Strona 694 z 724
Pokaż wyniki od 6,931 do 6,940 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Emii89 Zobacz posta
    Czy ja też załapię się na to drugie forum? Dopiero dołączyłam a Wy juz uciekacie..
    Kochana jeszcze tu jesteśmy
    Dobrze, że piszesz, upominajcie się kto nie dostał jeszcze linku, nie wszystkie zapamiętałam kto dołączył, bo się was trochę wysypało jak postraszyłam hehe będzie mi łatwiej jak napiszesz do mnie na priv z danymi do tabelki (twoje imię, miejscowość, data porodu, imię dziecka) to wtedy szybciej odnajdę i wyślę link na kompie.

Tyczy się to wszystkich, które go nie mają i proszę o cierpliwość

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Boję się,że nie ogarnę tego nowego forum i jak ja będę do Was pisać dopiero co tu się ogarnęłam więc jakby tam coś nie szło to dziewczyny pomóżcie.

Tyle się tutaj dzieje, a jak jak zaczynam pisać to nie pamiętam o czym.

Mam zamiar dopiero w przyszłym tygodniu spakować torby do szpitala, ale boję się, że mam za mało ubranek na 56. Bo mam mnóstwo na 62 i 68. Tylko liczyłam się z tym, że Mała będzie dosyć długa bo mąż jest wysoki i z usg zawsze wychodzi większa. A teraz to już zgłupiałam i sama nie wiem.

Dziewczyny, a co szykujecie na wyjście ze szpitala??? No bo wiadomo, że to nie zima więc odpadają nam te grube ubrania, ale coś mieć trzeba. I w sumie to nie wiem co przygotować

Junior Member
    teja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez sie obawiam ze przenosze bo obie moje siostry tez przenosily ciaze. Dodatkowo u mnie zadnych synptomow, brzuch jeszcze wysoko, skurcze czasem pojedyncze, mi lekarz nawet nie mierzyl szyjki bo zawsze byla twarda i zamknieta. Tez mam dlugie cykle i dodatkowo robilam testowulacyjny z ktorego wynika ze do zaplodnienia doszlo tydzien pozniej niz wzgledem OM. Wtedy tez zaczelismy sie starac bo swiezo po slubie i za pierwszym razem sie udalo Ale lekarze nie wierza w testy owulacyjne i termin z OM pokrywa sie z terminem USG na 15.08 takze jeszcze troche czekania

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Kasia mi położna powiedziała żebym zabrała body na krótki rękaw na to pajac, czapeczka i pieluszke lub kocyk do przykrycia zależy jaka będzie pogoda, taki zestaw mam gotowy

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    A miałam też podzielić się info ze szkoły rodzenia w sprawie wód plodowych. Polecano nam w sytuacjach gdy podejrzewamy przeciek założenie wkładki zwykłej jeżeli po godZinie jest przesiaknieta i trzeba wymienić to wymieniamy, jak sytuacja się powtarza to jedziemy do szpitala.... jakoś tak

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ja mam torbę spakowana już dawno i tylko jedna taka mała Hihi jakoś wszystko się zmieściło U mnie w szpitalu na szczęście nie trzeba mieć ubranek wiec mam przygotowane tylko na wyjście pajacyk z długim rękawem i czapkę w rozm56. Nie mam ani jednego ubranka na 50... A z tego co mowil lekarz to Emilka będzie malutka i zastanawiam się czy nie kupić kilku sztuk? Tylko co kupić... Moja mała tez miała ostatnio taki dzień ze dopiero o 14 się obudziła chodziłam tak nerwowa już myślałam jechać na IP ale teraz znowu szaleje

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    A u mnie w szpitalu trzeba mieć swoje wszystko co się da:/ No nic, przejrzę jeszcze wszystko na spokojnie i ocenię czy coś dokupić na ten rozmiar 56.

Od rana siąpi u mnie deszcz:/, Ale i tak gorąco:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Moja ma tam ubranka na 56 a i tak są na nią spore. No ale Ona miała 51 cm długości

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Oj tam Golka, najwyzej bedzie dzidzius plywal w ubrankach lepiej tak niz zeby byl w za malym.
    Apsik, dziekuje na szczescie juz teraz po weekendzie tylko odpoczynek mi pozostaje
    Dzemik, obiecuje zalogowac sie po weekendzie! Dam znac jak to zrobie
    My dzis sprzatamy chalupe w koncu albo moze lepiej napisac ODGRUZOWUJEMY

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Junior Member
    Judith

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Kochana jeszcze tu jesteśmy
    Dobrze, że piszesz, upominajcie się kto nie dostał jeszcze linku, nie wszystkie zapamiętałam kto dołączył, bo się was trochę wysypało jak postraszyłam hehe będzie mi łatwiej jak napiszesz do mnie na priv z danymi do tabelki (twoje imię, miejscowość, data porodu, imię dziecka) to wtedy szybciej odnajdę i wyślę link na kompie.

Tyczy się to wszystkich, które go nie mają i proszę o cierpliwość
    wysłałam wiadomość ze swoimi danymi,gdyby nie dotarła to daj znać, bo dopiero obczajam to forum i jego możliwości
    będe cierpliwie czekała na linka do nowego forum, bo bardzo mi zależy aby się tam z Wami przenieść

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów