Strona 689 z 724
Pokaż wyniki od 6,881 do 6,890 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Emii89 Zobacz posta
    Ewa066 konkretnie z Zambrowa to jakieś 60 km od Białegostoku a Ty?
    A ja Sokółka, 40 km od.Białegostoku

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny gratuluję maluchów, dużo zdrowia i.cierpliwości

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Majty poluzowane

Enkrateia! Wow! Serdeczne gratulacje
    Szkoda ze wczesniaczek ale wazne ze wszystko z Wami dobrze
    Tez czekam na opowiesci swiezo upieczonych mam!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Gratulacje dziewczyny :* ale fajnie

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak dla mnie tempo na forum nie do nadrobienia od 3 dni czytam żeby nadrobić i nie mam kiedy odpisać przez to :-) Agnes,Urszulsien, Enkrateia dziewczyny wieeelkie gratulacje!!!
    Kasia0909 ja jestem z warmińsko-mazurskiego.
    Pokrzywa w środę też rozpocZęłam pakowanie torby i wyglądało to bardzo podobnie, pierwsze łzy pojawiły się gdy okazało się że nawet w bardzo oszczędny trybie nie da się tego zmieścić do mojej podręcznej podróżnej torby, a potem wybór ubranek sprawił.ze poczułam się jak bezradne dziecko, dobieranie tych rozmiarów, nic mi do siebie nie pasowało, ja mam wszystkie ubranka z odzysku, niektóre nie mają numeracji, duzo body, mało polspiochow, body takie na 50,54,56 a pajace na ok 60 zalamalam się i rzuciłam w kat. Mąż też się zaniepokoil :-) dziś może zrobię drugie podejście, hormony szaleją! Uplawow mam sporo,często mokro :-) no i wciąż wybudzam się ok 4 lub 5 rano i często nie mogę zasnąć do 8, a wczorajsze upały mnie prawie zabiły :-)

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ilusive to niedługo przywitasz swoje maleństwo na swiecie. A ja od wczoraj jestem w szpitalu tak sie fatalnie czułam, że pojechałam na izbę . Przyjeli mnie na oddzial zeby sprawdzic proby watrobowe i kwasy żółciowe. Zobaczymy ile mnie potrzymaja

Magdalena to trzymam kciuki za Ciebie! W szpitalu jest bezpieczniej, zrobią badania, ktg i przepływy to się uspokoisz. W domu bym oszalała ze strachu. Tylko teraz dochodzi jeszcze strach przed cc No ale kiedyś to musiało nastąpić..,

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ilusive ja tez sie boje cc a wszystko sie na to zanosi bo mala ciagle u gory i ponoc nie ma miejsca na obrocenie sie

Dziewczyny gratulacje dzieciaczków ! Mnie zaczął ogarniać strach, że to już tuż tuż, i trzeba być przygotowanym. Spać za bardzo nie mogę, każda pozycja jest zła, torbę mam spakowaną, także tylko czekać pozostało.

Junior Member
    teja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Magdalena nie martw sie, najwazniejsze ze jestescie pod opieka, moze sie jeszcze obroci, a cc tez nie jest takie straszne, moja siostra 2 razy miala cc i po kazdej czula sie lepiej niz nie jedna kobieta po sn. Trzymam kciuki za Was.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów