Strona 657 z 724
Pokaż wyniki od 6,561 do 6,570 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Więc z OM to był 36t5d a z USG 37t.5d . Dzidzia nie jest uznana za wcześniaka. Cyca ładnie i mocno ciągnie. Już mnie boli przy karmieniu . Ma małego krwiaczka po porodzie ale lekarz mówił że tak się zdaza przy porodzie SN i się wchłonie. Ale wzięło mnie z zaskoczenia. Pisałam wam że takie mnie skurcze między nogami a jakby miednica lapaly. Myślę że to był pierwsZy znak że poród blisko. Jeszcze trochę i będZiemy mogły wymieniać się doświadczeniami z bobasksmi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ilusive nie rozumiem czemu nie chca ci dac tego leku mi gin odrazu przepisał prousan i widzę, że chyba działa bo mocz mam jasniejszy. Dzis rano pojechałam Poznania zrobic kwasy o 9 rano mi pobrali ale wynik będzie o 15 wiec wrocilam do domu mimo ze dojazd do Poznania zajmuje mi 45 minut to się dziś najeżdżę. U mnie w miejscowosci robia to badanie ale kasuja 130 zl i 2 tyg na wynik a w Poznaniu 58 zl i wynik w ten sam dzień

Anulka supera powiedz mi w pro famili jestes?jaka Twoja opinia?(jesli znajdziesz chwilke to odpisz)
    Pisala ktoras o kluciu ja mam to samo ze mnie kluje czasami caly dzien jest spokoj a czasami co chwile kluje wydaje mi sie ze jest to zwiazane z szyjka albo jakas infekcja sie przyczepilaw poniedzialek bede miec wyniki moczu wiec sie okaze

Cytat Zamieszczone przez Magdalena73 Zobacz posta
    Ilusive nie rozumiem czemu nie chca ci dac tego leku mi gin odrazu przepisał prousan i widzę, że chyba działa bo mocz mam jasniejszy. Dzis rano pojechałam Poznania zrobic kwasy o 9 rano mi pobrali ale wynik będzie o 15 wiec wrocilam do domu mimo ze dojazd do Poznania zajmuje mi 45 minut to się dziś najeżdżę. U mnie w miejscowosci robia to badanie ale kasuja 130 zl i 2 tyg na wynik a w Poznaniu 58 zl i wynik w ten sam dzień
    Mam już wynik kwasów, jest ich ponad 10, prawie 11 i lekarz mówi ze to tylko troszkę ponad normę. W końcu tez włączy mi dziś ursopol. Chciał mnie wypuścić do domu na 7 dni ale jak mu powuedzialsm ze nie mam gdzie zbadać tych kwasów u siebie i Że w szpitalu czyje się bezpieczniej to powiedział ze zostaje. Poza tum do końca na prawdę nie dużo mam o nigdy bum sobie nie darowała gdyby niuni sue cis stało. Wole być w szpitalu i mieć codziennie ktg i puls dziecka pod kontrolą.
    Co do moczu to właśnie mam taki ciemniejszy, stolec za to bardziej żółty niż zawsze i tez to zgłaszałam lekarzowi. Dzisiaj puściła mi sue krew z nosa

Magdalena daj znać koniecznie jak Twoje wyniki. A od kiedy bierzesz proursan i w jakiej dawcę?

Niunia tak w pro famili jestem. Oceniam cała opieka w skali 1-5 na 5 o każdej decyzji byłam informowana oraz mogłam wyrazić swoje zdanie. Miałam podane oxy oczywiście za moja zgodą. Pytali o znieczulenie czy sobie życzę. Zaraz jak malutka była na świecie to mi Ja dali i cały czas jest ze mną. Może z godz nie była przez ten cały czas. Jestem zadowolona z tego jak jestem ,,traktowana" mam swój pokój z łazienką. W całym szpitalu komfortowe warunki. Kiedyś w przyszłości jeżeli zdecyduje się na jeszcze jedno dziecko to z pewnością jedynym szpitalem w jakim będę chciała rodzic to pro familia

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ilusive ja prounal biorę od wtorku i lekarz mówił mi ze chwile trzeba poczekac az zacznie dzialac tylko ze po tym leku widze ze brzuch mnie boli i mam lekka biegunke jesli sie wzmożony to musze odstawic taki skutek uboczny tego leku ponoc nie kazdy go toleruje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ilusive wspolczuje Ci tych problemow... tak to czytam i kompletnie nie wiem z czym to sie je, ale podejrzewam, ze przyjemnie nie jest.

Panna, powodzenia dzis na sesji
    Dzis zrobilam sobie wolne i jutro tez nie jade wiec zostalo mi jeszcze 5 dni kursowych bo w czwartek konczymy. Na szczescie! Dzis dloni tak nie uzywam a jest gorzej niz wczoraj :/ stopy tak nie daja czadu jak te dlonie... nic moze jutro bedzie lepiej.

Ja tez bede prawdopodobnie jedna z ostatnich.. termin mam niby na 15 sierpnia ale kto wie, moze sie przenosic czego sobie nie zycze!

Anulka to fakt, zaskoczenie bylo ale jak ciaza donoszona i Olga w dobrej formie to nic tylko sie cieszyc zazdroszcze Ci, ze Ty juz po!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzisiaj bylam w pepco. Nowa gazetka... miałam nic nie kupić. Wydałam 90 zl. Mąż chce mnie zamknąć w piwnicy żebym nigdzie nie chodzila musze zakupy na dnie szafy chomikować.
    Kupiłam 4 body na dlugi rekaw,bluze,spodenek 4 pary,czapeczki dwie i pajacyk...
    A wczesniej w ciuchu kupilam spiochy,czapke,bluzeczke,sweter,sukienke jeansowa... nie moge sie opanowac!!!!!!!!

Zielona Pokrzywa, toż to prawdziwa rozpusta ale czy nie o to chodzi w życiu, aby było nam dobrze

Jestem zielona w temacie dzieci, więc prośba do Was o pomoc. Jak planujecie ubierać noworodki? Mam bardzo dużo bodów, a pajacy tylko kilka... Czy dokupić pajace?

A nasza pierworodna Olga ma super wagę oby wszystkie nasze maleństwa ważyły powyżej 3 kg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów