Strona 692 z 723
Pokaż wyniki od 6,911 do 6,920 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Już jestem po amniopunkcji. Czujemy sue Ok, aktualnie leze pod ktg. Wody czyste i płucka rozwinięte na "trzy plusy", cokolwiek to oznacza. Lekarz wyznaczył mi termin cc na poniedziałek 24.07. Także Panna jestem przed Tobą sama nie e czy się cieszyć czy płakać, emocje nie do opisania. Ale lekarze wiedza co robią, skoro kwasy rosną to nie chcą już ryzykować skoro dzidzia gotowa. Będzie to 36+2.
    Super, że po badaniu wszystko OK, teraz byle do poniedziałku i Maleństwo będzie z Tobą. Dobrze, że jesteś pod opieką. Trzymaj się dzielnie

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ło matko... od kilku dni nie mogę ogarnąć tego forum.

Chciałabym pogratulować wszystkim świeżo upieczonym mamusiom!!!!! Zazdroszczę i chciałabym szybko dołączyć do Waszego szczęśliwego grona :-) W końcu 37tc to już ciąża donoszona :-)

Moje dziecię( wg moich odczuć) ma wciąż główkę w górze, jak lekarz potwierdzi moje przypuszczenia w nadchodzący poniedziałek będziemy umawiać się na cc i nie mogę się już doczekać tego terminu :-):-):-)

Potwierdzam zarejestrowanie na nowym forum, czekam na akceptację Dżemiku bo nie wyobrażam sobie już życia bez Was :-))))))))))))))))

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez mamika Zobacz posta
    W niektórych aptekach można kupić specjalne wkładki, które zabarwiają się na niebiesko jeśli sączą Ci się wody płodowe, a nie zmieniają koloru gdy jest to inny płyn. Niestety nie w każdej aptece są dostępne. Ja obdzwoniłam chyba z 10 zanim udało mi się je namierzyć. W Gdańsku nie znalazłam, a w Warszawie były chyba w dwóch.
    Na allegro można dostać takie wkładki;
    http://allegro.pl/clearblue-test-na-...b-246e96321b20

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Gratuluję kolejnej mamie!

Ilusive, powodzenia w poniedziałek

Kurcze powiedzcie mi, to nowe forum to ma opcje wyświetlania na smartfonach? Bo trochę irytujące jest przewijanie całego ekranu w każda stronę... a ja głównie na telefonie :/
    Ale bardzo podobają mi się kategorie, Dżemik

No i Kurcze nie mogę znaleźć zdjęcia Olgi... w którym to jest dziale?

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Dziś o 12:55 przyszła na świat moja córunia Natalka, czarnulka po rodzicach
    Urszulsien GRATULACJE

Junior Member
    Judith

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    ja akurat jestem zatrudniona w przedszkolu w małej firmie poniżej 50 osób i tez mam takie ubezpieczenie grupowe i wygląda to w ten sposób jak napisała justyska95 wynagrodzenie płaci pracodawca i opłaca składki ubezpieczenia a potem rozlicza się z ZUSem co mnie już na dobrą sprawę nie interesuje. także nie martw się kirka ja też jestem od lutego na zwolnieniu a moje składki sa na bieżąco opłacane przez zakład pracy

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    Ja też się boję przenoszenia, bo w ten sposób zmarła moja pierwsza siostra. Odesłali mamę z Żelaznej bo nie miała skurczy i siostra zmarła

Miałam bardzo regularne miesiączki 29 dni i dodatkowo często bolał mnie jajnik w okolicach owu, więc u mnie termin z usg i okresu jest prawie identyczny i bardzo prawdopodobny.

Ja od wczoraj zła jestem jak osa i ciągle płaczę. Sama ze sobą już nie mogę wytrzymać. Kłuje mnie też od wczoraj w okolicach odbytu, pochwie i tak w miednicy. Jest to dość nieprzyjemne i bolą do tego plecy. Po śniadaniu zebrało mi się na wymioty, ale ostatecznie nic. Młody ciągle się kręci na dole. Leżę od rana bo gdzieś mi wyparowała chęć do życia

U mnie w poniedziałek szyjka była miękka i wchodził opuszek palca. Ile dokładnie cm ma to nigdy nie wiedziałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Burzujka gratuluję ukończenia kursu i podziwiam, za determinację, chęć i dopięcie swego, pewno nie jedna z brzuszkiem odpuściłaby, a Ty!?! Zuch kobieta

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez enkrateia1 Zobacz posta
    Urszulsin bardzo gratuluję

I dzisiaj przyszła na świat nasza piękna, malutką Sara. Jest wcześniakiem, waży 2400g i teraz pomieszkuje w inkubatorze. Ja natomiast wypoczywam na sali pooperacyjnej. Pozdrawiamy Was gorąco
    Gratulacje i dużozdrowia dl Sary i mamusi

Junior Member
    Judith

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    dicentra głowa do góry będzie dobrze nie ma się co martwić na zapas przenoszeniem do twojego terminu jeszcze jest czas.
    końcówka ciąży jest strasznie nerwowa, człowiek jest jak taka tykająca bomba,nie wiadomo kiedy wybuchnie
    mi lekarz też nigdy nie mówił ile szyjka ma cm.
    Moje dziecię dziś siedzi tak cicho ...praktycznie się nie rusza a mnie już skręca z nerwów czy przypadkiem coś złego się nie dzieje bo raczej jest dosyć aktywny...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów