Strona 668 z 723
Pokaż wyniki od 6,671 do 6,680 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ApsikJ Zobacz posta
    Dżemik czy mogę prosić o dopisanie do tabelki?
    Napisz mi na priv swoje imię, miejscowość, imię dziecka (jeśli nie macie jeszcze wybranego to płeć), planowaną datę porodu.

Inne dziewczyny też to zróbcie, które jeszcze nie podawały

Cytat Zamieszczone przez HappyMami Zobacz posta
    Witajcie Mamusie!
    Witaj
    Ja mieszkam w Dębicy, zamierzałam rodzić w profamili, ale z racji tego, że to mój kolejny poród, rozwarcie jakieś się robi no i mam dodatni gbs, to mogę nie zdążyć dojechać
    Wybrałam w końcu szpital u mnie w mieście, na miejscu.
    A Ty skąd jesteś?

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Witam!
    Ależ miałam dziś ciężką noc! Co chwilę się budziłam bo nie dość, że od dwóch dni jest u nas gorąco to w dodatku lata tu ogromna ilość mew! Nie mam pojęcia dlaczego ich tu aż tyle jest! przez całą noc te cholery skrzeczą.. jakiś koszmar! Praktycznie całe swoje życie mieszkałam w Gdańsku i tylu ich nie widziałam co tu... a do morza mam teraz daleko!

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedź odnośnie aspiratora.. później poczytam o tym Katarku, jedynie co to weszłam szybko na ebay'a i widzę, że są dostępne uff.. są dwa rodzaje Katarek i Katarek Plus muszę sprawdzić czym się różnią.

Anulka --> super, że jesteś już w domu!

Agnes --> 3mam kciuki za Ciebie! Najważniejsze, że jesteś w szpitalu pod opieką lekarzy.. wszystko będzie dobrze!

Kasiak --> jeśli chodzi o tygodnie to liczę te skończone, tak mi tu zresztą też je zapisują Fajnie, że masz podobny termin do mojego, nie zostanę sama na forum

Golka --> mój mały też ostatnio leniuchował ale dziś w nocy nadrobił! także już się nie martwię

Co do prania... mój M wpakował wszystko co się tylko dało do pralki i z tego co widzę to nic złego się nie stało. Wózek kupiłam używany dlatego zależało mi na jego dokładnym umyciu! Muszę jeszcze zainwestować w prześcieradło..

Witam wszystkie nowe mamy

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Dżemik, mam do Rzeszowa jakieś 35 km - spory kawałek jak na akcję przedporodową Ale niestety bliższej porodówki brak... Także zbytnio nie mam wyjścia. Jak coś się zacznie zapewne udam się na Szopena. Brałam pod uwagę również Profamilię, ale sporo rodzących oceniało dobrze wizualność i wygody w tym szpitalu, natomiast narzekało na rzekomą "masówkę". Wiadomo jak jest: jeśli podczas porodu nie ma żadnych niemiłych niespodzianek i z Dzieciem wszystko dobrze, to każda mama będzie chwalić szpital, w którym rodziła.
    A tu moje dane do tabelki
    Marta, Rzeszów, Córka Gabrysia, 23.08.2017 r.

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Panna nienormalna --> ja też czuję się jak staruszka starsze panie wyprzedzają mnie na spacerkach i nie są tak zdyszane jak ja :P Skarpetki to jeszcze jako tako zakładam ale wczoraj miałam kryzys przy zawiązywaniu butów... po męczarniach z pierwszym, drugiego już zawiązywał mi mój M!

Moje dane do tabelki Paulina, Pila, syn Tomasz, termin 20. 08. A czy tez macie spadek energii? Ja ostatnio ciagle bym spala a nawet najmniejsza aktywnosc mnie wykancza. Co do przekrecania w nocy to tez juz coraz ciezej. Dzis tak bolal mnie brzuch ze mialam wrazenie ze ktos mi ponadrywal miesnie. I takie samo wrazenie mam jak dluzej pochodze.
    Ja takze witam nowe mamy :-).

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Kurde, jutro nie będzie mojej pani lekarz, a ja mam wrażenie, że chyba jakieś skurcze mnie łapią. Dzisiaj byłam na badaniach, na czczo oczywiście i jak wracałam złapało mnie takie sekundowe kłucie w dole brzucha. Musiałam stanąć, skulić się i minęło. To było coś innego niż ruchy dziecka. Za dwa tygodnie mam następną wizytę, ale w razie gdyby coś się działo to zapiszą mnie do innego lekarza. Czy mogę sobie pójść od tak na ktg żeby sprawdzili czy nie ma skurczy? Jezu, za dwa tygodnie będzie już 37 tydzień, więc w każdej chwili będę mogła się spodziewać porodu. O bony, dopiero jak to piszę zaczyna to do mnie docierać! Dzisiaj wstawiam pierwsze pranie i jutro prasownie. Dzidzia się rusza więc wszystko ok?
    Byłam wczoraj u koleżanki, trochę daleki spacer i powiem, że też czułam ciągnięcie w brzuchu. Nie wiem czy się martwić czy nie. Wzięłam od niej trochę ciuszków więc chyba spokojnie nam starczy już to co mamy. Myślę, że wyjdą mi ze 4 prania. Prałyście raz czy dwa? Ja mam w pralne taką funkcję do prania dziecięcych ubrań, ale szczerze powiem, nie wiem jaką ma temperature. Nastawie ten program i po kłopocie.
    Jeszcze tylko znaleźć śrubki do łóżeczka i będzie można się ustawiać. A za dwa tygodnie zakupy

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    O, ile nowych mamusiek! Witam wszystkie
    Mam nadzieję, ze będziecie z nami pisały; kiedyś gdy Dżemik nawołała do ujawnienia, to kilka mam zniknęło równie szybko, jak się wtedy pojawiło

Agnes, trzymam mocno kciuki za Twoje dziewczynki, ażeby jeszcze choć kilka dni posiedziały w brzuszku!

Nat, Katarek Plus jest rozkręcany, zwykły Katarek nie Ja przy tamtej dwójce miałam Katarek, a teraz kupiłam jego ulepszoną wersję

A co do prania wózka, to ja, która tak wszystko lubi wyprać i wyprasować, to wózka (nowego ze sklepu) nie chechłałam. Z racji tego, że też rodziłam latem, to wózek wystawiłam na upalne słońce i wiatr Teraz też tak zrobię. Ale używany wózek, to bym uprała- nie ma bata!, nawet jak by mi ktoś ręczył, że niedawno to zrobił
    I rozumiem to uczucie: czyste, świeże i pachnące

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Kasiak_K Zobacz posta
    Maminka a Bepanthen to ten co do pupy czy jakiś specjalny jest???
    Tak, ten do pupy

Olga jest świetna . I ogólnie grzeczna. Mało co płacze jutro mamy wizytę położonej a raczej musimy na nią jechać. Eh . Mam nadzieję że malutka przybiera na kp. To ktora do nas dołącza

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Jejku od wczoraj jakiś wysyp wpisów nastąpił. Cieszę się, że tyle nowych Mamusiek oprócz mnie dołączyło. Bałam się, że będę jedyna tak późno
    Nat ja też patrzę na to, która tak długo ze mną będzie czekać na swoje szczęście. Mam nadzieję, że wytrzymamy jak najdłużej, żeby dla naszych Maluszków było jak najlepiej. Ale ja to czasami mam takie uczucie jakby Mała chciała już wyskoczyć – tłumaczę sobie, że to główką tak napiera w dół i przez to takie odczucia. Dzisiaj na wizycie wszystko się okaże.
    Dziewczyny jeśli chodzi o pranie ubranek to ja prałam raz. Ale z racji tego, że mam właściwie wszystko od siostry i bratowej męża to namoczyłam je na noc w proszku dla dzieci z odrobiną odplamiacza i na drugi dzień pranie w proszku dla dzieci z podwójnym płukaniem. Ubranka naprawdę wyglądają jak prosto ze sklepu. Wózek mam nowy i nie prałam, tylko tak jak niektóre z Was wietrzyłam. Właściwie do wietrzy się cały czas bo to był nasz pierwszy zakup dla dziecka i kupiliśmy go właśnie w Dzień Dziecka
    Panna nienormalna – chyba już odliczasz dni do cc??? Ja to już bym wytrzymać nie mogła jakbym miała świadomość, że to tak blisko
    Cajafuerte nie strasz, że masz takie skurcze bo mi bliżej do Twojego terminu więc mam nadzieję, że to jeszcze nie nasz czas. Niech sobie Dzieciaczki jeszcze grzecznie siedzą w brzuszku.
    Anulka a podpowiesz jak ubierasz Malutką patrząc na pogodę?
    Ciekawe jak Agnes. Może odezwie się coś wieczorem to będziemy wiedziały co u niej i dziewczynek. Trzymam kciuki, żeby jeszcze troszkę wytrzymały.
    Tyle dzisiaj i wczoraj napisałyście wszystkie Mamusie, że chyba nie sposób zapamiętać wszystkie wpisy i się do nich odnieść

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów