Strona 683 z 723
Pokaż wyniki od 6,821 do 6,830 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Właśnie chodzi mi o takie bezbarwne upławy, coś w stylu jakbym sobie po prostu wodę wylała na bieliznę. Horror.
    Łóżeczko będzie piękne Jak my złożymy już swoje i będzie "ubrane" to też na pewno wrzucę foto
    Haha ciucholand króluje również u nas! Bardzo podobają mi się miętowe ciuszki, ale jakoś nie mogę na takie trafić

2. dzieckozakupy.pl
    Już jestem po amniopunkcji. Czujemy sue Ok, aktualnie leze pod ktg. Wody czyste i płucka rozwinięte na "trzy plusy", cokolwiek to oznacza. Lekarz wyznaczył mi termin cc na poniedziałek 24.07. Także Panna jestem przed Tobą sama nie e czy się cieszyć czy płakać, emocje nie do opisania. Ale lekarze wiedza co robią, skoro kwasy rosną to nie chcą już ryzykować skoro dzidzia gotowa. Będzie to 36+2.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez HappyMami Zobacz posta
    Zielona Pokrzywa, ja też mam czasem takie nastroje.. A jak widzę/słyszę takie maleństwa jak Anulki i pomyślę sobie, że już niedługo nasza Córcia będzie z nami to aż mnie na płacz bierze - tak się wzruszam :P A co do łóżeczka, to nasze też będzie z różem
    Dziewczyny, chciałabym poprosić Was o wypowiedzi na poruszony już temat "mokrości"... Mam tak od jakichś dwóch tygodni, a z racji że nigdy wcześniej w ciąży nie byłam uznałam to na początku za normalne. Ale teraz się waham. Powiedzcie proszę czy wy też macie na codzień mokrą bieliznę? Czy któraś z Was rozmawiała może na ten temat z lekarzem lub położną?
    Urszulsien, trzymaj się, lekarze powinni wiedzieć jakie wyjście będzie dla Was lepsze. Wiesz już może coś więcej? W którym jesteś tygodniu?
    Też tak mam. Teraz na końcu ciąży jeszcze bardziej. Są dwa sposoby na to by sprawdzić czy to sączące się wody (bo ich odejścia raczej nie da się z niczym pomylić). Po pierwsze papierki lakmusowe - wody mają inne pH niż mocz i kolor będzie inny. A drugi to taki - założyć wkładkę, położyć się na boku (nie jestem pewna czy bok ma znaczenie, ale możliwe, że odpowiedni będzie ten, gdzie dziecko ma plecki) - jeśli wkładka się zmoczy - to mogą to być wody, bo dziecko wtedy odtyka ujście i mogą one wypłynąć, a znowu jak wypływa coś po wstaniu z łóżka, to raczej to będą upławy - tak jak przy okresie, zawartość pochwy wypływa po zmianie ułożenia ciała.
    W pozycji stojącej główka dziecka napiera na ujście i wody mogą nie odchodzić jeśli się sączą.
    Jakoś tak.

Wiadomo, że zdarza się i tak, że wody odchodzą w odwrotnych sytuacjach niż pisałam, ale to polecała koleżance położna. Może coś w tym jest.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ilusive - o kurcze to już! Dobrze, że po badaniu jest wszystko ok będzie dobrze, jesteś pod dobrą opieką z tego co piszesz, więc trzymamy kciuki by się to nie zmieniło! :*

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Też tak mam. Teraz na końcu ciąży jeszcze bardziej. Są dwa sposoby na to by sprawdzić czy to sączące się wody (bo ich odejścia raczej nie da się z niczym pomylić). Po pierwsze papierki lakmusowe - wody mają inne pH niż mocz i kolor będzie inny. A drugi to taki - założyć wkładkę, położyć się na boku (nie jestem pewna czy bok ma znaczenie, ale możliwe, że odpowiedni będzie ten, gdzie dziecko ma plecki) - jeśli wkładka się zmoczy - to mogą to być wody, bo dziecko wtedy odtyka ujście i mogą one wypłynąć, a znowu jak wypływa coś po wstaniu z łóżka, to raczej to będą upławy - tak jak przy okresie, zawartość pochwy wypływa po zmianie ułożenia ciała.
    W pozycji stojącej główka dziecka napiera na ujście i wody mogą nie odchodzić jeśli się sączą.
    Jakoś tak.

Wiadomo, że zdarza się i tak, że wody odchodzą w odwrotnych sytuacjach niż pisałam, ale to polecała koleżance położna. Może coś w tym jest.
    Fajnie, że to napisałaś, dzięki Jednak co położna polecała, to położna.
    co prawda myślę, że już nie pomylę wód z upławami, ale spodobało mi sie w tym opisie, że pozycje boczne mogą coś mówić - mi wody odeszły, gdy z prawego boku się podniosłam.

Tusziba - no, no dzidziuś konkret Ja też małych nie rodziłam, to jest już co potrzymać na rękach

Ilusive, Urszulsien - trzymam za Was kciuki, jesteście na finiszu, dziewczyny

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasiak_K Zobacz posta
    Dziewczyny a pomyślcie co będzie jak już dzieciaczki będą z nami i zaczną się dylematy: boli coś czy nie, podać lek czy nie, jechać do lekarza czy jescze poczekać, karmić czy nie itp. itd.
    Kasiak, przypomniałaś mi, jak ja reagowałam, gdy pierwsze dziecko urodziłam
    Ze wszystkim do lekarza; łaknęłam porad, etc.
    Teraz luzik Chętnie będę sie dzielić swoim doświadczeniem

O mnie
    [QUOTE=panna-nienormalna;3091065
    Ja się mega boję tego szkolnego etapu, bo jak patrzę na koleżanki mojego brata w gimnazjum to bardzo bym nie chciała, by moja Gabi taka była...
    [/QUOTE]

Panna, ja też się obawiam szkolnego etapu, ale pod względem wiecznych scysji na linii: dzieci - dzieci, dzieci- inni rodzice lub rodzice-rodzice :/
    Pamiętam jak niedawno moja mama miała przez to nerwówkę, tak całą podstawówkę, bo wiecznie coś komuś się nie podobało, inni rodzice donoszący na cudze dzieci, buntujący swoje dzieci, zazdrość dzieci i innych rodziców o sukcesy cudzego dziecka.. ehh... brak słów.
    Etap nastoletnio - gimnazjalny mam nadzieję, że będzie udany - mam siostrę w gimnazjum, jej znajomi są z tych "normalnych".
    Może jestem trochę naiwna, ale wierzę w etos wychowania, przekazywania wartości i kultury. Mam wielką nadzieję, że gdy moje dzieci dorosną, to to wszystko wyniesione z rodziny pochodzenia w konfrontacji z rzeczywistością, będzie gdzieś zawsze wysoko w ich moralności

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Zielona_Pokrzywa cóż za odmiana dzisiaj. Aż miło jak widać u Ciebie znów tą Twoja energię

Jeśli chodzi o te upławy wodniste to też tak mam. Przedwczoraj pytałam o to mojego gina jak byłam na wizycie. Mówi, że ilość upławów w tym okresie może być naprawdę duża, a patrząc na pogodę to dodał, że jeszcze tyłek będzie się pocił – i ot tyle. Z jednej strony uspokoił mnie, że to nie wody się sączą, a z drugiej wychodzi na to, że pogoda może nam dopiec i będzie jeszcze „bardziej mokro”.

Ilusive - długo i dzielnie walczyłaś więc w poniedziałek przytulisz swoje Maleństwo, na pewno wszystko będzie dobrze!

Maminka – mów mi tak jeszcze, bo ja z pewnością będę dopytywać

A teraz pędze szukać zdjęcia Olgi

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez HappyMami Zobacz posta
    Właśnie chodzi mi o takie bezbarwne upławy, coś w stylu jakbym sobie po prostu wodę wylała na bieliznę. Horror.
    Łóżeczko będzie piękne Jak my złożymy już swoje i będzie "ubrane" to też na pewno wrzucę foto
    Haha ciucholand króluje również u nas! Bardzo podobają mi się miętowe ciuszki, ale jakoś nie mogę na takie trafić
    W niektórych aptekach można kupić specjalne wkładki, które zabarwiają się na niebiesko jeśli sączą Ci się wody płodowe, a nie zmieniają koloru gdy jest to inny płyn. Niestety nie w każdej aptece są dostępne. Ja obdzwoniłam chyba z 10 zanim udało mi się je namierzyć. W Gdańsku nie znalazłam, a w Warszawie były chyba w dwóch.

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Anulka śliczną masz Córeczkę

Mój mąż jak dowiedził się, że będziemy mieć córeczkę to stwierdził "no to tatuś musi kupić sobie wiatrówkę, przepędzę wzystkich"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów