Strona 716 z 724
Pokaż wyniki od 7,151 do 7,160 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Kejti_Pi
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-02 zobacz kalendarz
    Termin mam właśnie na dzisiaj Czekamy na Tymonka, któremu najwyraźniej się nie śpieszy. Także końcówka ciąży i te cholerne upały chyba spowodowały jakieś takie rozżalenie u mnie.
    Ale normalnie leże na w bezruchu a na kanapie mokry ślad od potu. Dramat! Do tego wczoraj coś mnie podkusiło i zaczęłam szukać w internecie relacji kobiet z porodów i ich zdania na temat do czego by porównały ból porodowy. Nie polecam nikomu iść w moje ślady. Szczególnie jeśli się chce rodzić sn. Popsuty humor murowany :/ Chociaż przyznam że niektóre porównania były nawet zabawne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Aga19 Zobacz posta
    Dziewczyny które imię Wam się podoba? Ewa, Ela a może Malgosia? U Nas teraz prawie same Julcie I Zuzie nadają dziewczynkom.
    Ewa też jeszcze jesteś przed wyborem?
    Ja za chwilę 38 ttydzień a nie mamy imienia!
    Tzn wróc- mamy, ale zdecydować się nie możemy czy Klaudia czy Inga

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    A na prywatnym się nie udzielam bo ciężko coś mi tam wejść z telefonu

Ilusive to chyba z dzien czy dwa bedziesz musiala poczekać bo wlasnie dzisiaj Drzemik urodzila Filipka:-) dzisiaj doszly 2 nowe dzidizusie:-)
    DeDe ja sobie zrobilam skrot na ekran glowny na smartfon dzieki temu klikam loguje sie i juz jestem( oczywiscie liteki miniaturowe ale mozna przeżyć)

KejtiPi to jestesmy w tej samej sytuacji- termin na dzis i echo. Zla jestem jak jestem jak nie wiem co. Bo puchne coraz bardziej, meczy mnie to, waga coraz wiecej pokazuje mimo ze sie nie objadam juz sama nie wiem co jest.
    Dzisiaj mialam wizyte i kolejna we wtorek to juz bedzie z tydzien po terminie i trzeba bedzie sie juz na konkretny porod umowic.

Junior Member Awatar Kejti_Pi
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-02 zobacz kalendarz
    Inka125 a masz jakiekolwiek symptomy. Jak ja czytam że dziewczyny mają te wszystkie skurcze przepowiadające, czopy śłuzowe itp to mam wrażenie że u mnie ten finisz nigdy nie nadejdzie. W zeszłym tygodniu mnie pare razy pogoniło do kibelka i myślałam że już coś na rzeczy ale potem cisza. Brzuch tak samo. Rano mi sie wydaje że jakby niżej sobie zszedł ale pod wieczór z powrotem pod samymi cyckami. Wyraźniej to nawet czuje niż widze bo fiszbiny od stanika mi się wbijają mocniej w brzuch.

Junior Member
    teja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kejti_Pi Zobacz posta
    Inka125 a masz jakiekolwiek symptomy. Jak ja czytam że dziewczyny mają te wszystkie skurcze przepowiadające, czopy śłuzowe itp to mam wrażenie że u mnie ten finisz nigdy nie nadejdzie. W zeszłym tygodniu mnie pare razy pogoniło do kibelka i myślałam że już coś na rzeczy ale potem cisza. Brzuch tak samo. Rano mi sie wydaje że jakby niżej sobie zszedł ale pod wieczór z powrotem pod samymi cyckami. Wyraźniej to nawet czuje niż widze bo fiszbiny od stanika mi się wbijają mocniej w brzuch.
    Ja mam podobnie, chociaż u mnie do terminu jeszcze trochę ( 15sierpnia). Tzn wcześniej to jakieś pojedyncze skurcze czułam a teraz to cisza... I brzuch też jeszcze każdy mówi że wysoko, chociaż ja próbuję go oglądać ze chociaż troszkę się obniża, ale tylko ja to widzę że może o 1 cm niżej jest...

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Panna pewnie się juz przenioslas na forum prywatne ale gdybys tu zajrzala to napisz jak wyglada cc w Poznaniu na Polnej bo ja bede miec 15 sierpnia i jestem ciekawa jak wszystko wygladalo czy po cieciu maz moze siedziec przy zonie az zejdzie znieczulenie , Jestem przerażona tą cesarka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kejti Pe wlasnie mialam tak samo w zeszlym tyg. A teraz jawet lepiej .nawet jeszcze pocwiczylam. Nawet jalby spojenie lonowe przestalo tak bardzo boleć
    Mialam dzisiaj i w zeszlym tyg ktg i kroplowke( taką mini dawke) z oksytocyny i szyjka sie zmniejszyla itd. Ale dalej nic. Inne pacjentki juz urodzily w zeszlym tyg a ja dalej nie. No nic pozostaje czekac i mimo upalów zwiekszyć jakoś swoja aktywnosc moze to cos da

Nie mogę właśnie się zdecydować na imie...;-) Chyba będzie Ewa.:-) U mnie też brak oznakow zbliżającego się porodu a czop mi już odszedł prawie dwa tyg temu. Inka a co mówi lekarz?

No i gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mam i dużo zdrówka! Chyba już niewiele Nas czekających zostało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów