Strona 661 z 724
Pokaż wyniki od 6,601 do 6,610 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Ja mam dość często te bóle okresowe. Najbardziej boli mnie rano i wieczorem. Zobaczymy ile jeszcze wytrzymam. W sobotę mam wizytę i dostanę skierowanie na cc. O ile dotrwam do soboty, bo z tymi bólami jak mnie łapie to aż sie słabo robi... Buuu. Dziś mam 37+1 tc, więc nic się nie stanie, jak zacznie się szybciej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Agnes, co to za szwagierka, która zamiast dodawać otuchy, to Cię straszy... :/
    Każ jej spadać
    Ja miałam takie bóle ok. 10 tygodni 1 ciąży i z 6-7 tyg. 2 ciąży, a rodziłam terminowo w sumie, więc nic tu nie jest przesądzone

O mnie
    kirka, podobno intensywne sprzątanie działa bardziej tak, że dolegliwości sie nasilają, schody niekoniecznie, jeśli przed ciążą i całą ciążę z nich intensywnie korzystasz
    Ja mam dwupoziomowe mieszkanie i latam z góry na dół po kilkadziesiąt razy dziennie, to chyba już dawno powinnam urodzić

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    No wlasnie dziewczyny za szybko z tymi schodami zaczelyscie :-),ja miałam mało aktywna ciążę ze względu na zagrożenie, a później to już straciłam formę,a w bloku winda :-) przy 3 piętrze mam straszna zadyszke, ale za to sprzątanie cały czas uskuteczniam,mąż nie ma dla mnie litości, wczoraj była kłótnia o mycie wanny, on zapracowany ale tak jak pisałam mi z niektórymi rzeczami coraz trudniej. No cóż pozostaje jeszcze duże seksu i ewentualnie przejażdżka na motorze :-) Po nadrobienia zaległości na forum jeszcze się zdrzemnelam no i oczywiście poród mi się śnił hehe

O mnie
    kirka, ja myślę, ze jak ciąża jest silna i szyjka mocno trzyma to można wyczyniać cuda-wianki i na rzęsach stawać, a i tak urodzić w terminie albo i po
    Ja raczej wszystko robię, choć z umiarem a i mąż mi pomaga w czym może i kiedy może, ale tak to i córkę noszę na rękach i coś przesunę jeśli muszę (na ugiętych kolanach oczywiście), seks uprawiam regularnie, spacery wielodystansowe uskuteczniam przy mojej dwójce, nawet na męża rowerku treningowym ćwiczyłam.
    Po prostu sobie poczekam spokojnie na godzinę 0

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Maminka "0" nie jest zła, obyśmy tylko nie musiały za dużo przechodzić, wywoływać albo na cesarskie się szykować gdyby nasze maluchy nie chciały się rozstać z ciasnota i cieplota :-)

maminka3 dokladnie tak jak piszesz zejak szyjka mocno trzyma to nic a nic nie przyspieszy ani schody nic nie dadza ani sprzatanie itd,trzeba poprostu sie uzbroic w cierpliwosc i czekac
    dziewczynki ma ktoras wizyte w tym tygodniu?ja mam w srode zobaczymy jak moja szyjka czy nadal sie skraca czy sie uspokoilaa dziewczynki mam pytanie moze slyszalyscie ze np jak jest bardzo krotka juz szyjka a ma sie planowane cc to lekarz przyspiesza cc zeby nie doszlo do rozpoczecia porodu czy niestety trzeba czekac na akcje az sie sama zacznie??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    niunia, to chyba zależy od lekarza i od szpitala

W szpitalu, w którym ostatnio rodziłam i teraz też zamierzam, z cesarką czekają aż sie rozpocznie akcja porodowa, żeby nie ciąć na zimno.
    Gdy cięcie jest zaplanowane, to też nie robią wcześniej jeśli coś się dzieje, wyjątkiem jest tylko akcja porodowa: częste, regularne skurcze lub odejście wód płodowych.

Zapytaj o tę kwestię swojego lekarza, jeśli pracuje w szpitalu, w którym chcesz rodzić albo bezpośrednio przejść sie na oddział tego szpitala i tam zapytać położnych Moim zdaniem ktoś udzieli Tobie najwiarygodniejszej odpowiedzi

maminka3 wlasnie w srode dopytam lekarza jak to jest bo rodze tam gdzie on pracuje ale porpstu z ciekawosci zapytalam ze moze wiecie jak to jest

O mnie
    Chociaż wydaje mi się, że jak ktoś ma zaplanowaną cesarkę i nie na życzenie, tylko ze wzgledów zdrowotnych, to nie powinni tak na ostatnią chwile czekać (albo, nie daj Boże na spadki tętna dziecka).
    Gdy ostatnio czekałam na patologii na poród, to przyjechała dziewczyna , która miała zaplanowaną cesarkę ze wzgledu na kręgosłup, ale tak szybko przebiegła akcja porodowa, że zanim się w nocy lekarze ogarnęli, to ona już dziecko tuliła Dobrze, że się skończyło happy endem, ale chyba nie bez kozery są te zaplanowane cesarki, jeśli są przeciwwskazania medyczne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów