Strona 678 z 724
Pokaż wyniki od 6,771 do 6,780 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Motka zamiast Notka miało być.. .przepraszam,ale z telefonu pisze i mi poprawia i czasem głupoty wychodzą...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Nic nie szkodzi wstyd sie przyznac ale ja to nigdy nie wiem ile tych tygodni z miesiaczki na aplikacji mi wychodzi 35, a lekarz mi w piatek powiedzial 32 i 4 dni. Stwierdzilam ze nie bede sie tak skupiac na tych tygodniach termin mam na 31 sierpien wiec jeszcze duzo czasu ja sie urodzilam rzed terminem jakies 2 tygodnie i wazylam 3 kg takze duza nie bylam

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja dziś dwa razy na ktg. Wszystko jest jednak okej. Mała gotowa, ale moja szyjka nie. Więc mam dużo chodzić po schodach i się kochac

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Dziewczyny nie mam nawet juz sily opisywac dzisiejszego dnia, ale mam naprawde potrzebe wyzalenia sie na moja gin i z pewnoscia jutro, albo w najblizszych dniach to zrobie. Dostalam dzis wyniki GBS (paciorkowiec) i niestety jest dodatni. ;( Dostałam antybiotyk na 7 dni, a patrzac na moje ostatnie objawy boje sie, ze zdaze wczesniej urodzić. Tym bardziej, ze dzis czop juz masowo odchodzi, a na badaniu przez pochwe czuc główke. Masakra! Jestem wkurwiona, zla i sie boje. Nie wiem tak naprawde co grozi dziecku jesli sie zarazi i nie mam zamiaru o tym czytac, bo sie juz kompletnie zalamie. Wiem tylko, ze to niebezpieczne i tyle. Od jutra bede glownie lezec.. trudno. Musze choc pare dni to przetrzymać.. Mam do Was tylko pytanie: wiecie jak to wygląda podczas porodu? podaja mi antybiotyk tylko czy dziecku tez? Pytałam o to gin, a ona gburowato odparła, ze tak szybko to nie urodze. potem wyjezdzała tylko co chwila z pretensjami, ze gdzie indziej badania (te rutynowe) robilam i jej z wyplaty pewnie odlicza. Nie wiem jakim cudem. Żal!!
    Kochana! Ja też mam dodatni gbs. Nie przejmuj się tak :* dzwoniłam do swojego gina od razu i powiedział, że mam się nie martwić, że wystarczy że od razu na wejściu na porodówkę dostanę antybiotyk i tyle wystarczy. Wierzę mu, bo i ja wiem, że w większości przypadków właśnie takie jest postępowanie. Będzie dobrze!

Zielona - znam to uczucie :* tulę mocno, bo wiem, że ciężko znaleźć coś co nas pocieszy. No, może dwa wieśmaki zjedzone przed chwilą

Iza - właśnie o to chodzi. Mało Cię pamiętam. A naprawdę miło by było, gdybyś była więcej aktywna udzielała się chociaż co parę dni. Przechodzimy na prywatne forum. A wałkujemy temat już dość trochę (kiedyś już z dwa razy o tym pisałam), teraz od paru dni też. Zamierzeniem forum jest jednak aktywność, a nie tylko czytanie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Tusziba - ładna waga maluszka mój synek w 37,5tc miał 2900 a urodził się w terminie z wagą 3700 nie, żebym Cię straszyła
    Filip w 35 miał 2800, ciekawe ile będzie miał teraz

Dziś miałam znowu parę silniejszych skurczy, ale przeszły. Psiocha mnie tak boli, że szok. Czuję ogromny ucisk małego przy skurczu na krocze i odbyt. Jak będzie powtórka z rozrywki z poprzedniej ciąży to umrę

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Dziewczynki jak jest z magnezem? Zażywamy do końca ciąży czy wcześniej odstawiamy??? Luteinę mam ostawić w 37 tyg, a co do magnezu nie wiem,a lekarz na urlopie....

O mnie
    Apsik - ja odstawiłam jakieś 3 tyg temu bo akurat mi się skończył - a co najlepsze, odkąd odstawiłam to przeszły mi skurcze łydek hehe. Obecnie nie biorę nic, żadnych witamin.

Niejednokrotnie słyszałam, że powinno się wcześniej odstawić magnez. A tak myślę, że prócz niego chyba też i potas i wapń skoro i one mają wpływ na mięśnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Dzięki Dżemik, tak mi się wydawało, że z luteiną magnez powinnam odstawić, ale pewna nie byłam....skleroza... Dzięki bardzo

Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Oj Dzemik czepiasz się hehe nie no.żartuje ooczywiście. Tak, czytam na bieżąco ale póki zawsze dojde do końca to nie pamiętam do czego moglabym sie odnieść i cos napisać dlatego odpuszczam. Do tego korzystam z telefonu i jakoś nie lubię przez tel pisać. Ale jakoś to już mój wieczorny rytuał przed spaniem podczytywanie Was W ciągu dnia moJ absorbujacy dwu latek zajmu je mi cały czas, teraz szykuje się dziewczynka i chyba też Hania, bo nic innegonie nam się nie podoba... tydzień temu na wizycie włączyła 1900 (34tydz. 4 dni) .
    Coraz częściej tez myślę o porodzie, bo pierwsza miałam cesarke, a teraz będę się starać rodzic naturalnie ale jakies ryzyko jest, bo od cesarki minęło 2 lata... sorry, ze tak mało pisze ale tak już mam ktoś cos pisal O masci na skutki to też polecam maltan, super dziala, i nie trzeba zmywac. Jeszcze przy okazji jak już tak sie wylewna zrobiłam tosobie mam pytanie, czy po "ciezszym" dniu bardziej aktywnym albo pow podniesieniu ciezszej rzeczy macie mokro?? Wczoraj np. podnioslam synka i zaraz cale majtki miałam mokrE... aż się wystraszylan, ale żeby były to wody to czy nie saczyly by się na okraglo i w wiekszej ilosci???

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    A ja leżę w szpitalu. Miałam plamienia, przyjęli mnie na oddział, zrobili KTG i USG i niby wszystko w porządku, serduszko bije, szyjka zamknięta. Nie wiadomo co jest.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów