Strona 709 z 723
Pokaż wyniki od 7,081 do 7,090 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez Aga19 Zobacz posta
    Dziewczyny chodzicie na ktg? Jeśli tak to jak często?
    Ja bylam w tymctygodniu na KTG ale w przychodniu u gina nie w szpitalu.i za tydzien w srode znow mam isc a w czwartek mamy rodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja ktg miałam juz 2 razy u swojego gina w gabinecie....w 37 i 38 tc..

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ja jestem w 38tyg i nie miałam jeszcze ktg. Chyba zależy to od lekarza... Albo nie wiem bo moja malutka ułożona posladkowo wiec będę mieć cesarkę może dlatego nie zleca.

Dzięki za odpowiedź . Ja już byłam 3 razy na ktg i tak się właśnie zastanawiałam czy nie za czesto☺Bylam w 37 tyg., 38 i 39 u położnej, bo moja doktorska na urlopie

Inka125 a Tu będziesz mieć cesarke czy sn? BO termin masz ustalony

No właśnie ja jeszcze nie byłam,jestem w 35 tc, ale w przyszłym tygodniu mam wizytę to lekarz mi chyba powie kiedy mam zrobić ktg.

Cytat Zamieszczone przez Aga19 Zobacz posta
    Inka125 a Tu będziesz mieć cesarke czy sn? BO termin masz ustalony
    Sn. Oczywiscie to taki orientacyjny termin bo nic na sile nie bedzie wywolywane. Ale gin okreslil mniej wiecej za ile mi "dojrzeje " szyjka itd. Z reszta chyba maja jakies sposoby :--)) Oczywiscie mowil ze moze sie cos szybciej zacząc- ale ja nic takiego nie czuje. No zobaczymy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Aga ja jestem prawie w 38tc a nie mialam ktg ani razu. Moj lekarz twierdzi, ze bardziej miarodajne jest usg z przeplywami. W szpitalu gdzie rodze kaza przyjsc na ktg w dniu terminu i potem to juz chyba czesciej a tydzien po terminie wywolanie.
    Wiec ja u siebie obstawiam przenoszenie czyli porod 22 sierpnia

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej, ja 36 tc i też jeszcze nie miałam ktg, będę miała w środę i zobaczymy. Zaczynam się stresować, że wezmą mnie wcześniej na wywoływanie czyli za jakieś dwa tygodnie. Czekam na tę wizytę jak na skazanie, bo wtedy wszystko się zapewne okaże. W ogóle czuję jak maluch pcha się w dół, czuję ją wręcz w kościach łonowych i bardzo się dzisiaj wierci.
    Ja sobie prasuję na raty, obiadów nie chce mi się gotować, sprzątać też nie. Do wszystkiego się zmuszam. Spacerować już nie bardzo mogę bo ciągnie w brzuchu więc leżę. Dobrze że mąż ze mną na l4 to on wszystko ogarnia a ja staję się coraz większym leniem. Ostatnio w myślach powiedziałam sobie, że super że jestem w ciąży bo nic nie muszę robić Zła żona ze mnie.
    Co macie dzisiaj na obiad? Bo ja nie mam pomysłu. Mam ochotę na naleśniki na słodko, ale tego mi nie wolno. Zresztą smażyć i stać nad tą patelnią. Nieee

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dobra idę do teściowej na naleśniki czyli problem z głowy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów