Strona 697 z 724
Pokaż wyniki od 6,961 do 6,970 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Renata&Dominisia Zobacz posta
    burzujka: też mam taki badziewny z warszatów, odłożyłam go z myślą o wycieraniu w niego brudnych psich łapek po spacerkach, ale może nie głupio kombinujesz :-):-):-)
    Moja siostra byla ze mna na warsztatach bo tez jest w ciazy i tez dla psa poszedl ten kocyk..
    Ja ogolnie troche w tym szpitalu jak dziad bede bo biore same najgorsze rzeczy, zeby sie ich potem pozbyc

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Laktator mam aventa elektryczny. Podobno dobry lepszy bylby medeli ale on kosztuje krocie. Ja kupilam laktator bardziej z mysla o pozniejszym czasie, chce kolo pazdziernika wrocic do pracy na jakies 3 godziny dziennie wiec bede odciagac, by moj maz mogl karmic dziecia w trakcie mojej nieobecnosci
    Noo i kupilam ostatnio kolko do plywania dla dzieci do szpitala za rada mamyginekolog nie wiem czy wykorzystam, ale zajmuje bardzo malo miejsca, wiec biore a coo

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Sory dziewczyny, tak dużo piszecie, nie mam czasu nadganiać. U nas remont i meble stoją więc mogę się brać za sprawy dzidziowe. Ubranka poprane, czekają na prasowanie. A z tym praniem to mam taką historię, że aż mnie telepie na samą mysl, w każdym razie mam wojnę z sąsiadami z góry, którzy wywieszając swoje pranie wyjęte prosto z wody zalali wysuszone ubranka mojego dziecka! W skrócie.
    Powiedzcie mi, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od pieluszek tetrowych, nożyczek, flaneli itpe, a także od pościeli i materacyków? Bo tyle tego jest na tym allegro a mi tak bardzo nie chce się tego przeglądać...
    Dzisiaj dzidziuch mame nastraszył, bo do teraz mało co dawał o sobie znać. Dopiero jak mąż koło południa zaśpiewał to coś go szturchnęła.
    W ogóle dziś z mężem przeszliśmy samych siebie bo spaliśmy do 10!
    Bardzo fajnie, że jesteśmy już 4 miesiące razem na l4, bo w sumie oprócz gotowania to on wszystko w domu robi. Nie pozwala mi odkurzać, wycierać podłóg, więc pewnie urodzę grubo po terminie, choć jakieś kłucia w pochwie czy ciut wyżej czuję jak się troszkę bardziej przemęczę. Typu spacer do sklepu dalszego niż osiedlowy Jeszcze tylko 4,5 tygodnia w sumie wkrótce już w każdej chwili może nastać ten moment. Troszkę zaczynam się bać czy zdążę do szpitala

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja a allegro mam łóżeczko i materac od sprzedawcy BABYPLPL i materac lateks pianka jest fajny, gruby. Łóżeczko z szufladą, proste, bez wymysłów, też ok.
    A od sprzedawcy Swiat____Dziecka mam pieluchy tetrowe, flanelki, pościele i kocyki minky, rozek miękki minky, przewijak na łóżko i wszystko jest w porządku.

Junior Member
    Natiizg

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-18 zobacz kalendarz
    Również moge polecić sprzedawcę Swiat__Dziecka zamawiałam prześcieradła, Otulacz, okrycie kąpielowe i bylo wszystko ok. Natomiast jesli chodzi o nożyczki, pieluszki i kosmetyki itp zamawiałam w aptece Gemini. Materac kupilam w sklepie- musialam wymacać hehe

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez enkrateia1 Zobacz posta

I dzisiaj przyszła na świat nasza piękna, malutką Sara. Jest wcześniakiem, waży 2400g i teraz pomieszkuje w inkubatorze. Ja natomiast wypoczywam na sali pooperacyjnej. Pozdrawiamy Was gorąco
    Ale niespodzianka, moje gratulacje!

Agnes też myślę że jak już zaczęło lecieć mleko to będzie tylko lepiej , brawo za determinację

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja też do szpitala biorę tylko rzeczy niezbędne - niby szpital ma listę, ale połowę z tego zapewnia, a że już raz tam rodziłam to wiem, co sie nada, a co nie
    Tym razem, zamiast kocyka czy rożka, zabieram tylko otulacz - mniejszy, wygodniejszy, też ciepły i można prać w wysokich temperaturach. I tak jestem ciekawa, czy sie przyda, bo poprzednio córcia cały czas była ze mną, a gdy już położyłam ją do łóżeczka, to miałam tam szpitalny kocyk.
    Ubranka nigdy mi nie ginęły, ale w pierwszym szpitalu, w którym rodziłam synka, porodówka miała niesławną opinię, że się podbiera pampersy, jak mamy przywożą całe paczki, a inne kobiety nie mają :P Nie wiem, czy tak było w moim przypadku.

Też dużą część wyprawki robiłam w aptece Gemmini. W ogóle w pierwszej ciąży wszystko kupowałam w sklepach , oglądałam, dotykalam, taką mi to frajdę sprawiało a teraz ani razu nie byłam w sklepie, wszystko przez neta hehe ale też takie większe rzeczy jak łóżeczko czy wózek mam po córce

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Emii89 Zobacz posta
    Też dużą część wyprawki robiłam w aptece Gemmini. W ogóle w pierwszej ciąży wszystko kupowałam w sklepach , oglądałam, dotykalam, taką mi to frajdę sprawiało a teraz ani razu nie byłam w sklepie, wszystko przez neta hehe ale też takie większe rzeczy jak łóżeczko czy wózek mam po córce
    To tak, jak ja
    W pierwszej ciąży wszystko ze sklepu stacjonarnego - w drugiej i teraz tylko online

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów