Strona 73 z 724
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Jejku, Kolinka co za przeżycia! Jedna błędna decyzja lekarza zaważyłaby na wszystkim... Dobrze, ze my, ciężarne, mamy tak wyczuloną intuicję Ja też zachodziłam w ciążę od razu po rozpoczęciu starań

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Boję się, że nic się nie pokaże.
    Ale testy wychodzą już pozytywne, ciągle chce mi się spać, mam wilczy apetyt i bóle w podbrzuszu.
    Dla świętego spokoju zrobię jeszcze BHCG po świętach, żeby sprawdzić czy nadal rośnie.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Kolinko, mam dokładnie takie same objawy + bieganie na siusiu dosć często Nie martw się, będzie dobrze i USG raczej na pewno pokaże już Twojego bobaska

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Kolinka witaj.
    Masz tą samą sytuację co ja. U Ciebie widocznie będzie młodsza ciąża niż wychodzi z OM. Mi wg OM termin wychodził na 26 lipca, a że do zapłodnienia doszło później przez moje długie cykle, to wiek ciąży różni się o dwa tygodnie. Mi testy wyszły dopiero tydzień po terminie spodziewanej miesiączki. Także, glowa do góry, możliwe, że i u Ciebie jest dokładnie tak samo. Betę miałam tak samo mniejszą niż powinna, ale przyrost był prawidłowy.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Karolina witaj będzie dobrze ja o ciąży wiem od 20 listopada a serducho dopiero wczoraj zobaczyłam a beta pięknie rośnie

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez DeDe Zobacz posta
    Okazało się we krwawię. Do tego boli mnie trochę podbrzusze... czekam na męża i jadę do szpitala
    Napisz co u ciebie No sie martwimy .

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Hej dziewczyny a jak u was z bolem piersi bo u mnie dziś wcale nie bola i zaczynam się zastanawiać czy wszystko ok

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Większość z Was pisze, że bolą Was piersi. U mnie nie ma tej dolegliwości, są co prawda cięższe i bardziej "mięsiste", ale na nic więcej się nie skarżę.
    Napiszcie, czy będziecie ciążę prowadzić na NFZ czy prywatnie? Ciągle się nad tym zastanawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kolinka ; 23-12-16 o 07:57

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kolinka jeseli Cie stac, prowadz ciaze prywatnie.
    Lepsza opieka, lepszy sprzet i wieksza pewnosc. Ja chodze prywatnie za duze pieniadze (mimo ze jakas bogata wcale nie jestem - po prostu na ginekologu nie oszczedzam). Ale jestem zadowolona w 100% z opieki nade mna.
    Oczywiscie jak masz dobrego zaufanego lekarza na nfz to czemu nie
    Ja mialam swietna babke na nfz ale ciezko sie do niej dostac, trzeba bylo czekac 2,3 tyg na wizyte a za usg i tak dodatkowo trzeba bylo placic :/

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kolinka ja pół na pół te podstawowe nadania w ciąży krwi i moczu chce na NFZ ale na usg chodzę prywatnie oczywiście do tego samego lekarza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów