Strona 666 z 723
Pokaż wyniki od 6,651 do 6,660 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Ja mam straszna noc, udalo mi sie usnac na 2h i od 2w nocy mam regularne skurcze. I to na maxa bolesne. Dostalam juz 3zastrzyki z nospy i czopki i nic. Jak do rana nie minie do cc zrobia ale woleli by podac jeszcze jutro druga dawke sterydow na pluca. Moze jeszcze wytrzymam te pare dni. Oby:-(

2. dzieckozakupy.pl
    Agnes91 trzymamy kciuki, na pewno bedzie dobrze :-) musi byc ! :-)

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Z tymi lekarzami na NFZ to jest taki problem, że nie ma usg w gabinetach. A ja to chyba bym nie wytrzymała, żeby nie móc podejrzeć czy się rusza i czy wszystko jest ok.
    Nat85 a Ty nie zaczynasz 35 tygodnia już??? Widzę, że masz takie same obawy jak ja – że nie zdążę ogarnąć w domu wszystkiego. I mam termin dzień po Tobie.
    Jeśli chodzi o te aspiratory do noska to mogę jedynie powiedzieć, że u mnie siostra używa tego, który poleca Maminka i też bardzo go sobie chwali – w taki się zaopatrzyłam.
    Anulka jak fajnie, że masz już córeczkę przy sobie! I najważniejsze, że już jesteście w domu – bo wiadomo, że w domu najlepiej. Wypróbuj coś na te sutki to później w razie potrzeby podpowiesz co działa
    Agnes, życzę Ci żebyś wytrzymała jeszcze te parę dni (oby jak najdłużej). Jesteś pod fachową opieką więc będzie dobrze! Głowa do góry! Trzymam kciuki!
    Dzisiaj wieczorem wizyta. Mam nadzieję, że wszystko ok. Ciekawa jestem jak szyjka, bo ja chyba tak z natury mam krótką. Od początku ciąży cały czas 3 cm.

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Maminka a Bepanthen to ten co do pupy czy jakiś specjalny jest???

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie
    Agnes91 trzymam kciuki,
    Ilusive co tam u ciebie jak sie czujesz po lekach, i czy już miałas ponowne badania, mi swędzenia z nóg ustąpiły ale nadalbpo kazdej tabletce mam ból żołądka , mdłości i zawroty głowy.
    A co do indukcji porodu to ja zdecydowanie przeciw mam 4 dzieci z czego 1 tylko urodziło się w 100% naturalnie i ten porod wspominam naprawdę z przyjemnoscia i ta corka prawie nie choruje obecnie ma 6 lat i nigdy nie potrzebowała antybiotyku. Inne porody musiałby być wywaływane z roznych powodów ostatni w 36 tyg z powodu cholestazy i ta córeczka wiecznie choruje bardzo podatna na infekcje ale pozatym rozwija sie super jest bardzo bystra i madra ma 4 lata zna większosc liter dodaje do 10 ale moze przez starsze dzieci . Z doświadczenia mam duze porównanie przy indukowanych porodach bardzo bolało mimo ze nie trwały dlugo w racji ze to nie pierwszy . A przy naturalnym bóle mialam jak przy miesiączce jak dotarłam do szpitala to miałam 7 rozwarcia a pierwsze skórcze pojawiły się godzinę wcześniej . Na izbie mnie zbadali i szybko do sali porodowej jak weszłam to mówię dajcie mi przeciw bólowe zawczasu a oni kobieto masz juz 9 rozwarcia ty rodzisz w tym momencie odeszly mi wody i po 15 minurtach parcia Basia byla na swiecie. Zadnego ciecia krocza nic po 4 godz pomagalam kobietom po cieciach cesarskich a tobpodac dziecko albo rzeczy. Gdyby kazda kobieta,tak rodzila to nikt nie bal by sie porodów.
    W tej ciazy mam znowu cholestaze wiec pewniecporod naturalny nie wchodzi w gre do tego jestem w 34 tyg a mala caly czas glowa do gory

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Agnes trzymam kciuki! Bedzie wszystko dobrze zobaczysz moja koleżanka wczoraj urodziła w 35 tygodniu 2900g i 50cm duży dzidzuś ale nic wiecej nie wiem jak sie maja. Anulka położna też mówiła na szkole rodzenia że bepanthen ta maść do pupy najlepsza na poranione sutki i nie trzeba zmywać do karmienia. Co do prywatnego forum ja tez jestem jak najbardziej za a powiedzcie mi czy wasze dzieciaki tez sa jakies leniwe? Od wczoraj wieczora moze raz sie poruszyła:/ juz sie zaczynam bac...
    Ostatnio edytowane przez Golka1333 ; 18-07-17 o 07:51

Junior Member
    mamika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Hej Zachęcona przez inne milczące do tej pory przyszłe mamusie również postanowiłam się do Was odezwać Jestem z Wami od kilku miesięcy ale mam trudności z uzewnętrznianiem się na forum. Postaram się to zmienić To moja pierwsza ciąża i zbliżający się poród trochę zaczyna mnie przerażać. W sumie to nie tylko poród bo choć moje wykształcenie ściśle wiąże się z maluchami wolałabym dostać instrukcję obsługi do tego konkretnego egzemplarza:P mam 27 lat, a nasza ciąża zapewniała nam co jakiś czas atrakcje z fajerwerkami... Trochę się staraliśmy i ciąża była zagrożona od poczatku, poźniej tragedia rodzinna i plamienia, a w 27 tygodniu zabieg pod narkozą w związku z rosnącą ciągle ogromną torbielą w przedsionku pochwy... przy końcówce wszystko wydaje się być już dobrze i niedługo zobaczymy naszego synka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Agnes, dasz radę. Najważniejsze, że z dziewczynkami wszystko dobrze i że jesteś pod fachową opieką.
    Witam nowe mamy robi się nas coraz więcej, ale z tego co widzę nie ma nikogo z mojej okolicy, a szkoda...
    Coraz więcej obaw sie pojawia. Moją największą obawą w tej chwili jest to czy dotrwam do terminu. Jak już muszę mieć cc to wolałabym na spokojnie... Niestety dopiero w sobotę poznam termin.

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe mamy

Anulka u mnie na szkole rodzenia położna też właśnie mówiła, żeby swoim mlekiem smarować przed i po karmieniu. Dodatkowo, że lepiej założyć sobie nakładki silikonowe i podleczyć sutki, zamiast zwiększać rany. Polecała nakładki z Avetu i chyba NUKa.

Agnes91 trzymam kciuki za Was, żebyście jeszcze wytrzymały klika dni

nati85 co do aspiratora to też kupiłam Katarek Plus, po samych pozytywnych opiniach wśród znajomych.

Ja miałam wczoraj wizytę i moja „kruszynka” ma już 3400g co chyba sprawia że jest największa w naszym towarzystwie. Dobrze że mam więcej ciuszków 62
    Dodatkowo okazało się, że objawy które brałam za przepowiednie wcześniejszego porodu są objawami typowe dla ostatniego miesiąca ciąży. Mała jest już nisko i blisko nastawiania główki w kanał rodny ale póki co spokojnie jeszcze to nie jej czas Dzięki panice, że chyba czas porodu się zbliża, w zeszłym tygodniu wszystko przygotowałam więc teraz mogę wypoczywać korzystając z ładnej pogody i spokojnie czekać na godzinę „0”.

Wczoraj też odebrałam wreszcie wózek i fotelik.. dzisiaj muszę tylko poprać to co się da Mam pytanie czy prałyście materacyk i wnętrze gondoli? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji czy można to prać w pralce. Pokrowiec i wkładkę z fotelika mogę prać, choć i tak boję się że w trakcie prania się jakoś odkształci :/

A i też jestem za prywatnym forum

wow ile mamusiek dolaczylo fajnie witajcie
    Agnes trzymamy mocno kciuki bedzie dobrze i na pewno nie dlugo juz bedzie po
    Tusziba ja mam pozno dopiero 19,20 wiec poznawo;(
    Anulka super ze juz w domku jestescie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów