Strona 675 z 724
Pokaż wyniki od 6,741 do 6,750 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Dicentra, miałam to w pierwszej i drugiej ciąży - teraz już nie, bo skóra na brzuchu jest już dostatecznie rozciągnięta
    Tak, tak, to włókna kolagenowe w skórze pękają. Jeśli teraz nie widzisz cieniutkich niteczek rozstępów (bo notabene to rozstęp będzie), to zobaczysz je po porodzie
    Ale spokojnie, ja mam tylko w okolicach pępka i to tak mało i takie delikatne, że spokojnie mogłam nadal po porodzie paradować w bikinii na basenie A nawet jak będą większe, to cóż, nie przeszkadzałoby mi to - posiadanie dziecka jest cudowne, a mąż nadal ubóstwia moje ciało, więc co tam jakiś rozstęp
    O kurde To mnie zaskoczyłaś tym. W sumie rozstępami się już nie przejmuję, bo i tak mam ich masakrycznie dużo na piersiach. Z 70G urosły mi do 75K i to głównie na początku ciąży w bardzo krótkim czasie. Nawet śpię teraz w takich stanikach bezszwowych (w Tesco za 30 zł można kupić, a są naprawdę spoko) z obawy, że będę cycki nosiła na brzuchu po porodzie i karmieniu Ale faktycznie mam nadzieję, że na brzuchu jakoś będzie ich mniej (póki co nie mam, ale jak wiadomo z naturą się nie wygra, więc jak faktycznie to te włókna to będę miała od cholery rozstępów ).

Aaa...apropos zakupów. Pisałam Wam o tym wyrzucaniu klapek po szpitalu. Udało mi się całkiem fajne klapki pod prysznic nabyć po uwaga...5 zł w AUCHAN A cena na etykiecie była 8 zł, więc jak zobaczyłam na czytniku 5 zł wzięłam od razu 2 pary. Wyrzucić nie będzie szkoda, choć są całkiem ładnie A i też w AUCHAN są fajne gatki poporodowe jednorazowe za coś ok 6 zł w dziale niemowlęcym, 4 sztuki i lepiej wziąć większe niż się nosi bo jakoś te rozmiary zaniżone chyba. Nie wiem jak się sprawdzą już w boju, ale po przymierzeniu z podkładem poporodowym z Belli wydaje mi się że będą ok. Choć i tak biorę bawełniane galoty w razie w.

Zauważyłam, że mi najwięcej kobiet w wieku 25-40 ustępuje miejsca. Faceci nos w telefon albo wzrok w drugą stronę. Ja też Tatuśkowi piwo kupowałam z brzuszkiem, ale jakoś starałam się wyczaić moment jak nie będzie nikogo przy kasie

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Judith Zobacz posta
    przyłączam się do gratulacji dla Anulki i Agnes, życzę zdrówka dziewczynkom a mamom dużo siły i szybkiego powrotu do formy

Ja pochodzę z mazowieckiego zamierzam rodzic w szpitalu w Pułtusku. może jest tu jakaś mama z moich okolic?
    do lekarza chodzę na nfz, wczoraj miałam wizytę,ale w ciąży jestem tak nierozgarnięta, że zapomniałam poprosić lekarza o wystawienie l-4. zagadaliśmy się o porodzie i jakoś to i jemu i mi umknęło. więc co? idę dziś znowu, tyle tylko że już nie jestem umówiona... proszę czekające kobietki żeby mnie wpuściły bez kolejki bo ja tylko z pytaniem czy mnie doktor przyjmie. i zaraz się rozpoczęła jatka, że jak to tak? że one wszystkie czekają itp. a dodam że tylko ja tam byłam w ciąży!! na szczęście lekarz sam mnie poprosił do gabinetu a one mało co wzrokiem mnie nie zabiły. i to kobiety..., nie mieści mi się w głowie że można być takim chamskim dla kobiety w zaawansowanej ciąży.

Podczas całej ciąży 2 razy zdażyło mi się że przepuścii mnie w kolejce w sklepie i byli to panowie, a jeżeli chodzi o kobiety...czekałam na pobranie krwi (w kolejce), zwolniło się 1 miejsce siedzące, więc szłam sobie usiąść,brzucho już duże, ale niestety podsiadła mnie kobieta około 50 tki z szyderczym uśmiechem i komentarzem do kobiet siedzących obok, "ciąża to nie choroba, może sobie postać, jestem starsza"...

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez ApsikJ Zobacz posta
    Podczas całej ciąży 2 razy zdażyło mi się że przepuścii mnie w kolejce w sklepie i byli to panowie, a jeżeli chodzi o kobiety...czekałam na pobranie krwi (w kolejce), zwolniło się 1 miejsce siedzące, więc szłam sobie usiąść,brzucho już duże, ale niestety podsiadła mnie kobieta około 50 tki z szyderczym uśmiechem i komentarzem do kobiet siedzących obok, "ciąża to nie choroba, może sobie postać, jestem starsza"...

Ja staram się nie dyskutować z głupimi ludźmi, ażeby się nie denerwować niepotrzebnie, ale na taki komentarz bym zareagowała czymś w stylu " może i jest Pani starsza, ale chamska i niekulturalna", a to i tak łagodnie dla takiego obiboka :/

A w ogóle, fajny masz nick Przypomina mi z film z dzieciństwa na VHSie oglądanym wiele razy "Robin Hood - faceci w rajtuzach". Takie skojarzenie

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ApsikJ Zobacz posta
    Szkoda, że te inne nie zareagowały. Mnie mile zaskoczyła jedna pani, która gdy zwolniło się miejsce w tramwaju przy którym stała przywołała mnie ręką i broniła miejsca przed stadem babeczek tak ok 50-60 lat, które mało nóg nie połamały biegnąc do tego miejsca. Aż mnie w gardle ścisnęło ze wzruszenia wtedy Ale miałam kilka historii dość przykrych i to właśnie za sprawą tych starszych Pań

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Dicentra, miałam to w pierwszej i drugiej ciąży - teraz już nie, bo skóra na brzuchu jest już dostatecznie rozciągnięta
    Tak, tak, to włókna kolagenowe w skórze pękają. Jeśli teraz nie widzisz cieniutkich niteczek rozstępów (bo notabene to rozstęp będzie), to zobaczysz je po porodzie
    Ale spokojnie, ja mam tylko w okolicach pępka i to tak mało i takie delikatne, że spokojnie mogłam nadal po porodzie paradować w bikinii na basenie A nawet jak będą większe, to cóż, nie przeszkadzałoby mi to - posiadanie dziecka jest cudowne, a mąż nadal ubóstwia moje ciało, więc co tam jakiś rozstęp
    Ooo ciekawe, choć u mnie jest dokładnie odwrotnie.

W pierwszej i drugiej ciąży w ogóle nie miałam, mam masę rozstępów, skóra na brzuchu nawet nie jest napięta.
    A mam to od dwóch tygodni właśnie w tej ciąży.

Natomiast ja kilkakrotnie uzyskałam info, że to bąbelki w naszych jelitach i jak dziecko uciska i się przesunie to one pękają. Bo ja to słyszę ewidentnie ze środka brzucha takie pyk jak bańka

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Renata&Dominisia Zobacz posta
    Też mam w poniedziałek wizytę i również nie wiem co lekarz zadecyduje, szanse na obrót naszych dzieciaczków maleją z każdym kolejnym dniem, nie wiem jak Ty ale ja się już oswoiłam z myślą o cc. Panna ma chyba termin na 31.07. W moim szpitalu cc planowane są we wtorki i czwartki, więc termin 01.08 jak znalazł ! :-)
    No ja właśnie tez juz przywykłam do tej mysli ze bedzie cesarka cały czas czuje główke u góry jakos juz sie tym nie przejmuje po prostu chcialabym juz urodzic u nas cesarki robia codziennie wiec nie wiem na kiedy wyznaczy mi termin...
    Dicentra ja tez mam taki problem z bustem! Mam 80H! Tzn zawsze takie mialam przez ciaze nic nie urosły ani jeden rozmiar ale i tak problem z biustonoszem do karmienia :/ jeszcze nie kupilam a jakie masz te z tesco? one sa calkiem bez usztywnienia?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny
    U mnie moyn straszny, ze nadrabiam Was od dwoch dni u nadrobic nie moge
    Nowe dziewczyny witam serdecznie!
    Nie jestem w stanie odniesc sie do wszystkiego co pisalyscie... ae odnosnie puszczania w kolejce to masakra... w rossmannie ANI RAZU mnie nie puszczono! A brzuch juz konkretny i ja lubie ubierac sie na obcislo wiec widac go jak na dloni!!!
    Rozstepow u mnie brak jak na razie

Jutro ostatni dzien kursu..
    Dzis jestem caly dzien na kursie bo wieczorem inpreza pozegnalna a jutro egzamin ale konczymy kolo 15! I wakacje

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Renata&Dominisia Zobacz posta
    Też mam w poniedziałek wizytę i również nie wiem co lekarz zadecyduje, szanse na obrót naszych dzieciaczków maleją z każdym kolejnym dniem, nie wiem jak Ty ale ja się już oswoiłam z myślą o cc. Panna ma chyba termin na 31.07. W moim szpitalu cc planowane są we wtorki i czwartki, więc termin 01.08 jak znalazł ! :-)
    27.07 tydzień od jutra licząc

Niunia, może będę trzecia, ale jak tak czytam o objawach innych dziewczyn, biegunkach, skurczach, to już sama nie wiem :P u mnie na razie spokojnie i mam nadzieję że jednak dotrwam do tego 27

Co do kolejek to ostatnio w lidlu dwóch panów po 50ce przyspieszyło byle zdążyć przede mną także wiecie ;P

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasiak_K Zobacz posta
    Dżemik czy tą tabelke co uzupełniasz to można gdzies podejrzeć??? Nie ogarnęłam jeszcze tego forum do końca więc nie wiem
    Nie jest ona póki co ogólnie dostępna (do tej pory dziewczyny dostawały ją na priv), na forum będzie link ogólnie w zakładce. Ale tak jak maminka pisała, fajnie by było by nowe mamy jednak z nami zostały i dały się poznać (było parę dziewczyn bohaterek trzech postów, chciały do tabelki i do tej pory ich nie ma :P

Cytat Zamieszczone przez ewa_165 Zobacz posta
    Ja też jestem z podkarpacia, okolice Tarnobrzega, może jest jeszcze więcej dziewczyn ? Fajnie byłoby mieć kogoś z okolic
    Większość mam już skompletowane, ale i tak zaczyna ogarniać mnie jakaś panika, że jednak nie wszystko. Dziewczyny kupujecie wczesniej witaminę D i jakieś leki dla maleństwa, np na goraczkę?
    Z tego co widzę do Tarnobrzega nie mam aż tak daleko, co 2 tyg przejeżdżamy przez Nisko w drodze do Lublina
    Wit. D zamierzam kupić devikap (chyba na receptę). Dla dzieci ogólnie zawsze coś mam w domu, kwestia dawek tylko pozostaje. Później dopiero może się przydać przy ząbkach, bo na początku nic bym nie dawała bez konsultacji z lekarzem nawet na gorączkę.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Kasia tak tak chodze do lekarza do łodzi a Ty do kogo chodzisz??hmm to faktycznie mamy niedaleko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów