Strona 67 z 723
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Sysia1290 termin mam na 15 sierpnia,tak jak Ty
    Dziewczeta plamienia nie musza od razu oznaczac cos zlego wiadomo nie ma co bagatelizowac ale bedzie dobrze zobaczycie,mocno w to wierze!!!
    Ja jestem troszke po przejsciach i niestety tez sie potwornie boje,tzn w siepniu minelo 2 lata jakbysmy mieli corke ale niestety nie ma jej z nami zyla tylko 3 godziny po porodzie(niestety wina lekarzy za pozno cc)ale sprawa trafila do prokuratury i mam nadzieje ze odpowiedza te osoby za to co zrobili

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Goga
    Ja też jestem kawosz, a raczej byłam.. Też wcześniej piłam 2-3 dziennie rozpuszczalnej z mlekiem na początku ciąży jeszcze też, ale od pewnego czasu, gdzieś jakis trzech tygodni nie piję w ogóle. Przestała mi smakować, nie potrafiłam jej przełknąć.. Początkowo bolała mnie przez to głowa, zmuszałam się do paru łyków i mi przechodziło. Gdyby nie to, to pewnie dalej bym piła z 2 dziennie.

Jak byłam z synem w ciąży miałam tak samo. Z 5 miesięcy nie piłam kawy. Później zaczęłam znowu, ale niedużo. Więc myślę, że nie masz co jej odstawiać jeśli Ci smakuje, a jakoś dużo jej wg mnie nie pijesz

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

goga19862
    ja tez niestety jestem kawoszemi niestety ale nie zrezygnowalam tez pije jedna dwie filizanki slabe z mlekiem ale pije(

Cześć Dziewczyny. Ja od wczoraj mam straszne mdłości i wymioty jestem u rodziców bo boje się zostawać sama. Wzięłam dziś Imbifem i ciut ciut lepiej ale boje się ze się odwodnie i na święta będzie szpital;(

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Trzymam kciuki za burzujkę i DeDe, żeby kłopoty szybko się skończyły! goga19862,myślę że słaba kawa w małej częstotliwości nie zaszkodzi nawet na niektórych stronach parentingowych jest zalecana na zmęczenie w początkach ciąży; ja akurat kawy nie piję, ale uwielbiam robić ciasta kawowe, więc na jedno wychodzi

DeDe
    Daj znac jak cos bedziesz wiedziala!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Rozumiem burzujka. Niemniej jednak bądźmy dobrej myśli, że to nic poważnego. Po prostu starałam się coś wymyślić, by Cię troszkę uspokoić.
    No i bardzo Tobie i innym dziekuje :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati co z Twoja beta????

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Niunia123 współczuję Ci takiej tragedii..
    Moja sprawa też jest w prokuraturze. Mimo moich próśb, sygnałów, lekarka nie zgodziła się wręcz na usg. A nie zrobiła nie tylko usg ale nawet bety nie zleciła. Wiem, że i tak straciłabym dziecko, ale nie trafiłabym wtedy na stół w stanie zagrożenia życia. Nie wycięli by mi wtedy jajowodu. Była masa czasu by zapobiec operacji. Ma przypisane dwa paragrafy.

Obecnie jestem po prostu mądrzejsza o pewne zachowania i wiem czego przypilnować.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ilusive, dużo odpoczywaj i często wietrz pomieszczenie,moze choć w niewielkim stopniu pomoże. Ja się strasznie boję ewentualnych mdłosci, w poprzedniej ciąży dały mi się we znaki do 15 tyg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów