Strona 669 z 724
Pokaż wyniki od 6,681 do 6,690 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Anulka cieszę się Twoim szczęściem To musi być cudowne uczucie tulić to swoje maleństwo!
    Bardzo ciekawi mnie co z Agnes...
    Jeśli chodzi o pranie wózka. Ja prałam w pralce wszystko co się dało ściągnąć, a więc wszystko oprócz stelaża. Materacyk oraz "daszek" gondoli również, tylko że z wirowaniem na mniejszych obrotach żeby nic się nie połamało.
    A co do skurczy. Zastanawiam się czy to nie normalne, że skurcze się odczuwa? Początkiem lipca trafiłam do szpitala i tam na ktg mialam skurcze zarówno rano jak i wieczór. Ale z zaleceniem "oszczędzającego trybu życia" wypuścili mnie do domu. Więc mam nadzieje, że to że takie skurcze się przytrafiają nie oznacza od razu szybkiego rozwiązania.

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć Dziewczyny widzę, że u Was podobnie jak u mnie nastał czas wielkich emocji kurcze, zaczynam się mocno stresować. Już tak blisko do końca. Obawiam się, że coś się może stać malutkiej. Najchętniej to ostatnie tygodnie spędziłabym w szpitalu. Dzisiaj miałam robione ktg i było kilka spadków tętna poniżej 120, jutro jadę na ponowne badanie. Mała wciąż mała, ale mieści się w normach. Dzisiaj jest ważyła 2470g, więc jak na 35,0tc jest dobrze.
    Lekarz pobrali mi dzisiaj gbs, ale tylko z pochwy. Czy któraś też tak miała? Szykuję się do porodu naturalnego. Wspomniałam o tym, ale powiedział, że jeden wymaz wystarczy...
    Witam nowe dziewczyny, fajnie, że jesteście
    A i jak najbardziej jestem za prywatnym forum.

Magdalena, po ursopolu nie mam żadnych skutków ubocznych (odpukać). Mimo ze biorę go od czwartku to mam wrazenie ze swędzenie jeszcze się nasila, szczególnie wieczorem. Rano jest super, a po jedzeniu pojawia się lekkie. W szpitalu codziennie mam ktg, mierzony puls kilka razy. Wczoraj miałam doplera i wszystko Ok z przepływami. Dziś rano pobrali krew na próby i kwasy, po tygodniu od ost wyników. Próby nieznacznie spadły (nie wiem konkretnie do jakiego poziomu), a wyniki z kwasów będą za 2-3 dni. Także ursopol raczej działa, ale to za krótko go biorę żeby konkretnie zbił poziomy alatow. Dziś ordynator na obchodzie wspominał o amniopunkcji wód płodowych... boje się strasznie tego nakłucia, ale jeśli będzie trzeba to oczywiście się zgodzę. Chcą sprawdzić czy wody są czyste bo przy cholestazie jest ryzyko oddania wcześniej smółki przez dzidzię.

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe mamy

Happy Mami a skąd jestes dokładnie? ja na poczatku planowałam rodzić w Rzeszowie, ale nie mogłam sie zdecydować na lekarza i na szpital więc zrezygnowałam a szpital na Chopina znam bardzo dobrze, bywałam w nim codziennie ja mieszkam 30 km od Rzeszowa i mam rodzić w Strzyżowie. Mam 5 minut i wydaje mi sie ze na miejscu najlepiej.

Wozek dostałam od kuzynki i wsumie ona mi wszystko wyprała, zebym sie nie musiała meczyc Ale tak sie teraz kapnełam ze nie mam zadnego przescieradła

Panna to przekrecanie w nocy jest straszne! taki ogromny bol krzyża i jeszcze mi wszystko chrupie w srodku. Jeszcze meza nie budze ale to chyba kwestia czasu. Ale jak słodko ze Twoj ubiera Ci skarpetki!

Jesli chodzi o masci tez sobie Maltan kupilam, chociaz czytalam ze bepathen tez jest bardzo dobry. Chyba ktorys trzeba zmywac przed karmieniem ale nie wiem ktory.

cajafuerte ja prałam raz (wiekszosc rzeczy uzywanych), pierwsze pranie w 60 a potem pytałam dziewczyn tu na forum i pisały ze w 40 prały i tez tak zrobiłam. Dzisiaj ostatnie pranie mi sie suszy i tylko troche prasowania i gotowe

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    A ja po ktg i jutro ponownie. Możliwe, że mała owija się pepowina. Gin się nie podobały wyniki. Jeżeli jutro będzie to samo , zadecydują co dalej robić:/

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Wita nowe mamy. Ktoś jest może z Pomorskiego, Warmińsko-mazurskiego?

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Ja dzis platam się po domu i mecze po nie przespanej nocy.. Nie zdazylam jeszcze zasnac i zaczeły mnie łapać mocne skurcze. Na początku myslałam, ze zaraz przejda, bo nie raz takie mialam, zwlaszcza wieczorem, ale nasilały się i ok północy były juz tak mocne, ze musiałam chodzic po pokoju. Bylam juz prawie pewna, ze to początek porodu i zaczelam liczyc ich dlugosc i czas pomiedzy nimi. I caly czas byly nieregularne: co 7, 9, 15, potem np po 4 min i tak w kółko. Potem znowu jakas dluzsza przerwa. Trwały dosc dlugo, bo chyba kolo minuty nawet sie zdazyl, ale okolo godz 2 przeszło. polozylam się, w koncu zasnelam. nad ranem znowu ze dwa lekkie i nic!! Oprócz obolałego brzucha po tych wczorajszych spieciach dzis pratycznie nic się nie dzieje. Mała jest spokojna i tylko lekko sie rusza jak sie klade, ale brzuch co chwila twardy. Rano ze 3 razy pogoniło mnie jeszcze do lazienki na dłuzsze posiedzenie - podejrzewam, ze to po tych skurczach mnie tak oczysciło. Myślałam,ze w ciagu dnia cos sie zacznie dziać ale cisza! Jutro rano mam wizyte u mojej ginekolog, zobaczymy co mi powie.. U niej nie ma usg, ktg tez mi nie zrobi. Jedyne co to moze szyjke palcami zbada i serduszka posłucha - tyle! Jesli nie da mi skierowania to czy moge tak po prostu jechac do najblizszego szpitala i poprosic o ktg??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    A jeszcze odnosnie wizyt na NFZ, chodze i co miesiac mam USG, takze róznie chyba z tym bywa. Jedynie jesli chodzi o szyjke to mój lekarz sprawdzał tez c miesiac a teraz od dwoch wizyt byłam u innego i stwierdził ze skoro nie mam zadnych skurczy to nie ma co badac, zeby nie było jakiegos zakazenia

sylwka na ktg możesz zawsze podjechać do szpitala. Jeżeli czujesz niepokój, to warto podjechać. A te czyszczenie i skurcze mogą być oznaką zbliżającego się porodu

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Motka, wiadomo-mała odległość to duża zaleta. Oo, w takim razie Szopena znasz od podszewki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów