Strona 693 z 724
Pokaż wyniki od 6,921 do 6,930 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez justyska95 Zobacz posta
    Kirka, ja też mam takie ubezpieczenie i nadal zakład regularnie je opłaca... Bo to nie jest do końca tak, że Tobie płaci ZUS. Płaci zakład, a oni rozliczają się z zakładem.
    L4 po 33 dniach płaci ZUS. Jeśli pracuje się w firmie, która zatrudnia do 20 lub 21 osób to wypłaca jej ZUS, jeśli pracowników jest więcej to zakład pracy nalicza i wypłaca L4, a potem pomniejsza sobie o ten zasiłek składki jakie musi zapłacić do ZUS. Najlepiej zadzwonić i zapytać w kadrach czy opłacają ubezpieczenie, żeby potem nie było niespodzianek.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamika Zobacz posta
    Ciężko przewidzieć cokolwiek przy tak długich cyklach. To takie trochę wróżenie z fusów. Mój synek miał wymiary całą ciążę raczej takie jak wynika z terminu z pierwszego usg. Termin z OM jest dokładnie miesiąc wcześniej co jest podobno typowe dla PMS ze wzgldu na późną owulację i lekarz twierdzi, że takie ciąże podobno się szybciej kończą. Chociaż średnio w to wierze przy takiej szyjce. Jadę na weekend do teściów więc lepiej żeby mały posiedział jeszcze chociaż kilka dni ;P
    Ja do zeszłego roku miałam regularne cykle, drugi poród pokrywał się z om i usg. Rok temu w lipcu miałam zabieg po pęknietej CP, od tej pory miałam cykle po ponad 40 dni. Zaszłam w 3 cyklu.

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Kurcze powiedzcie mi, to nowe forum to ma opcje wyświetlania na smartfonach? Bo trochę irytujące jest przewijanie całego ekranu w każda stronę... a ja głównie na telefonie :/
    Ale bardzo podobają mi się kategorie, Dżemik

No i Kurcze nie mogę znaleźć zdjęcia Olgi... w którym to jest dziale?
    Ja te fora (nasze jest już trzecie na którym uczestniczę korzystając z tej strony ) normalnie obsługuję na telefonie, ale w przeglądarce. Nie zamykam strony forum, mam zapamiętane hasło i jak wchodzę na nie to tylko klikam odśwież stronę i zostaję na stronie na której byłam ostatnio tylko czytam dalej posty które ktoś dodał. Nie muszę nic szukać ani przewijać, tylko czytam dalej.

A jak masz zdjęcie główne (chłopczyk i dziewczynka) to zaraz pod nim masz pasek (FAQ, szukaj, użytkownicy..) i wśród nich masz 'galerie' i tam jest zdjęcie.

A kategorie sama ustawiałam

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Na chwilę obecną wszystkie konta aktywowane.

Myślę, że możemy się już tam przenosić, chyba niewiele mam zostało, które mają link a nie założyły jeszcze konta. Burzujka potrzebuje tylko ciut czasu z tego co wiem, nie wiem jak reszta jak uważacie laseczki

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Jestem za:-D

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Anulka słodziaszek z tej Twojej Olgi:-) a jaki ma rozmiar ubranka na sobie? Bo wyglada w tym na taka maluśką:-D

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Acha dziewczyny tak piszecie o tych rozmiarach ze 62 wezmiecie a moja kolezanka jak urodzila rok temu to mały mial 59cm i wazyl 4820g i na poczatku i tak mu ubierala r.56 bo byl dobry:-) a te dzieciaczki to naprawde sa malusie:-) takie kurczaczki:-D

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    4020g mialo byc!!! :-D

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Moje dzieciaki po 3700 się urodziły, córka 57, synek 54 a rozmiar 56 też miały dość długo.

Ja do szpitala mam spakowany głównie rozmiar 50 i z jeden komplet na 56 , 62 w ogóle nie biorę pod uwagę córka urodziła się ponad 3,5 kg i 52cm , mialam wtedy najmniejsze ubranka na 56 i były zdecydowanie za duże więc teraz kupiłam parę sztuk na 50 , najwyżej się nie przydadzą:P

Czy ja też załapię się na to drugie forum? Dopiero dołączyłam a Wy juz uciekacie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów