Strona 652 z 724
Pokaż wyniki od 6,511 do 6,520 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mnie sie marzy pierwszy tydzien sierpnia..
    Dlatego jak tylko skonczy mi sie kurs to zaczynam wdrazac wszystkie mozliwe eSy..
    Moja mama kazde z nas (jest nas troje) rodzila 10 dni po terminie.. ale moze tego nie odziedzicze bo ona tyla w kazdej ciazy 25kg i ogolnie jest dosyc gruba a ja niecale 6kg i raczej reszta ciala mi schudla i tylko pileczka jest z przodu.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja tez po wizycie. Szyjka 3.3cm. Dziewczynki 2100 i 2300. Takze poki co wszystko ok ale wizyte umowil mi za tydzien ale chyba przeloze bo skoro wszystko ok to chyba chce jeszcze skorzystac na wizytach lekarzyna wkoncu kazda wizyta 200zl. Ogolnie po 36tc czyli za 2tyg skierowanie do szpitala ma juz mi dac i wyznacza mi termin na cc:-)

O mnie
    O to ladna masz szyjke Agnes! Dobrze sie trzymasz jak na blizniaki ale moze lepiej idz za tydzien? Wiesz, pod koniec lepiej jednak czesciej kontrolowac czy wszystko jest ok...!

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Mi tez bardziej podoba sie sierpień, ale z drugiej strony tak bardzo nie mogę sie doczekac i tak mi sie nie chce w tej ciazy juz chodzic, ze troche licze na porod przed czasem. Teraz juz praktycznie co chwile czuje bol jak przy okresie, ktory nasila sie pod koniec dnia i zastanawiam sie kazdego wieczoru czy to tej nocy sie zacznie. Ale moze mnie tak jeszcze pomeczyc niestety. Moja mama mówi, ze ją przy nas tez tak ze 2 tyg wczesniej zaczęło pobolewac okresowo. Czas ciagnie mi sie teraz niemilosiernie. Do terninu jeszcze 3 tygodnie...

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Panna cos tam czytalam tych kosmetykach:-D ale moge juz nie pamietac;-) wole miec wiecej bo u mnie ciezko dostac hippa, a jak jest to do sklepu mam daleko....a oliwke jakby co bede dolewac do wody do kapieli a nie smarowac;-)

O mnie
    Kroliska o oliwce to nawet polozna u nas na szkole rodzenia mowila.
    Ze zamoast nawilzac to wysusza.
    Ja bede uzywac olej kokosowy w razie potrzeby natluszczenia

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Dawno nie pisałam, ale śledzę codziennie co tam u Was. U Sroki ostatnio był artykuł o tym by nie sprowadzać bakterii ze szpitala. Moja torba spakowana od 32 tc, ale ciągle coś w niej zmieniam. To będzie mój pierwszy w życiu pobyt w szpitalu, a mam mega fobię jeżeli chodzi o wszelkie patogeny. Zakupiłam sobie np. fajoskie klapki pod prysznic, a tu czytam pod postem Sroki na FB, że najlepiej wyrzucić je po powrocie. Nie wpadłam na to, a w sumie jak pomyślę, że w szpitalnych brodzikach normą jest krew i inne wydzieliny poporodowe, to stwierdziłam, że kij z tym kupię jakieś tanie klapki i wywalę przy wychodzeniu. W końcu nie wiem, kto korzysta przede mną z prysznica, a logiczne że Panie sprzątające nie myją brodzików po każdej osobie. Wyrzuciłam też nadmiar rzeczy, np. z 8 sztuk majtek poporodowych zostały 4 sztuki, bo bez sensu brać nadwyżkę rzeczy, na których mogę przywlec niechcianego loktora do domu, a mąż i tak może przywieźć jak zabraknie. Generalnie zwracam uwagę na to czy łatwo będzie mi "odkazić" daną rzecz. Zrezygnowałam z puchatego rożka, a biorę taki cieńszy po siostrzeńcu, który będzie można wyprać w wyższej temperaturze. Kosmetyki przelałam w buteleczki podróżne (były ostatnio na promocji w Rossmanie). Po zużyciu wywalę. Pieluch jednorazowych i moich podkładów mam spakowanych po 10 sztuk. Wszystko popakowane w torebki foliowe z IKEA, by łatwiej było wyciągać z torby. Podkładów do przewijania mam 3 sztuki. Pieluchy tetrowe wzięłam takie najtańsze, białe i też się zastanawiam czy ich nie wywalić, choć można zawsze je wygotować. Dodatkowo dzięki takiemu podejściu nareszcie wszystko się zmieściło
    Wyjdę pewnie na nawiedzoną A Wy jakie macie patenty na pakowanie szpitalnej torby?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Dicentra - nie przesadzasz. Ja już trochę pobytów w szpitalu mam za sobą, a z każdym kolejnym usprawniam się w pakowaniu torby. Kiedyś też o tym tak nie myślałam, ale teraz robię tak jak ty.

Kapcie do szpitala i pod prysznic kupiłam po 10zl w textilu. Kosmetyki kupiłam w Rossmannie te małe podróżne, jak zostaną to wyrzucam. Dla małego nie biorę nic prócz pampersów i chusteczek więc też niewiele i nie biorę żadnych ubrań dla niego na pobyt. Te na wyjście już są spakowane w woreczku z kocykiem, włożone do fotelika i mąż mi przywiezie w dniu wypisu.
    Ogólnie pakowałam to co można albo wyprać albo wyrzucić.

No i po powrocie ze szpitala piorę od razu wszystko, ja biorę prysznic, a zastanawiam się właśnie nad małym, czy go od razu kąpać czy wieczorem. Zapewne wyjdzie w praniu.

Wczoraj miałam już tak potworne skurcze, wieczorem na łóżku już tak mnie bolało, że ledwo leżałam. Ale przeszło. Dziś natomiast wstałam z bólem głowy. Apetytu nie mam, jem niewiele bo nie mogę w siebie wmusić. Ale piję wody o wiele więcej niż wcześniej i jest mi cholernie gorąco. A upałów takich nie ma.

Czuję się dziewczyny naprawdę fatalnie. Jestem tak wymęczona, że szok.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member Awatar Dicentra
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dzięki za pocieszenie Dżemik, że z moją psychiką wszystko ok Ubranek chyba wzięłam jeszcze za dużo bo 1 set zaraz po porodzie i 3 sety na przebranie, więc chyba wyjmę jedno. Na wyjście zrobiłam tak jak Ty - tata ma przygotowane w foteliku w samochodzie

Co do samopoczucia to ogólnie może pogoda tak wpływa. Mi też jest ciągle gorąco ostatnio i od wczoraj mam okropnie spuchnięte stopy Normalnie bomby, a wcześniej nie miałam tego problemu. Co do skurczy to już miałam takie krzyżowe kilka razy. Nie wiem tylko czy to te przepowiadające, bo to pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać. Generalnie przy okresie miałam czasem takie skurcze, że wymiotowałam. I właśnie często te krzyżowe mnie łapały. Dodatkowo mam łożysko na tylnej ścianie (słyszałam, że to wpływa na występowanie bóli krzyżowych), więc będzie jazda przy porodzie coś czuję Ale u mnie zapowiada się raczej przenoszenie ciąży bo mam wszystko wysoko i szyjka długa i zamknięta. U mnie w rodzinie generalnie dzieci raczej rodzą się ok 41-42 tc. A i 2 razy miałam takie napinanie się brzucha jakby mi ktoś macicę do góry ciągnął. Ginekolog stwierdziła tylko, że tak może być i tyle.
    I tak całe szczęście, że nie ma takich upałów jakie były przez dwa lata wstecz U mnie w robocie 36 st. C bywało w pokojach, a klimy nie uświadczysz (urząd państwowy)

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Odebrałam ostatnie wyniki.
    Krew, mocz, glukoza, crp, hbs wszystko idealne, nawet nie wychodzi minimum poza normy.

Ale dla odmiany oba wymazy na gbs dodatnie. Pierwszy raz
    Wiem, że podają antybiotyk, nie ma się czym przejmować, ale że ja wieloródka to dopytam gina na ile wcześniej mam się stawić, żeby zdążyć.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów