Strona 682 z 723
Pokaż wyniki od 6,811 do 6,820 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Dziewczyny chciałam wam pokazać Olge na prywatnym forum. Jeszcze średnio idzie mi obsługa tego fora. Może ktoś sprawdzić czy widzicie zdjęcie Olgi ?
    Jest zdjęcie! Śliczna dziewczynka!!! teraz to już wogole nie moge sie doczekać mojej córeczki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja nie mogę znaleźć tego zdjęcia.. ..musze ogarnąć to forum dopiero...hehe

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Dziewczyny chciałam wam pokazać Olge na prywatnym forum. Jeszcze średnio idzie mi obsługa tego fora. Może ktoś sprawdzić czy widzicie zdjęcie Olgi ?
    Pewnie, że widać! Cudowna :*

Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    A ja nie mogę znaleźć tego zdjęcia.. ..musze ogarnąć to forum dopiero...hehe
    Pod tłem na forum masz taki pasek, tam jest galeria

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cześć Dzisiaj spałam do 5. Potem oko jak 5 złotych i po spaniu. Od 5 do 5.30 kluska na dzień dobry mi humor poprawiła, bo po dniu lenia buszuje w brzuchu i z samego rana siłowała się z ręką tatusia, który sobie spał a rękę mi na brzuchu trzymał. Ta go kopała i kopała... i tak do teraz się rusza. Ale przyznam się, że głodem ją wzięłam, żeby dupke ruszyła. Rano pojechałam na krew, zbadać tarczycę, i nie jadłam bo ja robię na czczo wszystkie badania zawsze. Potem do Lidla polecieliśmy, więc 2 godziny bez jedzenia rano i już jest w brzuchu tajfun... Od razu humor lepszy niż wczoraj.
    W Lidlu dzisiaj dla maluchów spodenki, bluzy i body i skarpetki. Nic mi sie nie podobało w sumie, myślałam że bluzy ciepłe a to takie zwykłe. Ale kupiłam body na dł.rękaw takie malusie 50/56. Bo mi małych rzeczy brak trochę. A Gabi raczej mała się zapowiada, bo tatuś miał 3 kg a ja 3,400 w dniu urodzin. To średnio wypada taki kurczak

I powiem Wam,że ja nie spałam z nerwów dwa dni, że musze iść krew zbadać do przychodni, bo tam zawsze kolejka. Męża dzisiaj zmusiłam, żeby szedł ze mną pod okienko jakby ktoś się czepiał. Na koniec ciąży jakaś jestem lękliwa! Wchodzę a tam.... 1 osoba Aż się na głos zdziwiłam i pani w rejestracji taka zadowolona, że mało osób ma do ogarnięcia i mówi, ze babcie na szczęście z wnuczkami kompoty na działce gotują a nie stoją na badania

I humor poprawiłam sobie bo ubrałam wyrko Gabi, a potem rozebrałam bo stwierdziłam, że się będzie kurzyło za bardzo I torba prawie spakowana. Jeszcze piorę piżamę do porodu i uff.....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20216539_1388010951252324_1470666675_o.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	90.5 KB
ID:	101406

Nerwowy ten koniec ciąży.... a to człowika skurcze złapią, a to jakoś mokro, a to skurcze. Jak tak czytam forum, to jestem zielona z tego wszystkiego.
    Za to dzisiaj będą grane na pocieszenie lody z koleżanką (chociaż z mężem bym wolała lody ahahahhahah).

A w ogóle to ważę jak słoń. Jakieś 90 kg. Startowałam od 78 kg. Ale jakoś ubita jestem to nie widać, że mi naszło tyle. Będę potem sie odchudzała....

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Anulka, jaka słodziutka Olga

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Znalazłam....śliczna

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mamika, mam to samo odczucie, słowo w słowo, nigdy tak blisko nie będą maluchy z nami, a wręcz coraz dalej, bo potem będzie okres gdzie Tata będzie super bohaterem, piwem przedszkole i inne dzieci, pierwsze przyjaźnie, a buziak od mamy to będzie wstyd.. eh
    Ja się mega boję tego szkolnego etapu, bo jak patrzę na koleżanki mojego brata w gimnazjum to bardzo bym nie chciała, by moja Gabi taka była...

Niunia, to jak szyjka lepiej, to trzymam kciuki żebyście dotrwali do terminu, na spokojnie

Tusziba, wszystkiego naj naj, zwłaszcza by macierzyństwo było dla Ciebie spełnianiem sie i wielkim szczęściem

Ilusive, mocno za was trzymam kciuki, jesteś pod opieką i to najważniejsze !

Zielona, ja właśnie gadałam z moją mamą bo też z lidla wróciła (mi się dziś nie chce...) i też mówi że bluzy bez szału, jedną niby kupiła, ale potem poszła obok do lumpa i tam coś jeszcze wyszperała
    Ja też coś w ciąży nie mam siły się rzucać na ludzi, złagodniałam :P
    Piękne łóżeczko, ile różu u nas róż wszędzie na ciuchach, więc łóżeczko w sumie takie unisex zrobiłam

Nerwowo, nerwowo ja za to jestem bardzo ciekawa co u dziewczyn które już długo nic nie piszą... np nasza młodziutka Niulla, wzięła ślub, tak się cieszyła, a potem cisza.
    Muszę wejść na to prywatne forum bo potem nie nadrobię

Aaaa za dokładny tydzień będzie moja Gabrysia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Zielona Pokrzywa, ja też mam czasem takie nastroje.. A jak widzę/słyszę takie maleństwa jak Anulki i pomyślę sobie, że już niedługo nasza Córcia będzie z nami to aż mnie na płacz bierze - tak się wzruszam :P A co do łóżeczka, to nasze też będzie z różem
    Dziewczyny, chciałabym poprosić Was o wypowiedzi na poruszony już temat "mokrości"... Mam tak od jakichś dwóch tygodni, a z racji że nigdy wcześniej w ciąży nie byłam uznałam to na początku za normalne. Ale teraz się waham. Powiedzcie proszę czy wy też macie na codzień mokrą bieliznę? Czy któraś z Was rozmawiała może na ten temat z lekarzem lub położną?
    Urszulsien, trzymaj się, lekarze powinni wiedzieć jakie wyjście będzie dla Was lepsze. Wiesz już może coś więcej? W którym jesteś tygodniu?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    HuppyMami ja od początku ciąży mam non stop mokro, na końcówce to bieliznę mogę zmieniać po połowie dnia. Od początku lekarz wie o tym, ale to upławy wodniste. Wody płodowe mam w dużej ilości i jest ok. Takie uroki...

A co do różu w łóżeczku Ten fuksjowy zestaw mam do wózka akurat. Na codzień do łóżeczka mam biały zestaw minky, ecri prześcieradło, biały śpiworek i prześcieradło różowe te jasne. I pościel kremową /żółtawą.
    Fuksja idzie do szarego wózka razem z różowym prześcieradełkiem. Mam też pościel do wózka -zielono żółto różową plus zielone prześcieradełko.
    Ubranka za to różowe / miętowo niebieskie/ szarawe królują

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    O! Pójdę dzisiaj do ciucholanda przed spotkaniem z koleżanką sesesesese.... a właśnie zwrot podatku na konto przyleciał...tra la laaaaaaa.....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów