Strona 714 z 724
Pokaż wyniki od 7,131 do 7,140 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Inka a kiedy ostatnio robiłaś sobie badanie moczu? Ja miałam obrzęki przez ponad miesiąc i białko i ciśnienie skoczyły nagle. Wcześniej się badałam i było ok. Od razu wzięli mnie do szpitala

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Bjuli, cieszę się, że córcia tak ładnie rośnie i Ty również wracasz do normalności
    Jeśli masz w planach drugie dziecko, to rzadko się zdarza, żeby ta przypadłość pojawiła sie ponownie, choć ja sie tego obawiałam... Na szczęście gestoza jest u mnie tylko przykrym wspomnieniem.
    A dołączysz do nas na prywatnym forum?

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Chętnie! tylko chyba ominął mnie ten wątek i nie wiem o co chodzi

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Bjuli Zobacz posta
    Chętnie! tylko chyba ominął mnie ten wątek i nie wiem o co chodzi
    Przenosiłyśmy się na prywatne, tam jest kameralnie, piszemy o wszystkim, wrzucamy zdjęcia bez obaw, ze ktoś niepowołany będzie oglądał nas czy nasze dzieci. I dużo się tam dzieje
    Nadal jesteś w tabelce, więc pamiętamy o Tobie
    Wyślę Tobie link na priv. Zarejestruj się nickiem z tego forum, Dżemik Cię zaakceptuje i możesz się logować
    No to czekamy

Część dziewczyny. Jak się dzisiaj czujecie? Jak Twoje ciśnienie Inka? Masakra jakie dziś gorąco...

No dzisiaj czuje sie dobrze. Cisnienie jakby lepiej 130/80,czy tam 130ile. No idealne nie jest. Ale zazwyczaj mialam odrobine wyzsze.
    Bjuli rece faktycznie nieźle spuchniete mialas. Stopy mam podobne. W srode bede miec rozno 40 tc i ide do gina na ktg i konsultacje. A cos czuje ze spokojnie dotrwam. Skurcze e codziennie są ale nie często.
    Aga no ten upal to jakaś zgroza. Ja siedze w zaciemnionym mieszkaniu z wentylatorem co jakis czas chlodny prysznic albo do chlodnej wanny wchodze

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    ja dzisiaj to bym tylko spała i spała, a jak się już położę to jakoś zasnąć nie mogę. Siedze w domu, mąż wychodzi z psem i na zakupy. Jakbym tylko wyszła na moment na dwór to byłaby pewnie kaplica. Chyba mamę wyślę do pepco na zakupy, żeby jeszcze jakąś tanią piżamkę do szpitala mi kupiła. Do domu mam kupioną taką ładną i szkoda do szpitala. Miałam kończyć dzisiaj prasowanie ale chyba to nie jest dobry pomysł na taką pogodę. Najważniejsze ubranka są poprasowane. Jeszcze tylko przygotować coś na wyjście ze szpitala i będzie ok. Może wieczorem się zmobilizuję i w końcu spakuję tę nieszczęsną torbę jakiś ręcznik, koszulę, majtki jednorazowe, klapki i kosmetyki. Zawsze byłam mistrzem w pakowaniu "kryzysowym". Jak we wrześniu roniłam, to normalnie wszystko w 5 minut było spakowane nawet laptopa wzięłam
    o i szczoteczkę zwykłą musze kupić bo nie będę się bujać z elektryczną.
    A jutro usg i zobaczymy czy dostanę zawału czy nie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cajafuerte ja tez mam troche prasowania ale nie dzieciecych i chyba poczekam na jakiś chłód: -(

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja nie prasuje w ogole tylko w razie potrzeby jak juz musze wygladac w miare wyglednie to sie przeprasuje albo jak maz koszule zaklada (co sie zdarza niezwykle rzadko..). Tylko dzieciece rzeczy prasuje i tylko na poczatku, potem niech sie do gniotkow i bakterii przyzwyczaja
    Ja te upaly spedzam u tesciow, gdzie temperatura nie przekracza 22 stopni
    Bjuli noo stopki to masz (mialas?) konkretne...! Mnie na szczescie stopy nie puchna tylko dlonie.
    Aa i pochwale sie, przez ostatni tydzien przytylam tylko 100g. tym samym jeszcze nie przekroczylam 8kg na plusie do wagi sprzed ciazy

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Ja byłam dziś na ktg i na badaniu. Położna mówiła, ze może być poród niedługo, bo szyjki niewiele zostało. Też mam prasowanie, ale na szczęście nie duzo:-) A po zakupy już dawno mi się chodzić nie chce, także mężowi zostawiam tą przyjemność .:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów