Strona 86 z 724
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Daje, jadę jutro na od razu na betę. Mam skierowanie do normalnej przychodni, ale tam na wyniki się czeka do następnego dnia popołudnia, więc biorąc pod uwagę, że druga beta wypada w piątek musiałabym czekać do poniedziałkowego popołudnia, także pierdzielę te skierowania i jadę prywatnie do mojego SLA.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Mira ja tak miałam w 1 ciąży okazało sie ze do zagniezdzenia zarodka doszlo później lub owulacja była później a plemnik poczekał na jajeczko

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mira...mam nadzieję, że tak jak dziewczyny piszą ciąża jest młodsza i trzeba temu dziecku dać jeszcze trochę czasu.
    Musisz być dobrej myśli :*
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wiem, ze to wszystko moze nie miec sensu... ale z drugiej strony natura dziala czasami w zadziwiajacy sposob... wiec miej nadzieje! Do samego konca! Mam tylko nadzieje, ze te cholerne slaskie laboratoria nie dadza plamy i bedziesz miala szybciutko wyniki.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mam nadzieje, to jedyne co mi pozostało. Trzymam się myśli, że nie wszystko da się wtłoczyć w medyczne ramki i czasem to, że coś odbiega od nich nie znaczy niczego złego. Beta nam wszystko powie.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Trzymam kciuki mocno!

Mira- tak jak dziewczyny piszą musimy czekać na bete. Z tym zagniezdzenien różnie bywa a i ciąża ,ciąży nie równa. Myślę ,że jutrzejsza beta już cokolwiek powie, a kolejna już bardzo dużo. Mam przeczucie, że będzie dobrze i tego Ci życzę a to , że się martwisz rozumiemy doskonale

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Zaczyna mnie brać przeziębienie a oby nie angina... co mogę wziąć tak na wzmocnienie? A coś na gardło można?

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Mira nie wiem co powiedzieć. Nie znam się na tym niestety. Na pewno zrobiłabym tak jak Ty i też zapisała bym się na wizytę prywatną do dobrego doktora.

Teraz nie wiem czy jak pójdę po nowym roku na równy 6 tc, to nie będzie za wcześniej. No ale dużej nie wytrzymam w tej niepewności, więc nie zrezygnuje z tej wizyty :-)

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Zaczyna mnie brać przeziębienie a oby nie angina... co mogę wziąć tak na wzmocnienie? A coś na gardło można?
    Proponuję woda utleniona na 5 minut do jednego ucha i wylać i to samo z drugim. Rano i wieczorem powtarzać. Efekty są już po pierwszym razie ;-) na mnie działa rewelacyjnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów