Strona 663 z 724
Pokaż wyniki od 6,621 do 6,630 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Burzujka widze ze Ty jestes bardzo zorganizowana, bo nie dosc ze masz chyba najmniej czasu to jeszcze masz wszystko dopiete na ostatni guzik super!
    Ja mam dośc dużego kundelka ale na polu, ktory niestety dzieci nie lubi. Ale mysle ze zaakceptuje nowego czlonka rodziny
    Śniło mi sie dzisiaj ze urodzilam blizniaki w domu i karmilam je piersia. I to nawet nie bylam nigdzie w szpitalu pozniej

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam problem. Odebrałam dziś wyniki moczu, glukoza wyszła mi ponad normę, bo mam aż 50 mg/dl. Czy to znaczy że grozi mi cukrzyca ciążowa? Bo wizytę mam dopiero w czwartek i trochę się zestresowałam.

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie

Junior Member
    Kasiak_K

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz

Smile

Niestety dopiero dzisiejsza konkretna wiadomość, że być może przeniesiecie się na prywatne forum popchnęła mnie do tego, żeby do Was dołączyć. Załuję, że nie zrobiłam tego wcześniej - chociaż czytam Was na bieżąco od kiedy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Mam na imię Kasia i we wrześniu skończę 28 lat. We wrześniu ubiegłego roku wyszłam za mąż, na koniec listopada stwierdziliśmy, że nie chcemy dłużej czekać (mimo, iż wiedzieliśmy, że mąż od nowego roku straci pracę), a w grudniu od razu udało mi się zajść w ciążę!!! Aż nie mogliśmy uwierzyć, że udało się od razu jak postanowiliśmy. Ciążę przechodzę naprawdę super. Zdarzyło się kilka małych epizodów, ale jakoś sobie z nimi radziliśmy. Tak często korzystałam z Waszych porad, że mam wrażenie czasami jakbym była z Wami od początku. Przepraszam, że wcześniej się nie ujawniłam. Mam nadzieję, że mimo to przyjmiecie mnie do swojego grona. Niestety dopiero ogarniam co jak tutaj działa więc dajcie mi chwilę na rozruszanie się Trzymam za Was wszystkie kciuki i ciekawa jestem, która będzia następna
    A Anulce oczywiście gratuluję

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Witam,

Co do psów to mam 2kg Yorka, który nie akceptuje dzieci ani obcych osób :-) słyszałam, tak jak któraś z Was już to opisała, że duże znaczenie (w przypadku małych "agresywnych" ras) ma wcześniejsze wprowadzenie dziecka do domku, a piesio żeby został później wprowadzony. Trochę się obawiam o reakcję mojej suni, ale mam nadzieję, że nie rzuci się Malutkiej do gardła :-) też postaram się o to żeby wcześniej sunia powąchała ciuszki ze szpitala i się najpierw trochę oswoiła z jej zapachem.. a później powolutku będziemy je zbliżać do siebie, nie zaniedbując przy tym suni, żeby nie czuła się odrzucona - prawie jak z rodzeństwem :-) Jakoś to będzie :-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Motka Zobacz posta
    Burzujka widze ze Ty jestes bardzo zorganizowana, bo nie dosc ze masz chyba najmniej czasu to jeszcze masz wszystko dopiete na ostatni guzik super!
    Ja mam dośc dużego kundelka ale na polu, ktory niestety dzieci nie lubi. Ale mysle ze zaakceptuje nowego czlonka rodziny
    Śniło mi sie dzisiaj ze urodzilam blizniaki w domu i karmilam je piersia. I to nawet nie bylam nigdzie w szpitalu pozniej
    Haha nie nazwalabym siebie dobrze zorganizowana... ale dziekuje niestety cos kosztem czegos... Byscie zobaczyly moje mieszkanie... ile mam kurzu, gary nie pozmywane, lazienka brudna... i do tego nieprzecietny balagan. Szczegolnie teraz jak jestem na etapie pakowania torby szpitalnej...! Przestaje mnie dziwic, ze tak czesto znajomi sobie wynajmuja kogos do sprzatania...

Dzemik, wrzuc prosze ten artykul co tam na tamtym innym forum wrzucilas, chetnie poczytam
    No i odnosnie forum zamknietego, oczywiscie jestem ZA

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Aaah no i witaj Kasiu! Dobrze, ze sie w koncu odezwalas

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    https://mataja.pl/2014/05/pospiech-w...zynic-roznice/

Jak dla mnie dość konkretny artykuł, spojrzałam na inne tytuły na tej stronie i mam zamiar poczytać więcej.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasiak_K Zobacz posta
    Mam na imię Kasia i we wrześniu skończę 28 lat.
    Część Kasia! Też we wrześniu kończę 28 lat

Dziewczyny dzisiaj na wizycie wyszło, że mam miękką i skróconą szyjkę. Podobno wchodzi opuszek palca. Na wizycie dwa, czy trzy tygodnie temu jeszcze była twarda i długa. Gin stwierdziła, że to najwyższy czas by szyjka zaczęła dojrzewać, więc się cieszę. Dodatkowo 2 dni temu na papierze zobaczyłam taką gęstą kulkę i zastanawiam się czy to nie kawałek tego słynnego "czopu" (zapomniałam spytać gin czy to mogło być to). Kurde dopiero zaczyna do mnie docierać, że to już lada moment

Ja też chętnie dołączę do tego zamkniętego forum

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    https://mataja.pl/2014/05/pospiech-w...zynic-roznice/

Jak dla mnie dość konkretny artykuł, spojrzałam na inne tytuły na tej stronie i mam zamiar poczytać więcej.
    Bardzo fajny ten blog, już jakiś czas śledzę, właśnie za wartościowe treści

Witam nową mamę

Burzujka, ja już mężowi powiedziałam, że będzie drugie dziecko, a potem ja wrócę do pracy to chce Panią do sprzątania, żeby raz w tygodniu przyszła ja mam 200m kw i teraz w ciąży to faktycznie ciężko, jedno zrobisz, to już drugie brudne... mąż się stara Ale no nie da rady być w pracy i jednocześnie sprzątać w domu. Także popieram szukanie pomocy, chociaż nas jeszcze nie stać :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów