Strona 673 z 723
Pokaż wyniki od 6,721 do 6,730 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Agnes Gratulacje !!! Teraz to tylko dla Ciebie dużo siły do powrotu do zdrowia a dziewczynki niech rosną zdrowo :*

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Gratuluję dzidziusia:* Nie, nie jestem w szpitalu. Dziś się dowiem co dalej. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Jeszcze tylko 2, 5 tygodnia

Agnies gratulacje dużo zdrówka dla Was i wytrwałości

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, mam głupie pytanie Pstryka Wam w brzuchach? Od kilku dni słyszę takie pstrykanie jakby pękały bąbelki, albo ktoś strzelał kostkami w dłoniach. Myślałam, że mi się wydaje, ale wczoraj tata Małego też to usłyszał kilka razy. Co to może być? Możliwe, że to bąbelki powietrza pękają? Pyka zarówno jak Mały się rusza, jak i wtedy gdy leży spokojnie.
    Ostatnio edytowane przez Dicentra ; 19-07-17 o 08:00

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dicentra, też to słysze od kilku dni! Takie jakby mlaśnięcia czy właśnie bańka i wtedy też dziecko się rusza Myślałam, że sobie coś ubzdurałam a tu jednak coś może być na rzeczy
    Agnes gratulacje!

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Agnes ogromne gratulacje!!! Ja uważam, że jak na ciążę bliźniaczą to i tak pięknie z dziewczynkami wytrzymałaś skoro to już 35 tydzień. Piękne imiona wybrałaś. Niech dziewczynki szybciutko przybierają na wadze, a później w domu to już raz dwa dojdziecie do formy. A Ty z pewnością szybko staniesz na nogi – bo tak jak mówisz zwycięży chęć zobaczenia dziewczynek osobiście

Ja też mam niedrapki i mam zamiar w razie ostrych paznokietków przez pierwszy tydzień zakładać. Panna mówiłaś coś o Pepco, a tam właśnie są teraz takie cieniutkie i malusieńkie. Aż się zastanawiam czy któraś z dziewczyn jeszcze Cie nie wyprzedzi przed Twoją cc

Coraz więcej z Was chyba zaczyna się pomału rozkładać. Tak słucham tych Waszych objawów, żebym wiedziała na co czekać.

A ja byłam wczoraj u lekarza. Dzidziuś ładnie rośnie, przepływy są ok, wody płodowe w normie, główka na dole, no i póki co szyjka twarda i zamknięta dobrze trzyma, mimo tego, że do najdłuższych nie należy Mam łożysko przodujące, ale na tyle się podniosło, że będę mogła rodzić SN!!! W dodatku trafiło mi się bo przywieźli mojemu lekarzowi nowe usg więc wszystko ładnie i długo pooglądaliśmy. Dziś pierwszy dzień 35 tygodnia

Nat85 a bierzesz magnez czy coś??? Ja też mam twardy, ale właściwie to tylko przy dłuższym wysiłku. A nawet jeśli to jak usiądę i chwilę odpocznę to robi się ok. No chyba, że Mała wypina dupkę, a robi to od dwóch tygodni cały czas. Aż mąż mówi, że chyba zaraz wyskoczy przez skórę. Napisz po spotkaniu z położną czy coś na to mówiła.

Dżemik jak czytam co piszesz to mam wrażenie, że już naprawdę chwile Cie dzielą od zobaczenia Maleństwa

hej dziewczyny !
    Dawno nic nie pisałam, ale to chyba brak weny, ale postaram się to zmienić. Bo jestem tutaj z Wami na bieżąco i też jestem za prywatnym forum, zawsze to większa swoboda pisania
    Anulka i Agnes - serdeczne gratulacje, macie już swoje szczęścia przy sobie Teraz tylko następne
    Ja chodzę na nfz, i maskara, bo miałam ostatnie usg robione w 21 tygodniu, nic nie wiem ile mała waży i jak jest ułożona, ale 25 lipca mam usg i tylko czekam z niecierpliwością. Ja też mam takie pobolewania brzucha jak na okres, a lekarka mi zapisała brać nospę 3 razy dziennie ale nie widzę sensu jak mnie nie boli, żeby cąły czas brać, a Wy dziewczyny bierzecie nospę jak łapią Was skurcze i to cały czas ?
    Ja też jestem z podkarpacia, okolice Tarnobrzega, może jest jeszcze więcej dziewczyn ? Fajnie byłoby mieć kogoś z okolic
    Większość mam już skompletowane, ale i tak zaczyna ogarniać mnie jakaś panika, że jednak nie wszystko. Dziewczyny kupujecie wczesniej witaminę D i jakieś leki dla maleństwa, np na goraczkę?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Agnes super kochana gratki dla Ciebiea dziewczynki na pewno szybko zobaczysz i bedziesz mogla je tulic
    hmm ja tez cos czuje ze sporo dziewczyn jeszcze sie rozpakuje w lipcu fajnie fajnie niech juz kazda ma to za nami
    A jednak panna zle obstawilam kurcze maly blad ale moze bedziesz 3 wiec duzo bym sie nie pomylila

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Niunia123 czy mi sie wydaje czy Ty też jesteś gdzieś z okolic Piotrkowa??? Bo chyba twoje wpisy kojarzą mi się, że gdzieś stąd jesteś
    Gdzie masz zamiar rodzić ?

Dżemik czy tą tabelke co uzupełniasz to można gdzies podejrzeć??? Nie ogarnęłam jeszcze tego forum do końca więc nie wiem

Junior Member
    Judith

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    przyłączam się do gratulacji dla Anulki i Agnes, życzę zdrówka dziewczynkom a mamom dużo siły i szybkiego powrotu do formy

Ja pochodzę z mazowieckiego zamierzam rodzic w szpitalu w Pułtusku. może jest tu jakaś mama z moich okolic?
    do lekarza chodzę na nfz, wczoraj miałam wizytę,ale w ciąży jestem tak nierozgarnięta, że zapomniałam poprosić lekarza o wystawienie l-4. zagadaliśmy się o porodzie i jakoś to i jemu i mi umknęło. więc co? idę dziś znowu, tyle tylko że już nie jestem umówiona... proszę czekające kobietki żeby mnie wpuściły bez kolejki bo ja tylko z pytaniem czy mnie doktor przyjmie. i zaraz się rozpoczęła jatka, że jak to tak? że one wszystkie czekają itp. a dodam że tylko ja tam byłam w ciąży!! na szczęście lekarz sam mnie poprosił do gabinetu a one mało co wzrokiem mnie nie zabiły. i to kobiety..., nie mieści mi się w głowie że można być takim chamskim dla kobiety w zaawansowanej ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów