Strona 659 z 723
Pokaż wyniki od 6,581 do 6,590 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Wczoraj miałam straszne bóle krocza, dodatkowo mnie tam strasznie ciągnęło, każdy krok, podniesienie nogi to było nie lada wyzwanie. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo przecież moja Mała leży miednicowo, więc główka nie wstawia się w kanał rodny.

2. dzieckozakupy.pl
    Moja ta co jest nizej tez lezy miednicowo i tak samo dzis mam jak opisujesz hmm

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Anulka Gratulacje !!! Dużo zdrówka dla pociechy a dla Ciebie jak najszybszego powrotu do formy

Ja mam skurcze coraz częściej i coraz bardziej intensywne. Teraz jak mnie dopadnie to muszę sobie usiąść. Dodatkowo cały czas czuję ucisk jakby mała główką już coraz bardziej przygotowywała się do wychodzenia. Zauważyłam że bardziej intensywne skurcze mam jak dużo chodzę, wczoraj na zakupach kilka razy mnie złapało a po powrocie do domu cały czas czułam jak mnie brzuch pobolewa. Zawsze po skurczach mała się rozpycha żeby dać mi do zrozumienia, że nie podoba jej się takie ściskanie
    Czekam do poniedziałku na wizytę, co by lekarz potwierdził moje podejrzenia (wcześniejszego porodu) albo uzmysłowił mi moje wyolbrzymianie na ten temat

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny czy Was tez boli krocze? W sensie mnie boli tak jakby ktos mnie tam skopal. Nie wiem czym to spowodowane jest:-/

Ja mam od ok 20 tc ból krocza, które jest związane z rozchodzeniem się spojenia. Lekarka kontroluje mi to na każdej wizycie (czasem podobno rozchodzi się za bardzo i jakiś tam zabieg trzeba mieć po porodzie - trzeba kontrolować czy pozostaje na poziomie rozejścia fizjologicznego). Szczególnie boli po długim chodzeniu i po wstaniu z łóżka rano. Czasem nawet cieżko mi założyć spodnie, czy majtki na stojąco Ale już się do tego przyzwyczaiłam

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dicentra - zbyt duże rozejście się spojenia to wskazanie do cc, nie powinno się rodzić naturalnie. Przy normalnym rozejściu po porodzie SN nie ma żadnych dolegliwości. Jeśli się pojawią po takim porodzie, znaczy że było ono za duże jednak.
    Ja się obawiam tego mojego.. Bo już kolejną ciążę mam ogromne problemy ze spojeniem i bólem. Po poprzednim porodzie jak ręką odjął, no ale jednak to kolejna ciąża i nie wiadomo jak będzie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Urszulsien, Agnes - po waszych opisach bólu krocza, powiedziałabym, że to boli spojenie łonowe. Też to miałam pod koniec drugiej ciąży i do przyjemnych dolegliwości to to nie należało :/ Wręcz najgorszemu wrogowi tego nie życzę...
    Tak, to może być wskazaniem do cc i dobrze że Dicentra ma to skontrolowane, ale samo usg ginekologiczne jest niewystarczające. Trzeba pójść do radiologa, aby dokładanie się temu przyjrzał, bo właśnie jak Dżemik wspomniała, skutki niedopatrzenia mogą być poważne po porodzie.
    Kiedyś zobaczyłam na wątku lipcówek, że jedna mama 4 ciążę miała rozwiązaną cc właśnie przez spojenie.
    Ostatnio edytowane przez maminka3 ; 15-07-17 o 11:23

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ilusive dostajesz juz ten lek na kwasy żółciowe bo mi ten proursan ko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Cdn komplernie nie służy czyję sie po nim fatalnie mam bóle brzucha, mdłości a ty jak się czujesz ?

Tak, dostaje go od wczoraj i dopiero. Trzecia tabletkę połknęłam. Na razie nic mi się nie dzieje, chyba za szybko żeby były skutki uboczne. Ciało swedzi jeszcze dalej wiec chyba trzeba poczekać pare dni na efekty. A Ciebie przestało swędzieć?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Tak nogi mniej swędza ale brzuch nadal i nogi ja miałam skutki uboczne juz po 1 tabletce a jak te twoje sie nazywaja moze te moje sa za mocne dla mnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów