Strona 708 z 724
Pokaż wyniki od 7,071 do 7,080 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Aga19 Zobacz posta
    Część dziewczyny. Czytam Was przez pewien czas, ale jakoś brakuje czasu żeby coś odp. Też jestem mamą na sierpień 2017. Mam nadzieję, że przyjmijcie mnie do swego grona. Serdeczne gratulacje dla rozpakowanych mam!
    Witaj
    Na kiedy masz termin, który to Twój tydzień ciąży i przede wszystkim jak się czujesz?
    No i czy będziesz mamą chłopca czy dziewczynki?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Vanillkaa
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Data
    01.08.2017
    Gratuluje wszystkim mamom ja jeszcze w dwupaku... termin mam na 1 sierpnia i dostałam skierowanie do szpitala w którym jestem już druga dobę.. skierowanie głównie o obrzęki i ciśnienie (waha się tak mniej więcej 140/60 dzisiaj 130/60 obrzęki ustały bo w ogole już ich nie mam). Jestem trochę zdołowana bo widzę jak kobiety tutaj przygotowują się do porodu a u mnie zero czopa, zero rozwarcia czy skurczy... mała 3,5kg przepływy książkowe. Nie dostaje żadnych leków, pobierali mi krew i mocz - nikt nie udzielił mi żadnych info na temat czy wszystko w porządku, dopiero dzisiaj pani łaskawie poinformowała ze wszystko ok, brak białka w moczu. Chce się dzisiaj wypisać na własne zadanie i skonsultować się ze swoim lekarzem bo czuje ze wykańczam się psychicznie i leżę tu bez potrzeby... ciagle kobiety biorą na porodówkę a ja leżę jak kłoda bez żadnych postępów porodowych... co myslicie

Termin mam na 3 sierpnia. Jestem mamą dwóch chłopców a teraz będzie dziewczynka☺Wczoraj skończyłam 39 tydzień. Czuję się w miarę dobrze, ale już jestem niecierpliwa☺

Z tego co wiem wysokie ciśnienie jest bardzo niebezpieczne w ciąży i nie można wtedy rodzić sn. Ja przy chlopcach też nie mialam skurczu przepowiadajacych ani mi czop nie odchodził. Tak mnie wzięło z zaskoczenia więc nic się nie martw☺

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Vanillka to Ty trafilas do szpitala rzez to cisnienie? Jakies strasznie wysokie to ono nie jest... nie znam sie niestett jakos bardzo ale wydaje mi sie, ze fakfycznie moze bez sensi tam tak siedziec..?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Iza, rodziłam dokładnie w 36+3.

Panna, daj koniecznie znać jak u Was poszedł poród cesarski! 3 mam kciuki!

Ps. Ja ze swojego doświadczenia oficjalnie ogłaszam ze cc to najgorsza opcja jaka moze być... nie chce straszyć nikogo, ale z moim progiem bólu było poprostu strasznie. Gdyby nie mąż który niemal mieszka w szpitalu to byłoby kiepsko. ALE, jeżeli dobrze pójdzie to jutro wychodzimy! niestety czeka nas kontrola u kardiologa dziecięcego za Ok miesiąc, dwa bo są szmery nad serduszkiem w wyniku niewielkiego otworki w mięśniowe międzykomorowej...

Vanilka też się dziwię, że z takim ciśnieniem jesteś w szpitalu, tym bardziej że gin mi mòwił że wg nowych norm to 160\100 w ciąży. No ale z drugiej str lepuej dmuchać na zimne. Ja zazwyczaj u gina mam ok 130\80 czy 140\90 ale zazwyczaj w gabinecie mam wieksze niż w domu. Termin mamy podobny. Ja na dzien po Tobie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Vanillkaa
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Data
    01.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Vanillka to Ty trafilas do szpitala rzez to cisnienie? Jakies strasznie wysokie to ono nie jest... nie znam sie niestett jakos bardzo ale wydaje mi sie, ze fakfycznie moze bez sensi tam tak siedziec..?
    Miałam tez dość mocne obrzęki stop i ud może dlatego kazał położyć. Druga kwestia to fakt ze na 01.08 termin i jak nie będzie akcji to wtedy żeby się wypisać na zadanie - tak mi doradziła pielęgniarka. Nie mam wyjścia, muszę czekać do wtorku i liczyć ze cos się zadzieje... chociaż nie ukrywam ze w ogole mi to nie na rękę...

Ilusive, czyli urodziłas wcześniej. Jeśli mogę zapytać jaki był powód wcześniejszego porodu? Pytam ponieważ ja mam częste twardnienia brzucha i trochę się boję że mogę wcześniej urodzić. Chociaż dwa tyg.mialam wizytę i z moja szyjka było wszystko ok.Z tego co piszesz z dzieckiem wszystko dobrze, a to jest najważniejsze.

Dziewczyny chodzicie na ktg? Jeśli tak to jak często?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów