Strona 667 z 724
Pokaż wyniki od 6,661 do 6,670 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Polecam Hafija.pl - blog zawierający informacje na temat karmienia piersią pisany zgodnie z najnowszymi badaniami na ten temat. Jeśli spodobała Wam się Mataja to też powinno okazać się pomocne

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Starym i Nowym Dziewczynom
    Ale się rozpisałyście Już sama nie pamiętam kto o czym pisała.

Agnes powodzenia

Ja po wizycie, jak to gin powiedział, szyjka symboliczna, ma z 0,5cm, ale twarda i zamknieta, podobno już za mocno nie potrzba bo mały trzyma się na głowie. Mały wcale nie taki mały, dwa tyg temu ważył 2600 a teraz prawie 3200. Dziwne tylko, że w pomiarach wyszedł mu brzuszek jak na 39tc. do tej pory wszystkie pomiary były mniej więcej na tym samym etapie a tu taki psikus. Kazał się nie martwic, że to taka uroda, ale dziwne, że tak w ciągu dwóch tyg podgonil obwodem brzuszka do przodu. Do końca tyg luteina a potem czekam na rozwój wydarzeń.

Blogi Mataja i Hafija są przeze mnie podczytywane regularnie.

Co do nocy to u mnie tez masakra, śpię źle i krótko, o 4 rano jestem po pierwszym śniadanku, dzisiaj od 4 leżałam w salonie na leżaku plażowym, jego wyprofilowanie mi pasuje, jeszcze trochę i chyba zacznę na nim spać :P

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ja nie prałam gondoli ale mam prześcieradło do wózka kupione

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamy
    Widzę warto było pogonić was trochę hehe cieszę się, że tyle Was przybyło

No i cieszę się, że wizja przejścia na forum Wam się podoba, dziś usiądę i się tym zajmę.

Co do wózka - z racji tego, że mamy używany to prałam wszystko prócz materaca (niestety gąbka w środku jest wszyta i boję się, że coś się z nią stanie w pralce) ale i tak mam prześcieradła albo pieluszki flanelowe do środka. Wózek wolałam odświeżyć jednak, tylko daszek z gondoli prałam ręcznie bo ma te plastikowe usztywnienia i nie chciałam żeby się połamały w pralce. Ale reszta weszła bez wyjątku. Później potraktowałam żelazkiem bo się pogniotło trochę i wózek wygląda jak nowy.

Anulka super, że już jesteście w domu nie mogę się doczekać mojego bąbelka.

Agnes trzymam kciuki choć za te parę dni :* będzie dobrze :*

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ojej ile nowych Mam :-))))))))) Witam wszystkie :-)
    Słyszałam, że na poranione sutki fajnie sprawdzają się nakładki (choćby najtańsze z Canpol), moja koleżanka po cc miała duże problemy z karmieniem, nie miała pokarmu do tego płaskie sutki, pomogły dopiero nakładki, jej córeczka od razu załapała, zaczęła dobrze ssać i mleczko też się pojawiło w odpowiedniej ilości ;-)

Ja piorę wszystko co się da, uważam że warto przeprac co się da, bo zawsze jest czystsze, świeższe i ładnie pachnie, Elementy wózka wyprałam w wannie ręcznie, została mi jeszcze torba do przpełukania. To czego nie da się sciągnąć potraktuje chyba urządzeniem parowym, no chyba, że nie przyjdzie samo z piwnicy :P Wózek mam nowy, ale wydawało mi się, że po prostu śmierdzi. Materacyki do wózka, łożka etc wietrze na słońcu, a pokrowce prałam.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Agnes ja też trzymam mocno kciuki!

Ashanti ja materacyk w gondolce mam kokos obleczony bawełnianą poszewką, która jest zaszyta....Więc nie prałam tego...jedynie co to wziełam żelazko i przeprasowałam materacyk w całości.Środek gondoli potraktowałam parą z żelazka..

Niunia jakoś wytrzymamy do naszych wizyt Bardzo jestem ciekawa jak tam Mój Mały Wielkoludek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ApsikJ

O mnie
    Jestem w ciąży
    Agnes Trzymam mocno kciuki.

Ja mam zaraz wizytę, trochę się boję, w 35 tygodniu po usg lekarz powiedział, że wszystko OK, ale głowka jest większa, rozmiar na 38 tydzień, a do tego łożysko już ma III stopień dojrzałości. Przepływy OK, biegam na KTG co 2 - 3 dni, martwię się tą główką, całe szczęście nie ma cech wodogłowia, ale dlaczego jest taka duża????

Dżemik czy mogę prosić o dopisanie do tabelki?

Junior Member
    HappyMami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-23 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie!
    Ośmielona wpisami nowych członkiń forum zdecydowałam się dołączyć do Was Znam Was dość dobrze, gdyż czytam Was codziennie (nawet po kilka razy ). A coś o mnie? Mieszkam na podkarpaciu, mam zamiar rodzić w Rzeszowie. Może któraś z Was również? Nasza Gabrysia planowo ma pojawić się 23.08.2017 r. (zatem zaczynam dziś chyba 9 miesiąc ) i choć pełna obaw czy podołam wychowaniu pierwszego Dzidziusia czekam na moment kiedy już ją zobaczymy, przytulimy i będziemy mieli pewność, że wszystko z nią w porządku.

Mam nadzieję, że dacie możliwość i mnie uczestniczenia w nowym, prywatnym forum.
    Pozdrawiam serdecznie i mocno trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania!

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Maminka, no popatrz czyli moja mama miała rację, tyle że nie potrafiła nazwać tych swoich opinii muszę poczytać i jej sprzedać ta wiedzę, żeby już wiedziała co i dlaczego

Ile nowych mam! Dżemik, Ty to umiesz zmusić człowieka do ujawnienia

Moja mama poleca na brodawki maltan w maści.

Ja nie piorę nic z wózka, kupiłam prześcieradło, to tylko je wyprałam, resztę to mi się wydaje przesada, poza tym już mi się nie chce;p

Agnes, jeszcze trochę i zobaczysz swoje dziewczynki, bliźniaki przychodzą wcześniej na świat, na pewno są już gotowe i wszystko będzie dobrze

Burzujka, no ja też tak twierdzę z tym sprzątaniem, chociaż jestem ciekawa ile to w ogóle kosztuje, np tak raz w tygodniu na 5-6 godzin. Muszę zrobić "riserdż"

A ja dziś dowiedziałam się o planach mojej mamy, że ja rodzę w czwartek, a ona już w sobotę będzie u mnie w chacie, męża gonić do sprzątania także mój S. się ucieszy, zwłaszcza że będzie na kacu po pępkowym

U mnie w nocy nadszedł etap budzenia męża by mi się pomógł przewrócić na drugi bok... czuje się jak staruszka! No i jeszcze ubiera mi rano na śpiąco skarpetki, jak idzie do pracy, ehh.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów