Strona 8 z 724
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja mam to samo i w każdej ciąży bolaly mnie piersi. Ja mam tez e-f w ciąży dochodziły do h i były olbrzymie mąż nie moze się doczekać ja mniej

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie tez były wzdęcia i gazy a nie jadłam nic takiego wzdymajacego. U mnie piersi zawsze już bolą od owu a teraz doszły swędzące i twarde sutki.

Member Awatar Roro91
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-18 zobacz kalendarz
    To i ja się witam
    Termin według OM - 18.08. Test robiłam wczoraj.
    Jestem już mamą synka z lipca 2015. Jesli wszystko się uda między dziećmi będą prawie dokładnie 2 lata różnicy.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie gazu to pierwszy objaw ciąży hahaha. Mój maż nie mógł ze mną wytrzymać a ja nie wiedziałam co sie dzieje. A 2 dni pózniej 2 kreseczki ! A teraz zamierzam kupić sobie nowe staniki bo już są przy małe

Zazdroszczę Wam trochę tych cycuszków moje bolą, ale powiększone nie są. Mąż mnie pocieszył dzisiaj zapytałam czy są większe. Powiedział, że chyba nie i że dobrze, bo co chce mieć potem naleśniki albo uszy jamnika

Junior Member
    KreaMommy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie forumowiczki, gratuluje Wam wszystkim Waszych stanow dolaczam sie niesmialo do grupy sierpnioweczek Jestem w pierwszej ciazy i leci nam 5 tc. Jutro mam druga wizyte u gina, na pierwszej potwierdzil ciaze i dal L4, bo zmeczenie i zawroty glowy w pierwszych tyg nie pozwalaly mi pracowac i normalnie funkcjonowac w ciagu dnia. Lekarz terminu rozwiazania jeszcze nie podal, ale wszystkie apki podaja 6.08 Juz sie nie moge doczekac!
    Ostatnio edytowane przez KreaMommy ; 11-12-16 o 12:55

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    witam nowe mamusie

Mi już na głowę pada ;/ cycki tylko lekko bolą i brzuch dzisiaj przestał pobolewać i już się martwię. Oprócz tego to żadnych objawów.
    Masakra jak ja przeżyję tą ciąże to nie wiem. Tłumaczę sobie że co ma być to będzie, że nie wszystko ode mnie zależy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    witam nowe mamusie

Mi już na głowę pada ;/ cycki tylko lekko bolą i brzuch dzisiaj przestał pobolewać i już się martwię. Oprócz tego to żadnych objawów.
    Masakra jak ja przeżyję tą ciąże to nie wiem. Tłumaczę sobie że co ma być to będzie, że nie wszystko ode mnie zależy.
    Też mam dzisiaj taki zły dzień, nic mi się nie chce, nie mam siły, najchętniej bym się zdrzemnęła, ale jest jedno ale. Jestem w pracy i muszę dotrwać do 20:00, ale pocieszam się, że jak przysnę to klienci mnie obudzą

Długa droga przed nami, jeszcze tyle razy trzeba iść spać i wstać zanim dziecko się urodzi

Na urodziny, na 19.12 zaplanowałam sobie pierwszą wizytę u Gina, ale obstawiam, że na sprzęcie na NFZ nie dostrzeże jeszcze serduszka i całego all inclusive, dlatego chyba ją przyśpieszę na 15.12, tak jak miała być pierwotnie. Przy okazji zrobię sobie jutro progesteron i tsh. Progesteron robiłam przy drugiej becie i był ładny, ale gin chyba nie zleca badania tego hormonu, także wolę mieć na wszelki wypadek, żeby dostać wspomagacz jak będzie taka potrzeba. a co do tsh, przed ciążą miałam 2,2, a że w ciązy lubi szaleć to wolę mieć na pierwszą wizytę wynik, żeby działać w razi czego. Może i trochę panikuje, ale wolę dmuchać na zimne.

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    Witamy nowe przyszłe mamy będzie nas mam nadzieję przybywać

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A jak dziewczyny ze śluzem?
    Ja już mam go coraz mniej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: