Strona 703 z 723
Pokaż wyniki od 7,021 do 7,030 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ilusive, i ja trzymam kciuki za jutro! napisz jak już będziesz w stanie czekamy z Tobą!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja spać nie mogę....
    Ja również trzymam kciuki Ilusive :* odezwij sie jak nabierzesz trochę sił...czekamy :*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czy u Was tez tak leje? U nas cala noc deszcze a ja w streie, ze nam dach znow bedzie przeciekal... na szczescie rano okazalo, ze po wczorajszym zalepieniu dachu, nigdzie nie przecieklo, jest sucho

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ilusive jak się macie? Jak się czujesz?

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Dziewczyny, siedzę właśnie nad tabelką, uzupełniam dane. I tak myślę co z tymi dziewczynami, które parę miesięcy już nie piszą i w sumie nie mamy nawet ich danych tam. Są też takie, które nawet dziś czy wczoraj były aktywne, a ostatni post w marcu. Są też takie które w ogóle aktywne były parę mc temu. A skoro się nie udzielają, tylko czytają to chyba nie ma sensu czekać i dawać linka do forum do samego 'poczytania'. Bo skoro ma być ono prywatne, to niech takie będzie.

Oczywiście nie biorę pod uwagę dziewczyn, które ostatnio się odzywały w lipcu bo to parę dni, ale o wiele wstecz. I skoro temat o przejściu na forum i wywołaniu nie podziałał, mimo, że zajrzały to również myślę, że z nami raczej nie przejdą.

Podam wam dwie daty ich ruchów na forum (ostatnia aktywność i ostatni post). Nie chcę osądzać sama. Ale skoro siedziałam trochę nad założeniem forum to wolę dopilnować prywatności.

Mam na myśli:
    - ewa066 (akt. dziś / post 10 maj)
    - Duśka 91 (akt. 31 maj / post 16 maj)
    - dwudziestkapiątka (akt. i post 16 maj)
    - kolinka (akt. wczoraj / post 10 marzec)
    - MamaT (akt. wczoraj / post 25 marzec)
    - Inka125 (akt. 19 czerwiec / post 15 maj)
    - Cymoka (akt. 11 lipiec / post 13 kwiecień)
    - Natalinka (akt. 7 lipiec / post 9 marzec)
    - Niulla (akt. 14 czerwiec / post 17 kwiecień)
    - Asiaczek (akt. 28 czerwiec / post 22 marzec)
    - maladzi (akt i post 4 maj)

I myślę, że skoro po dziś dzień się nie odezwały to raczej już tego nie zrobią. Mój post tyczy się tabelki a tym bardziej przejścia na forum. Ewentualnie myślę o zaczekaniu z tydzień, jeśli nie wrócą to nie przejdą z nami.
    Witajcie po dlugiej przerwie! Widze ze zostalam wywolana do tablicy:-)) dzisiaj troche nadrabiam zaleglosci z wielu tygodni.
    Ktoras z Was napisala ze pewnie sie nie oddzywamy bo kazdy ma swoje sprawy i problemy i u mnie tak bylo- nie bede opisywac szczegolowo bo nie ma to sensu nie jest to teraz najwazniejsze.W skrocie remonty sie przedluzaly, 2 razy na dluzej musialam sie wyprowadzic, tez z racji zatrucia chemikaliami- potem badania w szpitalach itd. Na szczescie ja bardziej odchorowalam niz dziecko:-) i wówczas zupelnie nie mialam glowy do pisania. A teraz jak powoli wszystko wrocilo na swoje miejsce to jestem juz na dniach do rozpakowania!!! Dolegliwosci sa coraz dokuczliwsze. Ale z tego co udalo mi sie na szybko przejrzec to chyba wiekszosc ma się podobnie. No i wspaniale wiesci z formum ze coraz wiecej mamus ze swoimi dzidziusiami!!!!! Cudownie

Alicja 3120g, 54 cm, 10/10 ☺️ Zdrowa i silna, chce cyca i ssie ale mi jeszcze nie leci nie mogę spać, wstawałam już ale bardzo boli zaraz kolejna kroplówka. Buziski i pozdrawiam!

Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Alicja 3120g, 54 cm, 10/10 ☺️ Zdrowa i silna, chce cyca i ssie ale mi jeszcze nie leci nie mogę spać, wstawałam już ale bardzo boli zaraz kolejna kroplówka. Buziski i pozdrawiam!
    Gratulacje !! Szybko dochód z do.siebie i zdrówka życzę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oooooo Ilusive!
    Bardzo sie ciesze, ze Alicja cala i zdrowa jest juz z Toba!!! Sciskam Cie mocno :*

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Gratulacje Illusive!:-*

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Ilusive gratulacje