Strona 79 z 724
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Witam nowe dziewczyny
    Tusziba, to podobnie do mnie, tyle że ja zabieg miałam we wrześniu, jeśli masz dobrego lekarza to połowa sukcesu, teraz będzie dobrze, ja w to wierzę, już słyszałam serduszko, a Ty miałaś już pierwsza wizytę?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dzięki, Miałam już pierwszą wizytę , lekarz potwierdził ciąże(na usg widać pęcherzyk). Przepisał duphaston, acard i kazał dalej brać kwas foliowy. Teraz lekarz jest na L4...i wizyta dopiero po nowym roku....oszaleje chyba,ale mam nadzieję że jak pójdę to już zobaczę serduszko.

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Witam nowe dziewczyny
    Jak Wam mijają święta?
    U nas dzisiaj totalne lenistwo we troję zabawa przeplatana z leżakowaniem

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Witam nowe kobietki. Tylko się cieszyć, że grono się powiększa.
    Święta, święta i po... świętach. Dobrze, że wracam do pracy dopiero po nowym roku, także mam trochę tego wolnego. Czekam z niecierpliwością na wizytę u lekarza.
    A póki co spędzam czas z mężem i strasznie chce mi się.... jeść!!! Non stop bym coś szamała :P
    Ostatnio edytowane przez Kolinka ; 26-12-16 o 15:55

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A u nas dzis obijanie totalne
    Wczoraj jeszcze bylismy w gosciach, ale ja na lezaco wiec nie nadwyrezylam sie jakos specjalnie.
    Jeszcze dwa dni do wizyty...
    Plamienia raz sa raz ich nie ma.
    Ale jestem dobrej mysli
    Poza tym jakos dwa dni przed wigilia zaczela sie u mnie jazda z mdlosciami. Nie wymiotuje na szczescie ale kto wie moze bede?
    Na razie to wyglada tak ze jestem potwornie glodna ale jak podchodze do lodowki i ja otwieram to robi mi sie nie dobrze. I nic z niej nie wybieram bo wszystko powiduje u mnie mdlosci. Wczoraj wieczorem tak mialam i jedyne co to wypilam zimne mleko. Nic nie moge jesc.
    Procz sledzia! Sledzia to bym jadla i jadla od wigilii...

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Mnie trochę muli....nie wymiotuje na szczęście ale trochę mi nie dobrze....jadlabym placki, cukierki, mandarynki mmm...pozdrawiam

Dziewczyny czy was też czasami pobolewa podbrzusze tak okresowo? Tusziba I ja chyba oszaleje do wizyty w którym tyg teraz jesteś? Ja dziś w 8t2d a serduszko widziałam w 6t2d i pięknie biło I tak musi być Burzujka szybko czas Ci minie do wizyty Ja do 4 tego stycznia muszę czekać, ale najważniejsze żeby dzidzia się prawidłowo rozwijała

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Anulka mnie cały czas tak brzuch boli, doktorka mnie uprzedzała, że to normalne. Jeżeli ból jest silny, można wziąć nospę.
    Kiedy najwcześniej widać coś na USG - pęcherzyk np.?

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Mnie też podbrzusze pobolewa często jak na @. Dwa razy musiałam wziąć no-spe, bo wytrzymać nie mogłam. Teraz jakoś znosnie :-) no i co trzy godziny mam okropne ssanie :-)

Kolinka- a e którym tyg ciąży jesteś? Znajoma w 4tyg widziała tylko pecherzyk z malutka kropeczka mi się wydaje, że najlepiej iść jak się nic nie dzieje zaraz po 6 tyg żeby już serduszko zobaczyć u mnie to i nudności i wymioty a dodatkowo ból piersi pełen wypas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów