Strona 696 z 724
Pokaż wyniki od 6,951 do 6,960 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Agnes91 jakiego laktatora używasz?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Agnes skoro pomału zaczyna lecieć to myślę, że jesteś na super drodze, żeby juz po powrocie do domu dziewczynek móc je kp podziwiam Cię, że próbujesz i się nie poddajesz. Trzymam kciuki za Was wszystkie 3

Motka jak widzisz nie będziesz sama, bo ja na tym etapie co Ty, ale pomyśl ile nam dziewczyny w tym czasie naopowiadają

A muszę Wam sie pochwalić, że kupiłam sobie dzisiaj nowe firanki do sypialni i salonu, a po południu pan przyjeżdza pomierzyć rolety bo musimy jeszcze założyć. Dla niektórych może takie nic, ale ja jestem tak zachwycona, że buzia sama mi się uśmiecha I jeszcze mężulek nowy żyrandol w sypialni założł. No fajnie mi jest Niby w oknach jeszcze to nie wisi, ale jak zamykam oczy to już to widzę

Poki co uzywam laktatora wypozyczonego w szpitalu medela symphony. Jest dobry bo mozna fajnie sile ssania dopasowac a na poczatku jest to wazne bo sutki bola niemilosiernie. W domu mam reczny ale zobaczymy jak sie sprawdzi. Najwyzej kupie elektryczny

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Agnes ogromne gratulacje, ze udaje Ci sie rozkrecic laktacje! dla wczesniakow mleko matki jest na wage zlota brawo za determinacje!
    Z tymi torbami to jak widzicie kazdy szpital ma inaczej, u mnie mowili o 3 torbach ja laktator, smoczek (jedyny jaki kupilam) i butelke zostawiam w domu, maz dowiezie
    Kocyk do szpitala mam taki badziewny, dostalam go na warsztatach mamo to ja i wyrzuce go po powrocie do domu, zeby tych zarazek na sobie nie naniosl.

Kasia ja Cie rozumiem, znam to uczucie bardzo dobrze
    Teraz np czuje sie podobnie, siedze na kanapie i sie usmiecham bo dom pachnie czystoscia nie ma kurzu, podlogi pachna plynem do podlog.. czad

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Ja też nie mam w swojej torbie żadnych smoczków, butelek ani laktatorów. Jak będą potrzebne to mąż dowiezie w pół godziny. Bardzo chcę karmić piersią więc staram się nie nastawiać na nic innego Czytałam ostatnio książkę o karmieniu naturalnym, która wydaje się być naprawdę całkiem rzetelnie napisana. Polecana między innymi przez Hafiję i zgodna z najnowszymi zaleceniami i całkiem lekko się ją czyta - "Po prostu piersią" Gill Rapley, Tracey Murkett. Niedługo się przekonamy jak z zastosowaniem poznanej teorii w praktyce ale coś czuję, że raczej nie łatwo:P

Junior Member
    teja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam laktator z canpola elektryczny ale poźniej słyszałam że nie jest za specjalny jeśli ktos duzo używa. Mam nadzieję, że mi wystarczy. Do szpitala go biorę, ponieważ mam dużo torbieli w piersiach i mam najpierw sprawdzić czy nie dojdzie do ich samoistnego odbarczenia, żeby dzidzia tego płynu nie wypiła... Mam nadzieje że bede mogla karmić...

O mnie
    Data
    09.08.2017
    burzujka: też mam taki badziewny z warszatów, odłożyłam go z myślą o wycieraniu w niego brudnych psich łapek po spacerkach, ale może nie głupio kombinujesz :-):-):-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    09.08.2017
    Z tymi laktatorami to jedna wielka nie wiadoma, każdej z nas może odpowiadać co innego, zdania są tak przeróżne, że chyba trzeba przetestować na sobie żeby mieć własne zdanie. Ja np. słyszałam że dobry jest elektryczny lovi, ale póki co mam ręczny Avent na początek, ale mam mieszane uczucia co do jego skuteczności jak próbowałam do użyć "na sucho" ;-) taki plastic fantastic :-)

Kasia i Motka ja też z końca sierpnia, także jeszcze trochę przed nami chyba że los zdecyduje inaczej

Kasia ja myślę nad kupnem fajnych firan, zamawiałaś moze przez internet?, chciałabym sprawdzone źródło

Ja też mam mało ubranek na 56, większość 62, ale i też takich 0-3 miesiące, bo dużo podostawałam od bratowej. U nas tylko ubranka na wyjście trzeba mieć, a tak to nic, żeby nie przenosić bakterii ze szpitala do domu. Tylko trzeba mieć dla maluszka pampersy i chusteczki nawilżane. Torbę mam już spakowaną, biorę jedną, tylko, ze cięzko się pomieścić w takiej podręcznej, niby tylko potrzebne rzeczy ale jest tego. Tutaj mamaginekolog fajnie pisze artykuł o torbie do szpitala https://mamaginekolog.pl
    /torba-do-porodu/
    Ona tam pisze ze przydatne są tzw muszle laktacyjne, macie takie coś ? i koło takie dmuchane po porodzie, żeby było łatwiej siadać. ale nie wiem czy brać hmmm

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Burzujka bo ja to taki typ "mała rzecz a cieszy"

Ewa firanki kupiłam na rynku. Cena ok, a to tego obszyte i wszyte taśmy więc jestem zadowolona

Ja nie kupiłam żadnego laktatora, ale w razie potrzeby wypożycze, a w między czasie jak najszybciej kupie swój. Liczę na to, że będę karmić i będzie pokarm. Od 5 miesiąca coś mi się w piersiach pojawiło więc mam nadzieję, że szybko przyjdzie laktacja. I tego się trzymam

Zazdroszczę Wam, że nie musicie mieć ze sobą tyle swoich rzeczy w szpitalu. Bo to rzeczywiście maksymalnie zmniejsza ryzyko przywleczenia ze sobą jakichś wstrętnych zarazków. No ale co poradzić. Szybko pozbędę się tego co będzie można a reszta do pralki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów