Strona 72 z 723
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Witam Was wszystkie
    Mam nadzieję, że można jeszcze do Was dołączyć?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira bez konsultacji z lekarzem to lepiej nic nie bierz bo może to jest infekcja . Możesz pojechać na IP niech tylko sprawdza co tam sie dzieje

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Kolinka witamy Cie opowiedz coś o sobie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Mira badz spokojna..! Wazne ze nie ma krwi pamietaj. Pojedz koniecznie na IP niech sprawdza czy wszystko jest ok, moze trzeba Ci wlaczyc duphaston?
    Trzymaj sie kochana :*

Nati ciesze sie z Twojej bety badz teraz spokojna na swieta

Kolinka zapraszamy caly czas sie mozna dolaczac

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Mira bez konsultacji z lekarzem to lepiej nic nie bierz bo może to jest infekcja . Możesz pojechać na IP niech tylko sprawdza co tam sie dzieje
    Masz rację, doszłam właśnie do tego samego wniosku. To nie o mnie tu chodzi, żeby się leczyć na własną rękę. Z samego rana jadę na IP. No to dowiem się szybciej co u Kropki... Tylko co dziwne nic mnie nie piecze, tylko te brzydkie upławy.

Senior Member Awatar Anita21
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Marek ur. 05.11.2013r / Mia 21.08.2015r
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Można brać w ciąży Lactovaginal?
    W pierwszej ciąży brałam. Ciągle infekcje miałam.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    sysia, gratuluję niesamowitego przeżycia! witam kolejną Mamusię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Sysia to probiotyk.
    Na wszystkim pisze żeby nie brać bez konsultacji z lekarzem.że względu na to że nikt nie przeprowadza testów na kobietach w ciąży. Grozniejsza jest infekcja od lactovaginalu.

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Kolinka witamy

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Oo, to bardzo się cieszę.
    Cóż mogę o sobie powiedzieć? Mam 25 lat, to moja pierwsza ciąża. Wcześniej nie byłam na to gotowa, ale po pewnym wydarzeniu, które miało miejsce na początku tego roku moje życie się przewartościowało. I postanowiłam z mężem zadziałać. Nie mogę nawet uwierzyć, że udało się tak od razu, w pierwszym cyklu.
    Ta moja "przygoda" z ciążą nie zaczęła się zbyt dobrze. Spóźniał mi się okres, zrobiłam 4 testy - niestety wyniki negatywne. Bolały mnie jajniki, więc postanowiłam udać się do lekarza. Pani doktor kazała zrobić BHCG i wrócić za dwa dni z wynikami. Z panią z laboratorium umówiłam się, że zdążą one do mnie dotrzeć przed wizytą. Niestety okazało się, że ich nie ma. Zadzwoniłam więc do laboratorium i pani podała mi wynik: 28,9. Pojechałam do lekarza (na NFZ) powiedziałam co i jak. Niestety to co usłyszałam ścięło mnie z nóg. Pani doktor powiedziała, ze wynik jest za niski jak na ciążę, a za wysoki jak na normę. Podczas badania USG stwierdziła, że nie widzi pęcherzyka ciążowego, że musimy wywołać okres i ponowić badania. Jeśli wynik się nie poprawi, czeka mnie łyżeczkowanie i wysłanie próbki na histopatologię.
    Coś nie dawało mi spokoju. Powtórzyłam za trzy dni BHCG, wzrosło do 120,5. Umówiłam się prywatnie do innego lekarza, żeby zasięgnąć opinii innego specjalisty. Uff, kamień z serca. Nie mam raka. Endometrium powiększone, jajniki w porządku. Co prawda nie widać jeszcze pęcherzyka, ale doktor powiedziała, że skoro nie ma okresu i HCG rośnie to idziemy w dobrym kierunku i prawdopodobnie jest to ciąża. Kolejna wizyta 03.01. Mam nadzieję, że do tego czasu coś się pojawi.
    Według kalendarza internetowego termin wypada na 11.08.2017.
    Ostatnio edytowane przez Kolinka ; 22-12-16 o 19:12

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów