Strona 96 z 724
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Burzujka ja tez ja tez !! fajna data jakbym dotrwała. Synek urodził sie 20 dni wcześniej a dziś śniło mi sie ze lekarz powiedział ze będę miała synka. Jak sie obudziłam to już czułam ze chyba jednak będzie synek. Chciałabym córcię no ale oby zdrowe i będzie git
    Ooo to super
    Chociaz jak dla mnie moglobysie urodzic 30 sierpnia bo wtedy moj maz sie urodzil

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Burzujka!
    Cudowne wieści :* teraz proszę juz myslec tylko pozytywnie i uśmiechać się od ucha do ucha!
    Dziekuje dziewczyny dziekuje Okraglinka
    To prawda teraz usmiech nie schodzi mi z buzi

Senior Member Awatar Anita21
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Marek ur. 05.11.2013r / Mia 21.08.2015r
    O tak
    Po takim czasie człowiek żyje "normalnie".... póki nie zbliża się oddział :/

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anita21 Zobacz posta
    O tak
    Po takim czasie człowiek żyje "normalnie".... póki nie zbliża się oddział :/
    My teraz szykujemy się na korekcję zeza do Katowic :/ 27 lutego mamy się wstawić. Oby tylko zdrowie dopisało bo już raz przełożona wizyta.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    oj burzujka, trzeba się bylo tak denerwować? ;p
    ale no ok, też tak miałam ;p tyle że mnie chwyta w ten dzień co mam mieć stres, wcześniej w miarę umiem nad tym zapanować.

a kto ma termin z początku sierpnia? ja mam niby na 3-go. wiem, że Dżemik jesteś na podobnym etapie, prawda? ktoś jeszcze?

co do płci, ja miałam taki sen, że chodziłam po biedronce z mężem i że były takie lizaki "it''s a boy"/ "it's a girl", no i ja już do nich podeszłam, oglądałam, już wołałam męża żeby mu pokazać że kupimy te konkretne, a potem patrzę a idzie kuzyna żona, którym nie chciałam na razie mówić, bo za wcześnie i odłożyłam lizaka ;p hahaha tym samym mój proroczy sen poszedł się je... :P

Mira, nie wiem co mam Ci powiedzieć, wyniki na razie nie są zbyt dobre, to już wiesz, ale musisz dokończyć całą procedurę sprawdzania co i jak, patrz na to zadaniowo i na tym się skup. Do tego lekarza bym już nie poszła, w ogóle poszłabym do całkiem innego, prywatnie, nie mówiąc że inny mnie zaniepokoił, powiedz, że sama zrobiłaś betę i z Twoich obliczeń wydaje Ci się, że coś nie gra, może tak znajdziesz świeże spojrzenie na tą sytuację i się trochę uspokoisz (?).

O mnie
    Panna nienormalna ja myslalam ze jestem ogolnie wyluzowanym czlowiekiem a tu sie okazuje ze straszna panikara ze mnie...
    Ale nie bylam taka, zepsulam sie :/

Ja mialam ostatnio sen ze urodzilam (samego porodu nie bylo we snie) i ze przystawiam sobie dziecko do piersi. Widzialam buzie dziecka i w swiadomosci mialam ze to dziewczynka..
    I tak wlasnie jakos caly czas do brzucha mowie Maryśka wiec mam nadzieje ze tak juz zostanie

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Panna - tak, ja mam na 8 sierpnia termin, ale że mój termin z OM jest dwa tygodnie wcześniej, to biorę pod uwagę fakt, że mogę urodzić ciut wcześniej. Zobaczymy czy termin z usg w styczniu pokryje się z tym ostatnim.

Zamierzam rodzić jednak u mnie w mieście, gdzie przyjmuje mój lekarz, bo w razie wcześniejszej wizyty w szpitalu, nie chcę by ktoś sugerował się OM i nie wpadł na pomysł wywoływania porodu. Taką ewentualność też biorę pod uwagę.

Początkowo miałam rodzić w ProFamilia w Rzeszowie, ale mąż miałby dalej do mnie, poza tym wszelkie sprawy urzędowe z zarejestrowaniem dziecka też tam się muszą odbyć. Niby to tylko 50km ale jednak.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Panna nienormalna ja myslalam ze jestem ogolnie wyluzowanym czlowiekiem a tu sie okazuje ze straszna panikara ze mnie...
    Ale nie bylam taka, zepsulam sie :/

Ja mialam ostatnio sen ze urodzilam (samego porodu nie bylo we snie) i ze przystawiam sobie dziecko do piersi. Widzialam buzie dziecka i w swiadomosci mialam ze to dziewczynka..
    I tak wlasnie jakos caly czas do brzucha mowie Maryśka wiec mam nadzieje ze tak juz zostanie
    Mi się na początku snił sie poród 17.04 (termin mamy na 19.04)
    Dzidzius się urodził w domu - nad ranem... mój D we śnie dał radę to ogarnąć. Mały miał baaaardzo duża czarna czupryne
    I dopiero jak mały był u mnie na rękach przyjechała karetka

Potem się potwierdziło ze w brzuszku mieszka chłopiec - wiec te sny chyba coś w sobie mają
    Oby tylko reszta się nie sprawdziła wolałabym zdążyć do szpitala.
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 28-12-16 o 17:28
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Panna - tak, ja mam na 8 sierpnia termin, ale że mój termin z OM jest dwa tygodnie wcześniej, to biorę pod uwagę fakt, że mogę urodzić ciut wcześniej. Zobaczymy czy termin z usg w styczniu pokryje się z tym ostatnim.

Zamierzam rodzić jednak u mnie w mieście, gdzie przyjmuje mój lekarz, bo w razie wcześniejszej wizyty w szpitalu, nie chcę by ktoś sugerował się OM i nie wpadł na pomysł wywoływania porodu. Taką ewentualność też biorę pod uwagę.

Początkowo miałam rodzić w ProFamilia w Rzeszowie, ale mąż miałby dalej do mnie, poza tym wszelkie sprawy urzędowe z zarejestrowaniem dziecka też tam się muszą odbyć. Niby to tylko 50km ale jednak.
    Zależy który będziesz miała wpisany w kartę ciąży.
    Ja z om mam 19.04
    A z 1 usg (ponoć bardziej wiarygodny co do wieku dzidzusia) mam 16.04
    Oba są wpisane i ogólnie mam się sugerowac tym 19.04
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A mi sny śnią się odwrotnie. Tzn to co jest w śnie to będzie odwrotnie w życiu i jak sięgam pamięcią to przeważnie śnią mi się dziewczynki więc chyba będzie chłopiec
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów