Strona 677 z 723
Pokaż wyniki od 6,761 do 6,770 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Dżemik mysle ze warto poczekac jeszcze z tydzien, moze odezwa sie tamte dziewczyny. Wsumie niektore dziewczyny były aktywne az maju... to troche czasu. Każdy ma jakies sprawy, problemy. Myśle ze za 2-3 dni możesz jeszcze raz napisac tego posta o prywatnym forum (kopiuj-wklej) jakby go ktos nie zauwazył. Poczekac pare dni i tyle

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ostatnio myślałam o dziewczynach, które kiedyś były aktywne i zamilkły z tylko im znanych powodów. Niektóre właśnie przed połówkowymi już przestały pisać, nie pochwaliły sie płcią itp. Mam nadzieję, że nadal są w ciąży, a z ich maluszkami wszystko jest w porządku...
    Można poczekać kilka dni, ale coś mi mówi, że one chyba już zamknęły swój czynny udział na naszym wątku, niestety :P

Hej. Dziewczyny, chyba coś mnie ominęło :-) nie zawsze jestem aktywna na forum ale staram się regularnie Was czytać. O co chodzi z tym prywatnym forum. Jeżeli to nie jest problem to proszę o informacje.:-)

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Agnes gratuluję córeczek

Ile mam do nadrobienia czytania. Łoooo matko....

Jestem 3 tydzień na L4 i mam kryzys... Już zrobiłam wszystko, co się dało. Wysprzątałam ile mogłam (mąż mi okien nie pozwala umyć, a sam w pracy ciągle, więc i tak jak wyczaje moment to umyję sama), wymyślam obiady jakie fajne do gotowania, pójdę na spacer i potem sobie leżę, znam już cąły repertuar paradokumentów typu ukryta prawda, dlaczego ja itd... jeju co za debilne programy... Mam zaplanowaną wyprawę do biblioteki po jakieś książki, bo tej telewizji nie da się oglądać Nabiore kryminałów i naczytam się na maksa. Bo już fiksuję... a mąż w pracy, a po pracy do drugiej dodatkowej czasami, bo wiadomo pieniążki potrzebne teraz będą bardziej. Dobrze, że jest obrotny i zaradny, ale co ja zrobię, że mi smutno. Ale głowy mu nie zawracam o to.

Dzisiaj wzięłam się za pakowanie torby do szpitala, bo się zbieram i zbieram. Natchnęła mnie koleżanka, która urodziła 17 dni przed terminem (co prawda po masażu szyjki przyśpieszono akcję ze wzgl.zdrowotnych) i wzięło mnie na spakowanie tego, co już uzbierałam na kupkę. I muszę spakować torbę dla siebie i małą z ubrankami i kocykami dla córci, bo nie idzie zmieścić tego wszystkeigo w jedną -podkłądy poporodowe, pampersy i ręczniki zajmują za dużo miejsca. No ale... i ułożyłam 5 zestawów ubranek dla małej na łóżku. W komplety i do woreczka,żeby mąż nie szukał wszystkego oddzielnie. W 1 opakowaniu pajacyk, czapka, niedrapki, body pod pajacyk. Lub zestaw body, kaftanik i półśpioszki. I tak to szykuję, stwierdziłam,że mam za mało body pod pajaca rozm.56 i już mi się chciało płakać. Akurat wrócił mąż, zrobiłam mu obiad i musiał lecieć do pracy drugiej dzisiaj. I tak sobie usiadłam, że pakuje te torbę i w ryk, łzy jak struga. Chłop się zestraszył, że płaczę bo się boję porodu i pyta mnie o to. A ja poprostu sobie popłakać musiałam, bo ta torba, bo te ubranka, bo się nudze, bo mnie boli tu i tam, bo mi smutno,bo dzisiaj Gabrysia mało kopie-czasem sie przeturla na boki tylko... bo już dziewczyny rodzą i idzie im szybko...bo z okolicy ja pierwsza do rodzenia w kolejce jestem...męczę się po 100 m spaceru i sikać mi sie chce ciągle i do tego w poniedziałek mam wizytę u lekarza i kontrolę przepływów i łożyska i lekarz powiedział, że jak bedzie ok to ok, a jak nie to może być i obserwacja w szpitalu już.... Jezu! Już mi ta ciąża ciąży. A 8 miesięcy było jak młody bóg. Chyba mam dosyć.. Do tego interesuję sie polityką i mi ciśnienie podniosło się w ostatnie dni, jak się nasłucham i napatrzę... Idę zeżreć pół arbuza na raz. Może mi minie...
    Przepraszam, ale się pożalić musiałam... naokoło to nikt nie rozumie, że nagle się czuję jak paralityk a całe 8 miesięcy przelatałam jak torpeda. Nawet mi się nie chce bloga prowadzić regularnie. Nic mi się nie chce w sumie. Wcisnęłabym się w kąt pokoju i tak przesiedziała.

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Dzięki Maminka Apsik to od mojej częstej przypadłości, kichania w dużej ilości i to w taki sposób że każdy się śmieje

Niestety wszyscy patrzą tylko na czubek swojego nosa, ale dziwne to, bardziej kobieta powinna zrozumieć kobietę....dzisiaj akurat trafiłam na babeczkę około 30tki, która mnie wpuściła na pobranie krwi, przy ogólnym oburzeniu reszty....najgorsze są takie 50 +
    Ostatnio edytowane przez ApsikJ ; 19-07-17 o 20:38

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja po wizycie wszystko ok,szyjka zamknięta jeszcze i wysoko... Mały waży ok.3500g...ktg zrobione zapis elegancki...za tydzień następne ktg a jakby sie dalej nic nie działo to wizyta za 2 tygodnie...
    A jutro....mam urodziny myślałam ze urodze sobie prezent ale lekarz powiedział że raczej nie,bo nie widać żadnych zwiastunów porodu póki co..

Member
    Motka

O mnie
    ojojojoj widze kryzys! Doskonale Cie rozumiem! Ja jeszcze do tej pory tez w miare smigalam, jezdzilam gdzie trzebabylo, wracalam pozno, zalatwialam wszystko, robilam przetwory a teraz... najchetniej co godzine bym sie polozyla! Juz niedlugo teraz czas leci bardz szybko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie mam nawet juz sily opisywac dzisiejszego dnia, ale mam naprawde potrzebe wyzalenia sie na moja gin i z pewnoscia jutro, albo w najblizszych dniach to zrobie. Dostalam dzis wyniki GBS (paciorkowiec) i niestety jest dodatni. ;( Dostałam antybiotyk na 7 dni, a patrzac na moje ostatnie objawy boje sie, ze zdaze wczesniej urodzić. Tym bardziej, ze dzis czop juz masowo odchodzi, a na badaniu przez pochwe czuc główke. Masakra! Jestem wkurwiona, zla i sie boje. Nie wiem tak naprawde co grozi dziecku jesli sie zarazi i nie mam zamiaru o tym czytac, bo sie juz kompletnie zalamie. Wiem tylko, ze to niebezpieczne i tyle. Od jutra bede glownie lezec.. trudno. Musze choc pare dni to przetrzymać.. Mam do Was tylko pytanie: wiecie jak to wygląda podczas porodu? podaja mi antybiotyk tylko czy dziecku tez? Pytałam o to gin, a ona gburowato odparła, ze tak szybko to nie urodze. potem wyjezdzała tylko co chwila z pretensjami, ze gdzie indziej badania (te rutynowe) robilam i jej z wyplaty pewnie odlicza. Nie wiem jakim cudem. Żal!!

Member
    Motka

O mnie
    tusziba 3500?? Wow to calkiem sporo w porownaniu do mojego 2000 To sie urodzi dosc duzy z jednej strony dobrze, bo z takim malenstwem to trzeba chyba bardz uwazac a tu bedzie uz co podniesc

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    No dość duży choć mój lekarz stwierdził,że wcale taki duży nie jest...no jeszcze 3 tygodnie do terminu więc jak się urodzi w terminie to pewnie ponad 4000 będzie ważył....u mnie mama miała 3 dzieci i każde rodziła po terminie...tak samo babcia...pytalam się położnej i powiedziała że bardzo prawdopodobne że i ja urodze po terminie,ale to nie reguła...pożyjemy zobaczymy Notka a Ty w którym tygodniu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów