Strona 660 z 724
Pokaż wyniki od 6,591 do 6,600 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Moje to ursopol, ale nie wiem w jakiej dawce... dostaje go 2 x dziennie w szpitalu. Dodatkowo dają mi hepatil i asmag

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Dzisiaj wszyscy wypoczywają bo cisza I bardzo dobrze! Ja spałam z 2 godzinki teraz, zerknełam co się dzieje i pewnie trzeba isć chwilke na polko

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tam nie wypoczywam tylko sie kursuje
    Po powrocie do domu prasowanie pieluch i ubranek i szykowanie torby szpitalnej...! Masakra

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja dziś po kolejnej trasie 400 km, 3 skurcze i spokój. Filip nawet spokojniejszy jest niż dotychczas. Później kawa u teściowej, 3 torby słoików i warzyw w gratisie
    Trochę się u mnie te objawy uspokoiły. Tzn w piątek miałam przez parę godzin silne skurcze, ale zasnęłam i minęły.

Do tego córka przez przypadek upuściła mój telefon (w etui) i drobniutki pajączek poszedł po całej szybce, aż opiłki szkła się kruszą. A za 3 mce koniec abonamentu, miałam nie przedłużać bo tel sprawny, lubię go, a tu będzie trzeba kombinować. Chociaż jak mam brać kolejny tel z abo i płacić, to wolę szybkę kupić w necie i wydam mniej a dalej będę mieć telefon który lubię.

Wiecie, że ja mam już wszystko na tip top postawione (prócz ubranej pościeli), ale materac się wietrzy, torby spakowane i zamknięte, ciuszki gotowe, kosmetyki i przybory także. Pozostaje tylko urodzić

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja dziś w IKEA byłam.. .parę rzeczy kupiłam...ale jak sie wymeczylam...hohohooo...ciężko już...mama dziś mi parę zdjęć porobiła z brzuszkiem....

Dziewczyny mnie szwagierka postraszyla ze jak zaczely jej sie skurcze bolesne jakby okresu dostala to urodzila tydzien pozniej. A ja takie mam od ok 3dni, w nocy to 10min do lazienki sie gramole przez te skurcze. Chyba w srode na wizycie poprosze juz lekarza o skierowanie do szpitala na wyznaczenie terminu cc. Myslicie ze to za wczesnie jak na wyznaczanie rozwiazania przy blizniakach? (Jutro koncze 35tc). Do tego cisnienie rozkurczowe ciagle mam powyzej 95 i spokojniejsza bym byla pod obserwacja w szpitalu

Agnes, ja już jestem drugi raz w szpitalu i jestem jak najbardziej za. Czuje się tu bezpieczniej mimo wszystkich niewygód. We wtorek powtórzą mi badania, mam nadzieje ze wyniki pozwolą mi dotrzymać do skończonego 37tc...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Agnes - różnie to bywa. Czynników, które są za to odpowiedzialne jest masa. Nie zawsze tak jest.

Oba moje porody były w terminie, zaczęły się same. Pierwsza ciąża - do końca jako tako nic się nie działo. W drugiej - 30 tc i szpital pod kroplówką bo brzuch się za bardzo stawiał. Regularne skurcze (bolesne), przez kilka godzin miałam cały miesiąc przed porodem. Np. 4-5 godzin z zegarkiem w ręku a nad ranem cisza. Synek urodził się dzień po terminie. Jak zaczęły mi się skurcze porodowe to w sumie siedziałam i nie reagowałam, bo już takie miałam. Dopiero jak w środku nocy mnie przeczyściło i skurcze się nasiliły, to wiedziałam, że to już to.

Teraz, macicę mam jeszcze bardziej obciążoną, trzeci poród przede mną, a takie objawy mam od ponad tygodnia. A u wieloródek wszystko zaczyna się szybciej. I można powiedzieć, że mam dwa rodzaje skurczy, bo bezbolesnego stawiania się macicy nie biorę pod uwagę, bo i takie mam. A mam i takie, które bolą i od takich zaczynały się moje poprzednie porody.

Więc siedzę na bombie. Dosłownie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Anulka gratulacje! Panna fajny termin, dla mnie sentymentalny bo ja też z 27.07 :-) jak Was tak poczytałam z tymi objawami to już się zaczęłam stresować... u mnie na razie cisza poza tym że już trudniej ze wszystkim. W tym tygodniu zapakuje już torbe. Co do aspiratora też zamówiłam katarek,byłam nastawiona,a położne jeszcze mnie utwierdzily, dziś kończę szkole rodzenia i karuzele która sama tworzę, jutro ostatni dzień do pracy no i już tylko mam nadzieję odpoczynek i wyczekiwane, chociaż też wolałabym wcześniej niż później,więc po 10 sierpnia będę dużo chodzić po schodach :-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja cala ciaze latam po schodach trzy pietra tam i z powrotem, ciekawe czy to sprawi, ze szybciej urodze
    Dzemik cos czuje, ze zamiast Panny, to Ty sie szybciej rozpakujesz
    Ja mam twardnienia brzucha bardso czesto i od jakoegos czasu okresowe bole (skurcze?) ale to sie zdarza max trzy razy dziennie...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów