Strona 684 z 723
Pokaż wyniki od 6,831 do 6,840 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam bardzo! Najczęściej ma to miejsce właśnie podczas wstawania z pozycji leżącej lub przy schylaniu itp., więc pewnie wszystko ok. Dżemiik, sposoby 1 klasa, na pewno wypróbuje choćby z ciekawości ten z wkładką.
    Illusive, jesteśmy na tym samym etapie, jesteś 2 dni "przede mną". Ja też słyszałam od lekarzy, że jak dzidzia dotrwa do 36 tyg. to już jest dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mamika - właśnie takie same działanie mają te papierki lakmusowe, je łatwiej dostać bo nie są one przeznaczone tylko do wód płodowych. Ja kupiłam kiedyś na allegro za 4zl

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Ilusive --> powodzenia! Wszystko na pewno będzie dobrze! A 24.07. to piękna data, sama mam wtedy urodziny

Anulka --> córeczka jest super jeszcze raz Ci gratuluję!!

Z tym gimnazjum to nie jest chyba aż tak źle. Siostrzeniec właśnie je skończył i patrząc na niego i jego kolegów to fajne chłopaki z nich wyrosły I tak jak mówi maminka, siostra bardziej narzekała na innych rodziców niż na same dzieci. Nie ma co się martwić na zapas

Mówicie, że te bluzy z Lidla to takie niespecjalne są? Kurcze szkoda bo napaliłam się na jeden wzór i wykorzystałam dziś moją siostrę aby się przeszła do sklepu po nią! Biedna wstała wcześniej aby przed pracą zdążyć kupić

Dziś jest mi mega słabo, tak źle to jeszcze z rana się nie czułam :/ najgorsze, że muszę wyjść na miasto pozałatwiać kilka spraw :/

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Te bluzy z Lidla to takie jakby kaftanik z kapturkiem. Ja się napaliłam jak dzika, bo w gazetce wyglądały jakby były polarkowe lub chociaż ocieplane. A to takie cieniutkie. Stwierdziłam, ze nie dam 20 zł za taką bluzeczkę. Za to w Pepco widziałam kurteczki przejściowe już na chłodne wieczory i kamizelki grube puchowe za 30 zł Nieeeee..... nie pójdę tam po to.... Spętam sobie nogi i ręce....

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ilusive, spoko, ja tam się nie będę obrażać, że nie będę trzecia hehe

Co do mokro to gin mi powiedział że poznałabym że to wody, a tak to zwykle upławy także chyba to normalne

A co do gimnazjum to moi bracia akurat spoko, oprócz tego że lubią mega dobrze się ubrać, najlepiej w markowe ciuchy jakby to było najważniejsze :P ale czasem młody opowiada że laski wysyłają zdjęcia tyłków, piersi, żeby tylko zwrócić uwagę na siebie i oczekują jakiś deklaracji że związek miłość, a np mój brat to tylko do kina chce iść także czegoś chyba im zabrakło od rodziców skoro szukają drogi do tego poprzez nagie zdjęcia...
    Maminka3, Ja tam jestem akurat też pełna nadziei że mi się uda wpoić pewne ważne dla mnie rzeczy mojej Gabi, ale tak naprawdę to życie zweryfikuje

Kasia, mój mąż też córki będzie bronił wiatrówka

Zielona, no moja mama właśnie mówiła że cieniutkie, a ja myślałam że takie będą fajne dresowe. Po co mówisz o tym pepco?!:P ja dziś będę akurat bo muszę majtki sobie kupić no i wiadomo że nie wyjdę z samymi majtkami teraz :P

No Dzemik juz obczailam zarejestrewalam sie teraz poczekam az zaakceptujesz
    Ilusive to super ze juz 24 bedziesz tulic malenstwo
    Panna czyli cholerka nie trafilam jednak

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Ilusiv - wszystko bedzi dobrze, głowa do gory!

Anulka - cud, miód!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Panna ale musi byc uczucie! Za tydzien bedziesz tulic swoja niunie! Po prostu szok, dppiero jak na Ws patrze to widze jak ten czas strasznie leci!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ruch jest tutaj jak na marszalkowskiej ostatnio...!
    Pewnie to nikogo nie obchodzi, ale i tak se napisze a co
    Skonczylam dzis kurs! Zrobilam to. Dalam rade! Wszyscy sa w szoku, ze mi sie udalo a ja jestem przeszczesliwa, ze mam to juz za soba od samego poczatku ciazy o tym myslalam jak sobie z tym poradze i czy dam rade.. a tymczasem jestem juz po
    W prezencie za wytrwanie zrobilam sobie hybrydke na paznokciach

Dzemiku na forum prywatnym postaram sie dzis zalogowac ale nie wiem czy mi sie to uda bo jutro przyjezdza do mnie brat z rodzina a w domu syf... Felkowe ciuszki czekaja na wyprasowanie.. i chyba od tego zaczne

Ilusive! Bardzo sie ciesze, ze Twoja dzidzia donoszona juz i sie wkrotce z nia spotkasz twarza w twarz zazdroszcze!

Urszulsien! To Ty mieszkasz gdzies niedaleko Sulechowa?? Moja mama mieszka w Trzebiechowie! Bywam tam co jakis czas! Moze jak sie nam juz te dzieci porodza i jak sie w koncu tam wybiore to sie moze na jakis spacerek umowimy?

Oj dobrze jest wrocic do zywych..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Pewnie to nikogo nie obchodzi, ale i tak se napisze a co
    Skonczylam dzis kurs! Zrobilam to. Dalam rade! Wszyscy sa w szoku, ze mi sie udalo a ja jestem przeszczesliwa, ze mam to juz za soba od samego poczatku ciazy o tym myslalam jak sobie z tym poradze i czy dam rade.. a tymczasem jestem juz po
    W prezencie za wytrwanie zrobilam sobie hybrydke na paznokciach

Dzemiku na forum prywatnym postaram sie dzis zalogowac ale nie wiem czy mi sie to uda bo jutro przyjezdza do mnie brat z rodzina a w domu syf... Felkowe ciuszki czekaja na wyprasowanie.. i chyba od tego zaczne
    A ja Ci napiszę, że gratuluję i cieszę się, że udało się zakończyć kurs!

Na spokojnie sobie ogarnij w domu nie uciekniemy hihi

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów