Strona 77 z 724
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    My w tym roku wyjeżdżamy do moich rodziców, więc i ja nie muszę nic pichcić Od kilku dni sukcesywnie sprzątałam, zeby domu w nieładzie nie zostawiać, wiec czysto juz jest, my spakowani, właśnie popakowałam prezenty... tylko czekać do jutra
    Anita, mój syn też od dwóch dni to tak solidnie wypytuje o prezenty

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja dzis leze caly dzien
    Moj maz zrobil ciasto i babeczki (ja z kanapy mowilam mu co ma robic). Jestem z niego dumna

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Mira a ty nie brałaś luteiny dopochwowo ? Bo często przez to są infekcje dlatego ja wolałam dupka bo ja mam infekcje niżej zamiast przeziebienia jak organizm słaby i bałam sie ze znowu coś przylezie do mnie ..
    Brałam, brałam. Masz rację, to mogła być wina Luteiny.
    Mam wyniki (jak mi nie zależy to umieją być szybko). Progesteron bardzo ładnie 27,45 ale TSH poszło minimalnie do góry z 2,4 na 2,59. Ciekawe co we wtorek powie na to lekarz.

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Ja dopiero na dupsko usiadłam mimo tego, że Wigilię spędzamy u moich rodziców, a pierwszy Dzień Świąt u teściów (prawie jak w domu, bo mieszkamy w jednym budynku tylko z innym wejściem ) staram się zrobić coś do jednych i do drugich żeby kwasów nie było to co zrobiłam do rodziców od razu wywiozłam, bo jutro pewnie bym połowy pozapominała taka mała skleroza. Do domu jutro coś na przekąskę przygotuję i będzie ok. Dzisiaj jeszcze musze poprasować koszulę moich mężczyzn i fajrant.

Co do cyców, to już mnie nie bolą, ale są wiele większe (K nie narzeka ) i bardziej "mięsiste" szybciej się męczę niż zazwyczaj i częściej latam siusiu. I chyba tyle.

Część dziewczyny mogę dołączyć do was ? Termin z usg mam na 5 sierpnia serduszko już raz widziałam Teraz czekam na kolejna wizytę którą ma być na początku stycznia jak każda z was martwię się o moja kruszynke, ale musi być dobrze

O mnie
    Witaj Anulka
    Mira to ciekawa jestem czy da Ci euthyrox... wynik nienajgorszy ale jak Ci juz rosnie to mize lepiej za wczasu to zbic.
    Ja mam 1,7 i mnie lekarz kazal minimalnie zwiekszyc dawke bo obo zaraz zacznie rosnac wiec lepiej juz to hamowac.

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Witaj Anulka
    Napisz coś więcej o sobie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Witaj Anulka
    Mira to ciekawa jestem czy da Ci euthyrox... wynik nienajgorszy ale jak Ci juz rosnie to mize lepiej za wczasu to zbic.
    Ja mam 1,7 i mnie lekarz kazal minimalnie zwiekszyc dawke bo obo zaraz zacznie rosnac wiec lepiej juz to hamowac.
    Obydwa te wyniki są tak naprawdę bez szału. Progesteron też mógłby być wyższy (norma 11-90), a u mnie po Luteinie jest ledwie niecałe 30. Dobrze, że nie jeszcze mniej. Także teraz widzę, że moja czujność ma sens (lekarz na IP się bardzo dziwił "ale skąd Pani wiedziała, że trzeba zrobić bhcg i to dwa razy, żeby przyrost sprawdzić"... generalnie jak mu sypałam moimi wynikami z pamięci, to przez chwilę miał obłęd w oczach ;]). Ale co tam. Lepiej być nadgorliwą wariatką, niż wylądować na oddziale.

O mnie
    Hahaha brawo, zagielas lekarza
    Z progesteronem tez zle nie jest. Ale dobrze ze bierzesz ta luteine bo jaki Ty bys miala wynik bez niej...
    U mnie zreszta o ile pamietaj jest jakos podobnie.

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Dziewczynki...
    Świąt pełnych magii i uroku,
    który się zdarza tylko raz w roku.
    Radości nawet z milczenia –
    w rodzinnym gronie to bez znaczenia.
    Ważne, by czas spędzony razem
    był najwspanialszym, świątecznym czasem
    i by za rok wspominać miło,
    że nawet milczeć cudownie było.
    Niech więc się spełni to życzenie,
    przynosząc wszystkim świąteczne wzruszenie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów