Strona 701 z 724
Pokaż wyniki od 7,001 do 7,010 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    teja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Dziewczyny, cięcie jednak jutro rano. Dziś przepełnienie na porodówce. Znowu czeka mnie nieprzespana noc
    Współczuję, takie czekanie najgorsze, ale czas szybko leci i zanim się obejrzysz maleństwo będzie już z Tobą trzymam kciuki✊

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Linki wysłane w wiadomościach prywatnych, dane zebrane, teraz czekamy aż dołączycie.

Jeśli kogoś pominęłam, a była mowa, że wyślę link to proszę krzyczeć! :P

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Ilusive nie zazdroszcze... oby tylko jutro faktycznie to sie wydarzylo...! Trzymaj sie dzielnie
    Ja juz po weekendzie rodzinka pojechala, lozeczko zostawila, takze ostatni element wyprawki stoi juz zlozony, z materacem i sie wietrzy..
    Moj brat wyciagnal nas na wycieczke roku normalnie... jest wielkim fanem Rancza i kazal nam wszystkim sie zabrac i pojechac tam do tej wioski gdzie to jest krecone... nie ogladam tego serialu i nie rozumiem fenomenu, ale, ze jezdzic lubie to mowie a czemu nie. Szkoda tylko, ze to byly 3 godziny jazdy..! I to przez wiochy! Wiec nie dosc, ze waskie uliczki wiec wolno jechac to jeszcze hamowanie co chwile bo a to kura a to dziura w drodze... wyboje jak nie wiem... wiec ja i moj brzuch po trzech godzinach takeij jazdy bylismy nie do zycia a tu jeszcze trzeba bylo wrocic...!!! No ale jakos dalismy rade moj brat zadowolony bo fotke pod sklepem z ichnim winiaczem sobie zrobil a to najwazniejsze
    Juz szczesliwa, ze jak sobie pojada to sie zacznie prawdziwa laba a tu zonk... mam troche w tym tygodniu pracy jednak.. dziewczyna nam sie jedna wykruszyla i musze pomoc w przedszkolu bo nie ma nikogo do pracy.. a mialo byc juz tak pieknie.
    No nic, bedzie w przyszlym tygodniu

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Dziewczyny, jestem juz na naszym forum prywatnym ale musze Was tam nadrobic, wiec troche to potrwa...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ja w imieniu kibicek z innych wątków.
    Nie mogłybyście przenieść się po porodach? Bo tyle miesięcy trzymamy za Was kciuki a teraz na sam koniec nie będziemy nic wiedzieć. Przemyślcie to proszę
    Trzymam kciuki za wszystkie mamy i dzieciaczki na tej ostatniej prostej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Ilusive współczuję tego czekania :/ powodzenia jutro

Dżemik dzięki za link , wysłałam jeszcze raz dane , mam nadzieję że tym razem dobrze :P

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dziewczyny, ja w imieniu kibicek z innych wątków.
    Nie mogłybyście przenieść się po porodach? Bo tyle miesięcy trzymamy za Was kciuki a teraz na sam koniec nie będziemy nic wiedzieć. Przemyślcie to proszę
    Trzymam kciuki za wszystkie mamy i dzieciaczki na tej ostatniej prostej
    Wszystkie wyłączyły myślenie przed porodem i żadna nie pomyślała o takiej sytuacji hahaha

Ale masz rację jeśli chodzi o mnie to myślę, że na potrzebę takiej sytuacji każda z nas da znać po wyładunku, tym bardziej, że uważam, że ten wątek nie umrze, zawsze tu mogą dojść nowe mamy i któraś z nas będzie tu zaglądać i sie odzywać.

Jak coś jeszcze napiszę na tamtym forum o tym

Tobie widzę też niewiele zostało zdrówka kochana :*

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Oooo Mira
    Dla Ciebie wszystko
    Ja bede i tu i tu lubie forumowac, a wrecz sie chyba zdarzylam od tego uzaleznic, wiec mozesz na mnie liczyc
    I mam nadzieje, ze bedzie tu jeszcze z kim porozmawiac..

Hej. Dziewczyny czy ktoras z Was moze mi jak krowie na rowie napisac jak ma sie zalogowac na nowym forum, bo nie ogarniam. Mozg sie zlasowal ☺starym loginem i haslem, od nowa mam sie rejeatrowac??

Od 2 w nocy jestem w szpitalu na patologii.w niedziele odchodzil mi czop, przed snem spelnilismy z mezem obowiazek malzenski po 3tyg abstynencji. I w nocy obudzil mnie bol, jak co noc, ale tym razem doszedl jeszcze zabarwiony krwia sluz. Zostawili mnie na obserwacji. Wg pomiarow maly w tydzien przybral prawie 400g. Rosnie kolos. Rano krew byla brunatna, teraz nie ma wcale. Martwi mnie tylko ze na ost i wczorajszym usg brzuszek wyszedl dwa tyg wiekszt jak reszta.do tej pory wszystko bylo symetryczne a tu psokus.cukry w porzadku takze nie wiem o co kaman
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 24-07-17 o 15:53

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów