Strona 691 z 723
Pokaż wyniki od 6,901 do 6,910 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny! Ale macie tempo z pisaniem!!

Burzajka --> gratuluję! A chwalić się trzeba skoro jest czym

Urszulsien, enkrateia --> moje gratulacje!! Niech dzieciaczki rosną zdrowo!! enkrateia w którym tyg. ciąży urodziłaś?

Sporo maluszków już przyszło na świat i nie powiem, że trochę mnie to tempo nie przeraża :P Muszę w końcu spakować torbę!! Zrobię to dziś!! Zrobię to dziś!! ale boję się, że wywołam przysłowiowego wilka z lasu :P
    Wczoraj po raz pierwszy czułam dość mocne skurcze, dziwne uczucie i na szczęście krótkotrwałe. Coraz bardziej boję się porodu...

2. dzieckozakupy.pl
    Kirka, później też załatwisz wszystko przez zakład pracy. Ze szpitala weź przy wypisie zaświadczenia o urodzeniu, potem skontaktuj się z kadrami i pewnie będziesz musiała podjechać do zakładu pracy w jakimś terminie. Przynajmniej tak jest u mnie. zawsze możesz jednak zadzwonić i się dopytać

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ale wam zazdroszczę, ze już urodziłyście. Gratuluję i dużo zdrówka dla Was i maluszków.
    Czy którejś mamusi zostało 2 - 2,5 tygodnia , a szyjka nadal 3 cm?

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia0909 Zobacz posta
    Ale wam zazdroszczę, ze już urodziłyście. Gratuluję i dużo zdrówka dla Was i maluszków.
    Czy którejś mamusi zostało 2 - 2,5 tygodnia , a szyjka nadal 3 cm?
    w 37 tygodniu 3,5 cm i zamknieta szyjka. Niby długa ale lekarz twierdz,i że mogę urodzić w każdej chwili bo termin z miesiączki minął już kilka dni temu. Czop śluzowy (nie zabarwiony krwią więc moze nie cały) odszedł tydzień temu. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Zupełnie nie mam bolesnych skurczy choć na ktg coś tam się podobno rysowało. Może lekarz chciał żebym sie psychicznie nastawiła bo poród wydawał mi się jeszcze bardzo odległy..

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamika Zobacz posta
    w 37 tygodniu 3,5 cm i zamknieta szyjka. Niby długa ale lekarz twierdz,i że mogę urodzić w każdej chwili bo termin z miesiączki minął już kilka dni temu. Czop śluzowy (nie zabarwiony krwią więc moze nie cały) odszedł tydzień temu. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Zupełnie nie mam bolesnych skurczy choć na ktg coś tam się podobno rysowało. Może lekarz chciał żebym sie psychicznie nastawiła bo poród wydawał mi się jeszcze bardzo odległy..
    Sama jestem ciekawa jak to u mnie będzie wyglądać. Termin z OM mam na 26 lipca a z usg na 7 sierpnia. Miałam bardzo długie cykle po operacji i do zapłodnienia doszło później (w 1 trym ciąża młodsza o 2 tyg). Lekarz wyznaczył termin porodu w 11tc (czyli jakby w 13 tc od OM) i wiem, że tak powinno być, ale później na każdym usg mały wychodził wagowo 2tyg większy..

Niby też mam jakieś wcześniejsze objawy, dwójkę już urodziłam w terminie, lekarz twierdzi że i teraz tak będzie, że jak wyszło z usg na 7 sierpnia to tak raczej będzie..

Jedyne czego się boję to przenosić i urodzić po 7 sierpnia. Bo wiadomo, że zwłaszcza na usg dochodzi do pomyłek w pomiarach i jeśli termin wychodzi wcześniej niż na sierpień (tym bardziej że z OM on jest już za parę dni) to kurcze żeby nie było żadnych powikłań jak coś źle jest wyliczone..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Anulka, śliczna ta Twoja córeczka gratuluję

Kasia0909 ja mam termin za 2 tyg ale szyjka ostatnio badana ze 3 tyg temu i byla 3,5 cm , teraz nie mam pojęcia.. córkę urodzilam 6 dni po terminie , teraz też żadnych oznak porodu więc coś czuję że znowu przenoszę :/

Mamika mi w 1 ciąży czop odszedł na tydzień przed porodem właśnie , może i u Ciebie poród lada dzień

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Tusziba, wszystkieego najlepszego zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Sama jestem ciekawa jak to u mnie będzie wyglądać. Termin z OM mam na 26 lipca a z usg na 7 sierpnia. Miałam bardzo długie cykle po operacji i do zapłodnienia doszło później (w 1 trym ciąża młodsza o 2 tyg). Lekarz wyznaczył termin porodu w 11tc (czyli jakby w 13 tc od OM) i wiem, że tak powinno być, ale później na każdym usg mały wychodził wagowo 2tyg większy..

Niby też mam jakieś wcześniejsze objawy, dwójkę już urodziłam w terminie, lekarz twierdzi że i teraz tak będzie, że jak wyszło z usg na 7 sierpnia to tak raczej będzie..

Jedyne czego się boję to przenosić i urodzić po 7 sierpnia. Bo wiadomo, że zwłaszcza na usg dochodzi do pomyłek w pomiarach i jeśli termin wychodzi wcześniej niż na sierpień (tym bardziej że z OM on jest już za parę dni) to kurcze żeby nie było żadnych powikłań jak coś źle jest wyliczone..
    Ciężko przewidzieć cokolwiek przy tak długich cyklach. To takie trochę wróżenie z fusów. Mój synek miał wymiary całą ciążę raczej takie jak wynika z terminu z pierwszego usg. Termin z OM jest dokładnie miesiąc wcześniej co jest podobno typowe dla PMS ze wzgldu na późną owulację i lekarz twierdzi, że takie ciąże podobno się szybciej kończą. Chociaż średnio w to wierze przy takiej szyjce. Jadę na weekend do teściów więc lepiej żeby mały posiedział jeszcze chociaż kilka dni ;P

My wczoraj mieliśmy ciężki dzień. Malutka cały czas była na cycu. A kiedy przenosimy się na prywatne forum? Ciężko mi i tu i tam będzie nadrabiać jak się czujecie? u mnie głównym objawem że poród blisko było bardzo mocno nasilone skurcze między nogami a miednica. Szczerze to sama się cieszę że mam malutką obok siebie i powoli dochodzę do siebie ale wy też dacie radę i będziecie mieć swoje szczęścia Dziękuję za miłe słowa na temat Olgi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów