Strona 698 z 724
Pokaż wyniki od 6,971 do 6,980 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez Natiizg Zobacz posta
    Również moge polecić sprzedawcę Swiat__Dziecka zamawiałam prześcieradła, Otulacz, okrycie kąpielowe i bylo wszystko ok. Natomiast jesli chodzi o nożyczki, pieluszki i kosmetyki itp zamawiałam w aptece Gemini. Materac kupilam w sklepie- musialam wymacać hehe
    Hej. Przepraszam że się wtrace na wątku ale zerknęłam właśnie przez przypadek i tak natrafiłam na twój post odnośnie tego sprzedawcy. Długo czekałaś na paczkę? Ja zamówiłam w piątek wysłali we wtorek i nadal nie dotarła . Już się martwię :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Cajafuerte ja polecam naszsmyk.pl , kupilam tam mnostwo rzeczy! Tetra jest fajna ale ta LUX innej nie kupuj, flanelki zajebiste i duzo wzorow i cala reszta jest ok. W tym swiat___dziecka kupilam przescieradla i te do wozka tez ale sie wkurzylam, frota jest ok ale zwykle biale bawelniane to jak kiedys płachty, masakra to bylo wyprasowac!!! To juz lepsze w auchanie kupilam za ta sama cene....mieciutkie, bawelniane i to chyba nawet firmy "auchan"

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    No i polecam tez feedo.pl ;-)
    Glownie w tych dwoch sklepach robilam zakupy a jakies przescieradla, ochraniacze i rozek na allegro np: Olimpia-1982 i sklep_puppo_pl ale to byly pojedyncze rzeczy

Agnes tak szybko wyszłaś po cc? Jak się czujesz i jak wrażenia po operacji?

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Cajafuerte ja polecam naszsmyk.pl , kupilam tam mnostwo rzeczy! Tetra jest fajna ale ta LUX innej nie kupuj, flanelki zajebiste i duzo wzorow i cala reszta jest ok. W tym swiat___dziecka kupilam przescieradla i te do wozka tez ale sie wkurzylam, frota jest ok ale zwykle biale bawelniane to jak kiedys płachty, masakra to bylo wyprasowac!!! To juz lepsze w auchanie kupilam za ta sama cene....mieciutkie, bawelniane i to chyba nawet firmy "auchan"
    Ja tez u nich zamowilam prześcieradła i faktycznie są daremne! I wogole te rozmiary jakieś dziwne bo do kołyski mam takie na styk a nawet trochę małe! Muszę zamówić nowe tylko właśnie zastanawiam się gdzie?

Tam gdzie ja zamierzam rodzić po cesarce wychodzi sie po 2 dobach. każdy szpital ma inne zasady

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Golka ja myslalam o babyland.pl, mam ten sklep stacjonarny w miescie obok, tam kupowalam wozek i stanik do karmienia a przescieradla ogladalam i byly ok...ale tak jak pisalam jakies auchanskie przescieradlo kupilam i jest zajebiste wiec moze tam kupie bo mam blisko;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ogolnie wrazenia ok zwazywszy na to ze dobe przed lezalam na porodowce i gdyby kazali mi rodzic naturalnie to chyba bym uciekla tak sie nasluchalam wrzaskow:-P. Zaluje tylko ze musialam byc pod pelna narkoza bo plytki krwi mi spadly. Najgorsze pierwsze pionizowanie a tak to juz w 2dobie odmowilam przyjecia srodkow przeciwbolowych bo bol byl jak przy silnym okresie wiec do wytrzymania:-)

Junior Member
    Natiizg

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Hej. Przepraszam że się wtrace na wątku ale zerknęłam właśnie przez przypadek i tak natrafiłam na twój post odnośnie tego sprzedawcy. Długo czekałaś na paczkę? Ja zamówiłam w piątek wysłali we wtorek i nadal nie dotarła . Już się martwię :/
    Szczerze mówiąc nie liczyłam dni ale cos okolo tygodnia. Zanim skompletowali zamowienie, wyslali a jeszcze zanim ja odebralam, bo Wybrałam opcje odbioru na poczcie wiec troche dni minęło moze napisz lub Zadzwon zeby podali Ci nr przesyłki i sobie sprawdzisz na stronie kuriera lub poczty gdzie aktualnie znajduje sie paczka

Mam pytanie . Malutkiej zaczyna odpadac pępek. Rusza się na wszystkie strony. Niestety troszkę przez to krwi się pojawia . Czy tak może być?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów