Strona 699 z 723
Pokaż wyniki od 6,981 do 6,990 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Mam pytanie . Malutkiej zaczyna odpadac pępek. Rusza się na wszystkie strony. Niestety troszkę przez to krwi się pojawia . Czy tak może być?
    Tak, może tak być. O ile ropą nie podchodzi, to nic się nie dzieje. Moja córka też tak miała zanim odpadł.
    Trzeba bardzo dbać o higienę - jak popryskasz octeniseptem to poczekaj aż wyschnie. Pampers odwijaj, żeby dodatkowo jej nie podrażniał pępuszka i nie trzyj go gazikami. Zaraz odpadnie i będziesz miała z głowy ten kłopot

2. dzieckozakupy.pl
    Dziękuję za odpowiedź. Oprócz tej troszkę krwi to wygląda dobrze. Tzn nie ropieje ani nie jest wokół pępka zaczerwienione.

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    U mnie pionizowanie to było coś strasznego, odłączyli mi cewnik po 12 godzinach a miało być po 8, później czekaj aż leki zaczną działać, więc wstałam grubo po północy, dla mnie to było nie lada wyzwanie, ale dzisiaj jest już dużo lepiej, chociaż moje dziecko jest ciut wymagające, tylko cyca i cyca by chciało, a mój sutek mimo smarowania nie mógł tego udźwignąć, więc dzisiaj się postawiliśmy, w ruch poszedł smoczek, były instrukcje dla tatusia jak ma się obchodzić z maleństwem i mam nadzieję że jutro już wyjdziemy do domku. Karmię w sumie tylko jedną piersią, w drugiej jakoś nie mam mleka, ale to pewnie kwestia tego, że mała wisiała tylko na jednej piersi, mam nadzieję że w domu na spokojnie rozbujamy laktację.

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    dzisiaj nie wchodzilam na lapka caly dzien (na komorce nie lubie zytac i pisac) i tak sobie myslalam "chyba bede miala do nadrobienia kilka stron". Wchodze a tu zaledwie kilka postow szalenstwo!

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Każda z nas weekenduje. Chyba, że nagle pojechaly na porodowke

Teraz posty zaczely sie pojawiac na prywatnym forum. Takze tu aktywnosc spadla :-)

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Niby jestem młoda i idę z duchem technologii, ale nie umiem ogarnąć tego prywatnego forum
    Dzisiejsza noc była straszna. Co noc łapią mnie skurcze w łydki ale dzisiaj to przeszło to wszystko. Aż do męża krzyczałam Mati ratuj bo nie mogłam się schylić żeby za stopę złapać i naciągnąć wszystkiego. A on oczywiście na zawale, bo myślał, że rodzę ostatnio też go tak zerwałam to wyskoczył z łóżka jak oparzony. Więc jest w pogotowiu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cajafuerte hehe to trochę męża przećwiczysz

Urszulsien powodzenia w karmieniu , pomalutku się rozkręci

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Cajafuerte mój mąż też miał wczoraj testy sprawnościowe:P byliśmy na weekend u jego rodziców 60 km od miasta, w którym mieszkamy i wieczorem zaczęły sie skurcze. Na początku rzadko nawet nie od razu się zorientowałam, że to one:P Później stały się coraz bardziej bolesne i pojawiały się nawet co 3 minuty. O 21 cały przestraszony jechał już ze mną do domu ale na szczęście w domu już wszystko minęło, więc mamy pierwszy fałszywy alarm za sobą Dziś czuję się zupełnie dobrze ale podejrzewam, że dzidziusiowi zaczęło się trochę spieszyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów