Strona 713 z 724
Pokaż wyniki od 7,121 do 7,130 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Och burzujka to rozchodzenie jest tragiczne! Ja to mam juz z drugi miesiac, ale ostatnio to jakies apogeum mam wrazenie że obracając sie z boku na bok pękne na pół. Ale gin sprawdzal i jest w normie.
    .

Och, Inka, jak ja to dobrze znam z poprzedniej ciąży - z bólu miałam ochotę wyć do księżyca :/
    Teraz od kilku dni tylko lekki dyskomfort czuję, jakby ktoś mnie tam kopnął albo jakbym się uderzyła - tak jak burzujka to opisywała. Dla mnie to nie jest straszne, ta obecna sytuacja - jak ktoś ma pierwszy raz, to może być to dla niego dręczące, ale dla mnie najważniejsze, zeby nie bolało jak wtedy, bo i ja musiałbym prosić o dobicie

2. dzieckozakupy.pl
    Burzajka ja też przy drugim tak do ostatka pracowałam a potem w domu ciaglam papiery, ale powiem Ci ze potem byłam wykończona i zalowalam, ze nie odpusilam wcześniej. Dobily mnie nocne wstawiania i na nic siły nie mialam. Odpocznij kochana.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kurcze postaram sie.. ale to nie takie proste. Wiesz jak wszystko dopne na ostatni guzik to bede spokojniejsza i moze wtedy skupie sie bardziej na macierzynstwie
    Wyobrazcie sobie, ze przed ciaza sovie zawsze mowilam, ze bede cala ciaze sie lenic i ze w koncu sobie odpoczne i skupie na sobie... phhh a jest zupelnie odwrotnie...! Moj maz sie smieje, bo on mnie znal od strony leniucha co lubi odkladac sprawy na ostatnia chwile (bo poza praca wlasnie taka jestem) a tu zapierniczam jak maly samochodzik..
    Inka poczekaj troszke bo Dzemik sie nie odzywa od chyba piatku... wiec kto wie, moze rodzi..? ona jest zalozycielka, wiec niestety trzeba na nia poczekac.
    Co do spojenia na szczescie tak strasznie jak opisujecie u mnie nie jest, wiec chyba powinnam sie cieszyc..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

a ja sie zaczynam martwić, bo ciśnienie mi dzisiaj wariuje. 140/90, 150/100.do tego obrzęki stóp rąk( co prawda popuchnięta jestem od jakiegoś czasu i ze stopami mam niemały problem) ale obawiam się czy coś złego nie zaczyna się dziać. jeszcze ten ból głowy- wziełam paracetamol ale średnio pomaga. nie umiem się uspokoić wewnętrznie.

O mnie
    Inka, obrzęki, za wysokie ciśnienie i ból głowy? A masz plamy przed oczami, mroczki lub światłowstręt?
    Nie chcę absolutnie straszyć, ale z tymi objawami leć do szpitala, kochana! I tak masz w zasadzie termin, nie zwlekaj żeby sie coś nie zadziało.

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Inka też tak miałam. Ten ból głowy to pewnie z ciśnienia. Sprawdzałaś czy masz białko w moczu? Ja też na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala (zresztą tak zrobiłam :P) Nie ma co zwlekać bo jest to niebezpieczne

O mnie
    No właśnie, Inka, ja i Bjuli jesteśmy po stanie przedrzucawkowym, więc sie o Ciebie martwimy, bo wiemy z czym to się je...

A właśnie Bjuli, jak się czujesz? Zeszły Tobie obrzęki i ciśnieni masz spoko czy jeszcze musisz brać np. Dopegyt? I jak Twoja córeczka?
    Pamiętam Twoje fotki z wgniotami i myślałam: "o ho, coś tu jest na rzeczy niedobrego", ale nie chciałam wprowadzać atmosfery paniki - fajnie, że wszystko dobrze sie u Ciebie skończyło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wlasnie bialka w moczu nigdy nie mialam. Ale wlasnie pamietalam ze Wy tez mialyscie te " przygody". Troche mi spadlo cisnienie. Ale niestety wzielam poltora tebletki apapu- średnio pomogla ale trochę. Zastanawiam sie jak tu będzie rodzić w taki upał.

Bjuli a wlasnie jak u Ciebie i Twojej córci?

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    My się czujemy dobrze. córcia apetyt ma potężny i w ciągu 3 i pół tygodnia przytyła już pół kilo i waży 2350 gramów ładnie się już wypełnia i papule jej się zrobiły a miała się urodzić dopiero za 3 tygodnie.

Jeśli chodzi o mnie to ciśnienie bardzo powoli mi wracało do normalności i musiałam brać maksymalną dopuszczalną dawkę dopegytu 8 tabletek dziennie. W tej chwili mam tylko dwie bo ciśnienie jest jeszcze lekko podwyższone. Po porodzie obrzęki też bardzo powoli schodziły ale teraz już nie ma po nich śladu (oprócz rozstępów, które zrobiły mi się pod sam koniec ciąży kiedy byłam spuchnięta jak balon). Śmieszne było to, że obrzęki schodziły nierównomiernie i z jednej nogi szybciej niż z drugiej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0551.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	82.1 KB
ID:	101474

Nazwa:	IMG_20170731_084532.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	82.0 KB
ID:	101475

Nazwa:	IMG_0595.jpg