Strona 672 z 724
Pokaż wyniki od 6,711 do 6,720 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Byłam dzisiaj u lekarza (NFZ), mój na urlopie, a zastępca.....ma chyba z 70 lat....wygniótł mnie okropnie, a tętna słuchał przez aluminową "trąbkę"...poczułam się jakbym grała w filmie przedwojennym. Oczywiście nie dowiedziałam się nic odnośnie główki, Mam nadzieję, że Maluchowi nie zrobił krzywdy tym badaniem - jest dziś bardziej ruchliwy niż zazwyczaj. A badanie i monolog pana doktora tylko mnie utwierdziły że nie chcę rodzić w tym szpitalu.
    Ostatnio edytowane przez ApsikJ ; 18-07-17 o 21:17

2. dzieckozakupy.pl
    Agnes ogromne gratulacje. Całuski od Olgi dla dziewczynek jak się czujesz? Jak radzą sobie dzidzie?

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    maminka --> dzięki za info odnośnie Katarku chyba też się zdecyduję na wersję "Plus"

Ubranka prałam/piorę po dwa razy bo wszystkie są nowo kupione. Z używanych mam tylko te w rozmiarze 50-56, dostałam je od siostry po jej chłopcach... może się okazać, że ich w ogóle nie użyję ale są taaakie słodkie, malutkie

Agnes --> moje gratulacje!! Niech Dziewczynki zdrowo rosną!!

Judith --> nie przejmuj się teściową! Szymon to ładne imię

Od kilku dni mam bardzo twardy brzuch a po większym wysiłku np. spacerze ciągnie mnie strasznie... jutro mam spotkanie z położną ale w sumie nie spodziewam się, że coś mi na to zaradzi skoro na skurcze kazano mi pić tonik :/

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Natiizg ja jestem z lubuskiego

Junior Member
    Natiizg

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Natiizg ja jestem z lubuskiego
    Ooo jak miło, witaj gdzie zamierzasz rodzić? Ja jak zdążę dojechać to Nowa Sól ale o Zielonej Górze ostatnio slysze i czytam same pozytywne opinie

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Przy poprzednich ciazach tez tak miałaś? Długo Cie tak meczyło zanim zaczął się poród?
    Mi kolezanka mowi, ze nie siedziałaby w domu ze skurczami, zwlaszcza ze do szpitala godzina drogi (choc licze ze w nocy sie zacznie to w 30 min smigniemy bez korków). Zobaczymy jak bedzie wyglądać dzisiejsza noc. Im blizej konca dnia, tym bardziej czuje pobolewanie, ale szczerze mówiac wolałabym to przetrwać jakos do rana skoro i tak mam jutro wizyte u gin. Zaobserwowałam tez gesta wydzieline z pochwy, podejrzewam, ze odchodzi czop. Niestety nie jest podbariony krwią. Niestety, bo tak bym sie przynajmniej nie zastanawiała tylko jechała do szpitala. Denerwujące takie czekanie.
    Kolezanka jak dostała pierwszych takich bóli to od razu były w miare regularne, pojechała i po kilkunastu godzinach miala dziecko na rekach. ;/
    W pierwszej nie pamiętam, ale w drugiej równy miesiąc. Oj ile razy w nocy mnie skurcze budziły, parę godzin trwały, w końcu zasnęłam i cisza. W efekcie młody urodził się dzień po terminie. Skurcze się zaczęły jakoś wieczorem w dniu terminu 21-22. Ale oczywiście i te zbagatelizowałam, bo już takie miałam. Siedziałam przed kompem i grałam. Dopiero jak koło 2 w nocy zdrowo mnie przegoniło i po tym skurcze się nasiliły to o 4 pojechałam do szpitala. Skurcze jeden za drugim miałam tylko na stojąco. W szpitalu w wannie były co 10 min. Nieregularnie. Lekarz o 9 mnie bada, mówi, że przyjdzie jeszcze za 2h jak nie ruszy to dadzą mi oxy bo skurcze bardzo nieregularne. Ale nie dali mi, położna zrobiła masaż szyjki, wody odeszły i w sumie w 15min młody był na świecie o 10.35. Położna musiała powstrzymywać trochę tempo i zabroniła mi przeć bo mały miał rękę przy buzi i barku i mogłam pęknąć, ale super mnie wybroniła.

A co do obecnej ciąży to dziś kolejny dzień skurczy, dość bolesnych i też mija dzień za dniem..

Cytat Zamieszczone przez justyska95 Zobacz posta
    Agnes zdrówka dla dziewczynek. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. Teraz będzie tylko lepiej. Malutkie te Twoje córeczki, ale zdrowie najważniejsze!
    Coraz więcej nowych mam się pojawia, fajnie .
    Ja mam niedrapki, ale mam tez pajace ze smyka i one mają wbudowane niedrapki. Jakoś to będzie.
    Póki co żyje byle do wizyty. Skurcze mnie męczą rano i wieczorem, a w nocy jak wstaję do toalety, to ledwo idę. No i od początku ciąży pogorszyła mi się cera, ale teraz na koniec, to tak mnie wysypało, że mam dość. Ciekawe czy to wróci do normy...
    Mi tak jak niektórym dziewczynom, włosy się poprawiły, cera idealna. W ciąży nawet teraz nie muszę używać peelingu do twarzy bo nawet po tygodniu mam gładką skórę.

Cytat Zamieszczone przez Natiizg Zobacz posta
    Agnes91 gratulacje i duuużo zdrówka dla kruszynek !
    Również witam nowe mamusie
    U mnie 37tc dziś wybił jutro ktg a w czwartek wizyta. Synuś główką ustawiony od trzech tygodni takze siedze jak na szpilkach
    Czy sa tu mamusie z lubuskiego lub dolnośląskiego?
    Mój młody głową w dół siedzi od 27tc

Agnes gratulacje! :* zdrówka dla Ciebie i dziewczynek
    W wolnym czasie napisz który dokładnie tydzień i godziny narodzin dziewczynek to uzupełnię w tabelce :*

No laseczki rodzić rodzić bo spodobało mi się uzupełnianie tabelki

Dziś byłam z mężem na większych zakupach, takie bardziej zapasy żeby mieć wszystko w domu na dłuższy czas, to obejdzie się bez takich wypraw jak już mały będzie.

Ja niedrapki niby mam, zawsze można założyć luźniejsze skarpetki - działają tak samo. Chociaż kiedyś słyszałam, że one tylko chronią przed zadrapaniem - czego uniknąć można jak się obetnie pazurki, a goła rączka u maluszka pozwala mu dotykiem 'badać', co niedrapki uniemożliwiają.

Właśnie przypomniała mi się parodia reklamy fastum, z resztą bardzo wymownie mówiąca o moim obecnym stanie.
    - 'Baco będzie dzisiaj burza?
    -' oj bedzie, bo tak mnie jeb*e w krzyżu! '

Dawno mnie tak krzyż nie bolał..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A i ja gratuluję dziewczynek piękne imiona, ja też będę mieć Hanię , życzę ci i maluszkom dużo zdrówka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natiizg Zobacz posta
    Ooo jak miło, witaj gdzie zamierzasz rodzić? Ja jak zdążę dojechać to Nowa Sól ale o Zielonej Górze ostatnio slysze i czytam same pozytywne opinie
    Rodzić zamierzam w Sulechowie, tam mam najbliżej i ponoć szpital jest na wyższym poziomie niż w Zielonej Górze

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Agnes, moje gratulacje! Niech dziewczynki zdrowo rosną

Worek z porodami się rozwiązał Super! Cieszę się waszym szczęściem, dziewczyny A po objawach widzę, że zaraz jedna przez drugą będziecie rodzić, tym bardziej, że dużo z Was ma termin na początek sierpnia

Niedrapki mam. Używałam czasami doraźnie przez ok. tydzień lub półtora po porodzie dopóki paznokietki odkleiły sie od opuszków i mogłam je obcinać.
    Myślę, że używanie ich, gdy jest konieczność, ze zdroworozsądkowym podejściem i umiarem nie jest złe. A też wolę, gdy dzidziuś ma rączki gołe i poznaje nimi świat i siebie

Dziewczynki urodzily siew 35t1d. Poki co jeszcze ich nie widzialam bo lezr na pop-ie. O 1 w nocy mialam pierwsze pionizowanie bolalo jak nie wiem ale motwuje mnie ze zobacze kruszynki dopiero o wlasnych silach. Jestem spuchnieta strasznie i nie do konca swiadoma teho wszystkiego. To dzialo sie tak szybko i pod pelna narkoza.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów