Strona 81 z 723
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    A ja dziś nie wyspana przez ten wicher na dworze chyba zaraz się zdrzemnę a później krupniku nagotuję dawno nie było a po świętach taki lekki obiad

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam po świętach
    Witam również nowe mamy

My spędziliśmy święta na spokojnie. Tylko w pierwszy dzień byliśmy u tesciowej na kawie a tak to w domku

Parę dni w kuchni mnie tak przeczołgało, że w święta czułam się tak słabo, non stop było mi niedobrze. Nie miałam nawet ochoty nigdzie iść. Ale taki spokój mi nawet pasował.

Ja wizytę mam dopiero za równe 3 tygodnie to już powoli będzie koniec 1 trymestru.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    MamaT a nawet nie mów, u mnie też tak wieje, a ja na 4 piętrze mieszkam, z jednej i drugiej strony okna odsłonięte, tylko dudni za oknem.. Mąż w taką pogodę na powietrzu pracuje..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira Ty juz dzis masz wizyte!!! Ale Ci dobrze
    Ja musze czekac do jutra do 15.30 na wyrok...
    U mnie dalszy ciag mdlosci i brak apetytu... w poprzedniej poronionej ciazy az tak zle nie bylo wiec moze to dobry znak.
    Ja dzis w nocy praktycznie nie spalam przez to wiatrzysko! My mieszkamy w starym domu na poddaszu (jakies 3 pietro) i caly dom sie niemal ruszal..! Do tego mamy kominek w sypialni i przez ten kominek huczalo niemilosiernie...

Czesc dziewczynki.
    u mnie po swietach ok,najedzona strasznie ale chociaz mnie nie mdlilo bo caly czas cos szamalam
    Ale macie fajnie co do wizytek ja musze czekac do 11 stycznia,masakrajakos w swieta nie myslalam a teraz znow mnie jakies czarne mysli nachodza

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Cześć Mamuśki
    Wkońcu nadrobiłam zaległości w czytaniu.. Święta minęły szybko, dziś odpoczywam
    Mira ale Ci dobrze!!! Ja mam wizytę na 20:30...

Witajcie po Świętach!
    U mnie też spokojnie, chociaż zapowiadało się nieciekawie bo od wtorku do czwartku/piątku przed Świętami miałam okropne mdłości i wymioty i już miałam wizję wylądowania w szpitalu na kroplówkach....atrasznie mnie męczyło. Uratował mnie Imbifem i...frytki! odkąd mi zasmakowały i napełniłam żołądek to dbam teraz żeby pustka i ssanie się nie pojawiły. Z samego rana przed wstaniem obowiązkowo herbata z cukrem i cytryną oraz kromeczka chleba. Całe szczęście że mąż o mnie dba i wszystko przynosi z rana.
    Ale tak szczerze Dziewczyny to często mnie muli...zapachy mnie irytują i myśl o nektórych potrawach. Na mięso nie moge patrzeć. Boję się co będzie do poniedziałku....bo wracam do pracy (teraz mam urlop). I już się tym stresuję że w pracy się będę źle czuła...nie wiem co zrobić? Może l4 wezmę jak tak dalej pójdzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Mnie też muli ale na szczęście już nie tak jak wcześniej sutki mnie dzis swędzą no masakra

No i zapeszyłam że lepiej już mi....skończyłam pisać posta i musiałam zwymiotowac....
    Gdybym była dziś w pracy to ja nie wiem jak bym wytrzymała, stresuje mnie to.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Mira ale Ci dobrze!!! Ja mam wizytę na 20:30...
    Zaczynam się denerwować.
    Zdam Wam relacje wieczorem, bo mam jeszcze auto na warsztacie, bo sierota w wigilię wieczorem rozwaliłam oponę i zaraz czeka mnie kurs po nową a potem warsztat, także nie martwcie się, że poszłam sobie strzelić w łeb bo napiszę późno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów