Strona 84 z 723
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dżemik, no cóż, pewnie przy kolejnym też nie będzie jak, więc trzeba korzystać póki czas ;p
    co do przytulania, jak nie ma przeciwwskazań to uważam, że wręcz trzeba, jeśli się ma ochotę w końcu mamy się dobrze czuć, a ja jak mam braki to jestem burza z piorunami i maruda zarazem :P

Burzujka, ja uważam, że to naprawdę bez znaczenia kiedy ta karta, ot kawałek papieru, od lekarza to zależy, ja w poprzedniej ciąży już słyszałam serduszko, a i tak poszło coś źle... więc jak widać różnie to może być. oczywiście mimo wszystko z każdego bijącego serduszka cieszyć się trzeba, bo jednak szansę że będzie bić są większe, niż te że bić przestanie

pytanie w innej beczki- zaokrąglacie się już? ja jestem przerażona, że już trochę widać! ;D podbrzusze wyraźnie powiększone, ja z tych szczuplejszych i niskich, więc pewnie dlatego. na razie widać tylko nago lub w bieliźnie, ale i tak ciekawa jestem jak u Was??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Nie boicie się uprawiać seksu na początku? Ja w sumie tez jakąś ochotę mam, ale mam obawy, że coś może pójsć nie tak, zwłaszcza, że jesteśmy już po przejściach i wolę nie ryzykować. Może głupie myślenie, ale wolę dmuchać na zimne...

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Odnośnie karty ciazy w poprzedniej straconej lekarz czekał na bicie serca...lecz niestety nie doczekaliśmy się....teraz jeszcze też nie było seduszka więc karty nie mam...ale myślę ze jak pójdę 4go to już będzie wszystko elegancko widać.....odnosnie współżycia mam lekarz powiedział że delikatnie możemy.. ..ale stwierdziliśmy że się powstrzymamy i poczekamy aż będzie wszystko dobrze...choc nie ukrywam że czasem jest ciężko...

Mi w 5 tyg lekarz powiedział żebyśmy lepiej wstrzymali się z seksem. Nie ukrywam, ochota jest i to jaaaka, ale ograniczamy się tylko do pieszczot

Zjadłam posiłek. Módlmy się żeby się przyjął! Mam nadzieję że jakoś te mdłości przestaną mnie męczyć....

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja to sie obawiam ze moj maz przez cala ciaze bedzie mnie unikal mowi ze go to odrzuca..:/
    Tlumaczylam mu ze tam w srodku jest dokladnie tak samo ze ciaza rozwija sie w troche innym miejscu... ale coz, mize potrzebuje czasu
    Co do karty ciazy - to prawda to tylkokawalek papieru niewiele znaczacy, wiec bedzie kiedy bedzie.

Jako ze nie moge sie wprost doczekac az bedzie umnie te ciaze widac.. totroche sie zainteresowalam tematem i podobno najwczesniej dopiero kolo 11/12 tygodnia a uniektorych blizej 20 cos widac...:/
    Chociaz mnie sie wydaje ze dol brzucha (tak juz prawie orzy samym lonie) sie troszke mi zmienil

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Panna- ja jestem i bez tego zaokrąglona, także u mnie będzie później coś widać. Tzn mi już brzuch wypycha po nocy jak mam pełny pęcherz ale tak to nic jeszcze

Co do seksu w ciąży, jestem zdania, że jeśli lekarz sam od siebie nie ostrzeże, że należy się powstrzymać, to przeciwwskazań nie ma. Nie wiem czy w ogóle są przypadki, kiedy seks mógłby zaszkodzić. Owszem, w ciąży zagrożonej, wysokiego ryzyka, celibat jest konieczny, ale myślę, że jeśli lekarz miałby coś przeciwko, to powie.

Pod koniec ciąży jest ryzyko przedwczesnego porodu, albo raczej sposób na jego wywołanie

Ja się nie boję, bo nie uważam, że mogłabym sobie lub dziecku wyrządzić jakąś krzywdę. A Jeśli 'po' nic mnie nie boli, czuję się znakomicie i nie ma żadnych plamień czy coś, to nie mam zamiaru się powstrzymywać

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ojj zazdroszczę wam tej ochoty na seks Ja jakoś nie mam ochoty mimo, że przeciwwskazań nie ma jak narazie.
    Brak mi sił na cokolwiek a co dopiero na przytulaski.

Czekamy na wieści jak tam po wizytach

A brzuszek to ja mam narazie od tzw. ciąży spożywczej.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Panna, ja też jestem szczupła i nie mogę się doczekać, gdy zacznę się zaokrąglać

Co do libido w ciąży, cóż, my z mężem jesteśmy z tych "kochliwych", a ciąży nie mam zagrożonej, nic mi nie dolega, więc często się kochamy i okazujemy sobie czułości tak, jak przed ciążą .
    Podobnie jak Dżemik i Panna uważam, że jeśli można i ma się ochotę, to jak najbardziej należy korzystać

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Mi kartę założył od razu, A potem zbadał i powiedział że to czwarty tydzień albo piąty. Z seksem kazał się wstrzymać aż będzie bić serduszko

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jestem.
    I nie mam dobrych wieści. Ciąża jest, ale na razie było widać tylko pęcherzyk o wielkości 6 mm, czyli ciąża wygląda na dwa tygodnie młodszą (a to jest technicznie niemożliwe jak wiadomo). Także nie wiadomo.... czy dziecko żyje, czy zatrzymało się dwa tygodnie temu w rozwoju. Dwa razy beta do zrobienia, kolejne USG za dwa tygodnie u tego lekarza (11.01), ale nie byłabym sobą gdybym od razu nie zapisała się prywatnie do innego (super specjalisty) i tu mam wizytę 3.01.
    To, że się boję... to mało powiedziane. Powiedzcie mi, czy to znaczy najgorsze? Czy to, że zarodek jest w samej dolnej granicy normy nie jest jednak totalną katastrofą?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów