Strona 670 z 723
Pokaż wyniki od 6,691 do 6,700 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    C.d. Motka, czy moglabys w takim razie powiedzieć cos o opiece w trakcie i po porodzie? I jak ze sprzętem, czy dysponują talim który pomoże gdyby cos sie działo? Byłabym wdzięczna za każde info

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Ja dzis platam się po domu i mecze po nie przespanej nocy.. Nie zdazylam jeszcze zasnac i zaczeły mnie łapać mocne skurcze. Na początku myslałam, ze zaraz przejda, bo nie raz takie mialam, zwlaszcza wieczorem, ale nasilały się i ok północy były juz tak mocne, ze musiałam chodzic po pokoju. Bylam juz prawie pewna, ze to początek porodu i zaczelam liczyc ich dlugosc i czas pomiedzy nimi. I caly czas byly nieregularne: co 7, 9, 15, potem np po 4 min i tak w kółko. Potem znowu jakas dluzsza przerwa. Trwały dosc dlugo, bo chyba kolo minuty nawet sie zdazyl, ale okolo godz 2 przeszło. polozylam się, w koncu zasnelam. nad ranem znowu ze dwa lekkie i nic!! Oprócz obolałego brzucha po tych wczorajszych spieciach dzis pratycznie nic się nie dzieje. Mała jest spokojna i tylko lekko sie rusza jak sie klade, ale brzuch co chwila twardy. Rano ze 3 razy pogoniło mnie jeszcze do lazienki na dłuzsze posiedzenie - podejrzewam, ze to po tych skurczach mnie tak oczysciło. Myślałam,ze w ciagu dnia cos sie zacznie dziać ale cisza! Jutro rano mam wizyte u mojej ginekolog, zobaczymy co mi powie.. U niej nie ma usg, ktg tez mi nie zrobi. Jedyne co to moze szyjke palcami zbada i serduszka posłucha - tyle! Jesli nie da mi skierowania to czy moge tak po prostu jechac do najblizszego szpitala i poprosic o ktg??
    Właśnie tak to wygląda

U mnie podobnie już od tygodnia

A biegunka i skurcze mają ze sobą wiele wspólnego i też myślę, że Tobie to dni zostały

Jedno mi się odmieniło - od dwóch dni mam taki apetyt, że co chwilę głodna jestem.

Sprzatam dzisiaj chatę w zakamarkach jak teściowa przyjedzie do dzieci jak ja trafię do szpitala to znowu pochwali hihi mąż ma starszego brata, jego narzeczona jest w moim wieku, ale mentalnie z 15 lat różnicy dwie lewe ręce do wszystkiego a ja rosnę w piórka jak teściowa chwali

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Ja Olgę ubieram np w body i spodenki do tego i skarpetki. A potem otulam kocykiem. Jak ma zimne rączki to okrywam kołderką
    Agnes jak możesz to odezwij się

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Właśnie tak to wygląda

U mnie podobnie już od tygodnia

A biegunka i skurcze mają ze sobą wiele wspólnego i też myślę, że Tobie to dni zostały

Jedno mi się odmieniło - od dwóch dni mam taki apetyt, że co chwilę głodna jestem.
    Przy poprzednich ciazach tez tak miałaś? Długo Cie tak meczyło zanim zaczął się poród?
    Mi kolezanka mowi, ze nie siedziałaby w domu ze skurczami, zwlaszcza ze do szpitala godzina drogi (choc licze ze w nocy sie zacznie to w 30 min smigniemy bez korków). Zobaczymy jak bedzie wyglądać dzisiejsza noc. Im blizej konca dnia, tym bardziej czuje pobolewanie, ale szczerze mówiac wolałabym to przetrwać jakos do rana skoro i tak mam jutro wizyte u gin. Zaobserwowałam tez gesta wydzieline z pochwy, podejrzewam, ze odchodzi czop. Niestety nie jest podbariony krwią. Niestety, bo tak bym sie przynajmniej nie zastanawiała tylko jechała do szpitala. Denerwujące takie czekanie.
    Kolezanka jak dostała pierwszych takich bóli to od razu były w miare regularne, pojechała i po kilkunastu godzinach miala dziecko na rekach. ;/

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Kasia K, tydzień i dwa jeden dzień! odliczam, całkiem mimowolnie

Muszę jeszcze się wybrać do pepco, bo mama mnie nastraszyła, że ciuszki które bierze się dla maluszka do szpitala czasem giną, a ja mam w sumie na ten pierwszy rozmiar tylko 3 pary spodenek z hm, to dokupię jeszcze 3 pary półśpiochów jakiś tanich, co by mi żal ich nie było w razie czego Ale i tak u niej na oddziale np to ubierają body z długim rękawem i do rożka, nic więcej. No chyba że tak dużo chłodniej jest. Aaa i mówiła że mam kupić niedrapki, macie?

Motka, słodko słodko ale już chce sama ubierać sobie skarpetki ;P hehe

Kasia 0909, ojej, to leżysz w szpitalu w związku z tym? Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

Sylwka, dziewczyny które mają już starsze dzieci wspominały o oczyszczaniu się i skurczach, że oznaka, że blisko... Także ja bym pojechała na ip sprawdzić czy to TO
    A który u Ciebie tc?

Dziewczyny potem Was nadgonie. Dzis o 13 zrobili mi cc na szybko bo mniejsza tracila puls- mimo ze skurcze mialam duzo slabsze niz w nocy. Takze Hania 2140g i 48cm, Maja 1920g 47cm. Leza w inkubatorach bo mialam dosta jeszcze dwie dawki starydow ale nie zdazyli. W kazdym razie doataly po 9pkt i poki co wszystko jest ok. Zobacze je jak mnìe spionizuja poki co tylko foty widzialam.

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Agnes ogromne gratulacje! Dużo zdrowia dla Ciebie i dziewczynek.

Co do niedrapek - kupiłam pajace z wbudowanymi niedrapkami, takie mankieciki które się wywija na łapeczki. Niedrapki podobno często spadają i dzieciaczek może się i tak zadrapać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Agnes gratuluje! :*

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Happy Mami sprawdz prywatna wiadomosc
    Agnes gratulacje! Duuuzo zdrowka!

Ja dostala od kogos takie niedrapki,one takie pycie sa

Junior Member
    Judith

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, widzę że nastąpił prawdziwy wysyp nowych mam, co i mnie skłoniło w końcu do ujawnienia się. Już dawno się zbierałam do tego żeby do Was napisać,bo jestem w ukryciu na forum już dłuższy czas ale zawsze jakoś tak brakowało odwagi. W głównej mierze zmotywował mnie fakt, że przeniesiecie się na prywatne forum, do którego mam nadzieję, że i mnie przyjmiecie.
    Jeśli chodzi o mnie mam na imię Judyta i mam 28 lat to moja pierwsza ciąża. Spodziewam się synka, imię już od dłuższego czasu mamy wybrane i będzie to Szymuś. mimo stanowczych protestów teściowej,która niemal przy każdym spotkaniu wprost mówi że jej się nie podoba. jak się zapewne domyślacie mnie to doprowadza do białej gorączki.
    termin porodu z OM to 15.08 jestem świeżo po wizycie, dziecię ułożone jak należy, główka jest już bardzo nisko choć po badaniu szyjki nic nie wskazuje aby coś się miało wcześniej zadziać, bynajmniej nadzień dzisiejszy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów