Strona 664 z 724
Pokaż wyniki od 6,631 do 6,640 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Dziewczyny to moja pierwsza ciąża, mam nadzieję, że urodzę w terminie i że wszytko będzie dobrze. Niby dla Dzidziusia mam już prawie wszytsko (z ważniejszych rzeczy brakuje mi już tylko jakiegoś dobrego termometru), ale jeszcze tyle rzeczy chciałabym w domu ogarnąć i boję się czy ze wszytslkim zdążymy. Tak jak pisałam mąż stracił pracę, no ale na czarno i tak non stop gdzieś pracuje, więc czasu non stop brakuje. A teraz stara się o pracę, taką żeby była umowa więc z jednej strony cieszymy się, że może coś z tego na dniach będzie, a z drugiej strony wiemy, że jeśli teraz zacznie pracę to "w tych najważniejszych momentach" może go z nami nie być - no bo przecież nie powie tyle co po przyjęciu że potrzeba mu wolnego. A żyć z czegos trzeba więc nie ma co ukrywać, że ta praca jest dla nas teraz ważna.
    Ja jutro kończę 34 tydzień i mam wieczorem wizytę u ginekologa Teraz już chodzę co 2 tygodnie. A dopiero na ostatniej wizycie w 32 tygodniu dowiedzieliśmy się, że chyba będzie dziewczynka Wcześniej nie chciała się pokazać więc długo się naczekaliśmy Ale jak to mówi mój lekarz w przypadku dziewczynek nigdy nic nie wiadomo - bo może coś się podwinęło, albo pępowina zasloniła. Tak czy inaczej płeć dla nas nie ma znaczenai - chcemy tylko żeby dzidziuś był zdrowy i silny. A w domu i tak mamy wszystko uniwersalne przygotowane bo chcemy mieć więcej dzieci więc kupowaliśmy, żeby było na przyszłość. Ostatnio tylko dwa ubranka kupiłam typowo dla dziewczynki. A tak w ogóle ubranek to mam mnóstwo bo dostałam od siostry i bratowej męża - co śmieszne obie mają chłopców wybrałam od nich tylko same te uniwersalne a i tak wyszło tego mnóstwo - do rozmiaru 68 to mam chyba wszystko
    Nawet nie wiecie w jakim napięciu wchodzę tutaj codziennie sprawdzić, czy któraś z Was juz przypadkiem nie urodziła

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Witaj Kasia skad jesteś? marzy mi sie, zeby dołączyl tu ktoś z okolic Krakowa, bo ciągle zastanawiam się, w którym szpitalu rodzić. obstawiamm sie miedzy dwoma i nie wiem..
    Dziewczyny martwi mnie mysl, ze ostatnie usg mialam w 30 tc. Czy w poprzednich ciazach robiono Wam usg w szpitalu przed porodem?? No bo skad lekarze mogą wiedzieć czy mała np nie okreciła sie pepowina.. Chyba coraz bardziej histeryzuje.. coraz wiekszy niepokój we mnie narasta... Licząc od OM dzisiaj zaczynamy 37 tydzien.

Dzemik ja tez jestem za odnosnie prywatnego forum. to swietna sprawa na przyszłość dla takich niedoświadczonych mam jak ja. Niedługo urodzimy i wtedy dopiero sie zaczna pytania odnosnie wszystkiego chyba.. przed nami laktacja, potówki i wiele wiecej Miło bedzie wymieniac się doswiadczeniami i radzić w potrzebie

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Sylwka znajoma kuzynki urodziła parę dni temu a miała termin mniej wiecej jak ja czyli na 8.08 i rodziła na Ujastku...chwali sobie..choć ja w sumie nie dopytuje jak tam po pierwsze rodze w Wadowicach a po drugie kuzynka na wczasach i nie chce jej zadreczac żeby dopytywala co i jak...kuzynka też tam rodziła ale 4 lata temu więc trochę czasu minęło...

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    cholera teraz sobie zdalam sprawe, ze liczac od rozpoczetych tygodni (tak robie cala ciaze) to juz 38 tydzien. Termin z OM mam na 6 sierpnia, z USG kilka dni wczesniej. Śmieszne to co sie ze mna dzieje. w zeszlym tygodniu mialam ostatni egzmin na uczelni (studiuje zaocznie). 2 tygodnie sie uczylam, bo za cholere nie chciało mi nic wejsc do głowy. A naprawde mialam motywacje: ostatni egzamin, spokój od nauki po porodzie. Zdałam, ale sam fakt, ze tyle mnie to kosztowało był przerażający. Nie dość, ze jakas taka zakrecona jestem to jeszcze przychodzi coraz wiekszy strach o to czy wszystko bedzie dobrze..
    Aporopo "szwagierki", bo pisałyscie, ze zamiast pocieszac i pozytywnie nastrajac to jeszcze straszy.. Ja mam chyba za duzo takich osób wokół. Na uczelni pełno kolezanek, które opowiadaja o swoich przezyciach porodowych, moja mama, która co chwile pyta jak sie czuje. Nawet ciotka. Ta to juz przeszła sama siebie. Ma 3 dzieci (najmlodsze 6 lat) i "zazdrości" mi, ze to pierwszy poród, bo człowiek jeszcze nie wie co go czeka. Ona najgorzej wspomina ostatni. Choc do szpitala jechala jeszcze bez bólu to i tak przebeczała całą drogę, bo wiedziała co za chwile ją czeka...... !!!

Witam stare i nowe Mamy
    Również jestem za prywatnym forum

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Na Ujastku bylam na dniach otwartych i bardzo mi sie tam spodobało (jesli w ogóle szpital moze sie podobac ) Wiem tylko, ze czasem z miejscem jest trudno, bo duzo chętnych. Wiele kolezanek tam rodzilo i nie było takiej, która by nie polecała. Najblizej mam do Suchej, ale tam tylko w ostateczności pojade, bo wiele niepochlebnych opinii słyszałam.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzemik dzieki za linka!
    Rzeczowy artykul napisany specjalnie dla mnie bo ja z tych wariatek co by juz rodzily od 37tc...
    Panna, nas tez w sumie nie stac... ale wlasnie, przyjdzie drugie dziecko, oboje zalatani w pracy to wole sobie ciucha nie kupic a dac komus za posprzatanie mojego syfu
    Kasia chodzisz do lekarza prywatnie czy na nfz?
    Powodzenia dla Twojego meza by znalazl prace bo jednak pieniadze sa niestety wazne.
    U nas tez prawdopodobnie akurat maz bedzie mial duzo pracy... maja jakoes nagrania ustawione na sierpien i cale djie go nie bedzie... teraz siedzi w domu i pracuje zdalnie i jak na zlosc w sierpniu tak nie bedzie no ale trzeba bedzie sobie jakos radzic i tyle jak to moj maz czasem chce mi na zlosc zrobic to mi mowi: chcialas, to teraz nie marudz!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja w razie czego tez dopisuje sie do prywatnego forum. Zawsze lepiej czlowiekowi jak moze o cos zapytac albo dostanie jakas rade :-) a po porodzie zwlaszcza jezeli to pierwsze dziecko jest masa pytan zapewne. Ja dzis skonczylam 35 tydzien i normalnie wariuje bo maly tak sie kreci na samym dole i jakby sie pcha ze az mnie wszystko boli na dole i zastanawiam sie czy to normalne czy jakis zwiastun porodu ? :-( Chcialabym wytrzymac jeszcze dwa tygodnie a tu takie rzeczy sie zaczynaja dziac.

Witaj Kasia
    Ja rowniez jestem za prywatnym forum mysle ze to sie sprawdzi mozna by chociazby wstawiac jakies fotki a tak na ogolnym to kazdy ma dostep wiec wiecie
    Hmm co do tego artykulu to bardzo trafny ja tez z tych co juz by najchetniej tu i teraz urodziily a tak to dalo mi do myslenia
    Tusziba to w srode wizytujemy na ktora masz?a wlasnie ciekawe czy Anulka juz wyszli nic nie pisze

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    tusziba i niunia ja tez mam wizyte w środe- rano o 9. Juz ostatnią. na szczescie chyba
    Odebrałam wyniki prób watrobowych, moczu, morfologie i na szczescie wszystko w normie.
    paula ja tez tak mialam. Dopiero tak od 3 dni mala jest spokojniejsza. A wczesniej jak nie w zebra, to w pecherz. Mąz sie cieszyl, bo w koncu mógł prawdziwe kopniaki małej zobaczyć
    Ostatnio edytowane przez sylwka123 ; 17-07-17 o 19:46

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów