym miec opieke caly czas juz teraz

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Prywatne forum jak najbardziej
    witaj Kasiu tez najpierw tylko czytalam co tu dziewczyny pisza, az wkoncu postanowilam pare miesiecy temu sie odezwac ja jak poszlam do lekarza prywatnie (mialam do niego 30 km) to mi powiedzial ze czego az tak daleko mnie wywiało i ze nastepna wizyta juz na fundusz w przychodni do ktorej mam 5 km takze sie ucieszylam

Agnes zawsze to jak jestes pod kontrola to czlowiek jakos bezpieczniej sie czuje... Na pewno sie nie martw - bedzie wszystko dobrze

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Czytam Was regularnie ale mało co się udzielam, jakoś weny mi brakuje!

Agnes91 --> trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze! Ważne, że masz opiekę! Myśl pozytywnie!

Dziś zaczęłam 34 tydzień i coraz bardziej jestem przerażona tym co mnie czeka! Czy poradzę sobie zupełnie sama z niemowlęciem... czy zdążę na czas dojechać do szpitala bo mam dość daleko... czy zrozumiem wszystko co do mnie będą mówić, jednak słownictwo typowo medyczne nie jest moją mocną stroną...
    Dodatkowo stresuję się, że urodzę wcześniej a w domu burdel na kółkach i dla dzidziusia jeszcze nie wszystko gotowe :/ moja siostra urodziła swoje dzieci w 32 tyg i wiem co to znaczy mieć wcześniaki i baaardzo chciałabym tego uniknąć! Dodatkowo coraz gorzej śpię i stałam się marudna :P No to się wygadałam

Mam też do Was pytanie o aspirator do noska... jeszcze żadnego nie kupiłam i muszę się w końcu na jakiś zdecydować! Co polecacie, macie już kupiony?

Pozdrawiam Was serdecznie!

Ja tak na szybko bo Olga zajmuje mi prawie całe dnie. Ciągle chce cyca. Karmimy się tylko piersią.Miała niski poziom cukru we krwi i nie dojadala bo ciężko było Ja wybudzać że snu. Od wczoraj jesteśmy w domku Olga jest super I synek Ja zachwycony
    Macie pomysły na poranione sutki?
    Witam nowe mamy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Fajna sprawa z tym prywatnym forum
    To kiedy się tam przenosimy?

Ten artykuł, do którego link wkleiła Dżemik, przedstawiła mi położna 2 lata temu, kiedy tak czekałam na poród i marudziłam, że mam skończone 39 tyg ciąży i chce urodzić Wtedy dowiedziałam się o "późnych wcześniakach". Ta sama wyedukowana położna powiedziała też, że dzieci z 38 tyg czasem radzą sobie gorzej oddechowo właśnie przez to późne wcześniactwo, co jest efektem m.in. długich lub/i nieregularnych cykli. Także Panna, nie tylko Twoja mama szerzy ten pogląd, inne położne i lekarze też

Nat, ja polecam (już po raz kolejny) z czystym sumieniem aspirator katarek do odkurzacza. Sama jestem posiadaczem tego zbytku od 4 lat i dwójki dzieci i mogę powiedzieć, że to jedno z najlepszych akcesoriów dla dzieci wieku niemowlęcego. Także śmiało kupuj i jeszcze mi kiedyś przyznasz rację

cześć Kasiu, miło że zdążyłaś dołączyć na finiszu

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Anulka, ciszę się, że córcia jest dla Was taką radością

Mnie na poranione sutki przy synku bardzo pomogła maść Bepanthen.
    A teraz doraźnie smaruj je też swoim mlekiem. Powinno przynieść ulgę
    Pozdrawiam :*

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Witajcie Dziewczyny
    Podobnie jak Kasia_K czytam Was regularnie od początku ciąży i dopiero Dżemik propozycją prywatnego forum zmobilizowała mnie do "wyjścia z ukrycia" Jestem w 36t5d ciąży. Termin mam na 09.08. Pierwszy raz zostanę mamą, więc obaw co do porodu, karmienia, opieki co niemiara.... Mieszkam w woj. małopolskim, a mój mąż przebywa prawie cały czas na Mazowszu (praca), przyjeżdza na weekendy i to co drugi, więc trochę się boję czy zdążę się sama odwieźć na porodówkę. Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona
    Ostatnio edytowane przez ApsikJ ; 18-07-17 o 21:15

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

mjakmama skarby sierpnia

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów